Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kivi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    ma ei tahaks eriti väljundis kondet kasutada, kuna se võtab ruumi. mul 30*30*50 ja selles paiknevad ka toitekonded 16V/2200µF kumbki ja mingi radikamoodustis tuleks kah kuidagi sisse sobitada. väljaviigud ja sisend tulevad ülejäänud komponentide järgi paigutada. väljundis ei saa ka väga väikest mahtuvust ju kasutada. S30-d, mis sinna otsa ilmselt lähevad, mängiksid suht ilusti madalaid, kui võim annaks.
    LM1877 pinge sobiks ja võimsus ka, aga ta on 8Ω. üks isendki olemas... aga ma sooviks neljast.
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #17
      Arvestades toite LAHJUST teeks mina alaldi ümber, kuna trafo mähis keskotsaga
      siis alaldi kahe Schottky dioodiga, lüüt 4700x16, võimuks 2004, väljundis 1000x16.
      Tee kadude analüüs ja unusta kahepoolne toide.
      Westbalti 2004 võim nr29 peaks vabalt ära mahtuma.
      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

      Comment


        #18
        Sekundeerin.
        If you think education is expensive, try ignorance.

        Comment


          #19
          mul on lihtsalt selline kuubik olemas, kus on sees hulk tühja ruumi ja sees kinni keevitatud trafo ja ma kasutaks heameelega seda lahendust, mis selles juba olemas on.

          sellise lahenduse jaoks kasutan ma mõnda teist isendit. sai kunagi üks kast neid toitekuubikuid ostetud ja seal on valikut pea iga asja jaoks. kõige suurem oli vist 40VA
          Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

          Comment


            #20
            Originally posted by @ndres@Nov 7 2005, 20:38
            Kuna LM1875 vedeleb mul laua peal, siis huvi pärast proovisin:
            +/-9V toitega 4W 4 oomile, voolutarve sellisel juhul ca 0,5A

            Datasheedi järgi minimaalne toide +/-8V, katsetasin - funkas veel ka +/-6V-ga
            ?

            Comment

            Working...
            X