Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

voolu all oleb juhe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Aga see lambi iselühistamise meetod isegi toimib: kui pirni niit katkeb, siis niidihoidjate ümber mähitud traadi isolatsioonis tekib ülelöök (tavaolekus šundib selle võimaluse niit ära) ja see traat lühistab klemmid. Pirn küll kustub ära, aga teised põlevad edasi. Kui õigel ajal ei märka pirni vahetada, tekib jah mingil hetkel ahelreaktsioon, aga alajaama kaitsmeid see välja ei löö, kuna seesama lühistav traat piisavalt peenike, et ise kaitsmena toimida.
    Head susserdamist !

    Comment


      #32
      Originally posted by Elukaz@Nov 15 2005, 21:44
      Kui sa ei tea mis on rööpühendus, hoia elektrist kaugemale. Elekter tapab.
      kuule no mida sa vabandage väljenduse eest mõlised , ma ju küsingi et midagi endale selgeks teha .

      isiklikult kui ise tean midagi ja keegi soovib vastust küsimusele milles mina aidata oskan siis ikka proovin aidata :P


      chill

      Comment


        #33
        Originally posted by aurustaja+Nov 16 2005, 01:02--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (aurustaja @ Nov 16 2005, 01:02)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Elukaz@Nov 15 2005, 21:44
        Kui sa ei tea mis on rööpühendus, hoia elektrist kaugemale. Elekter tapab.
        kuule no mida sa vabandage väljenduse eest mõlised , ma ju küsingi et midagi endale selgeks teha .

        isiklikult kui ise tean midagi ja keegi soovib vastust küsimusele milles mina aidata oskan siis ikka proovin aidata :P


        chill [/b][/quote]
        Omamoodi õigus mõlemal poolel. Tore, kui inimene soovib teadmisi juurde saada.
        Samas, kui ei oska vahet teha jada- ja rööpühendusel ning ei tea, mis on Ohmi seadus, oleks oma elu ja tervise huvides kasulik elektrotehnilisi katseid mitte teha.

        Kui mina koolis käisin, olid jada- ja rööpühendus ning Ohmi seadus 7.klassi füüsika teema.

        Comment


          #34
          selles on sul õigus jah aga no mis teha kui omal ajal ei õppinud ja nüüd alles leian et oleks vaja

          Comment


            #35
            kas keegi oskab öelda kas kuskil eestis müüakse Y sokkleid? tähendab et ngu vargapesa kruvid sisse ja pesasse mahub siis 2pirni

            Comment

            Working...
            X