Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kuuma õhu kolb

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kuuma õhu kolb

    sai ostetud endale selline imeriist.hiina oma küll,kaasas ainult neli otsikut.aga esimeseks käib küll.temperatuuri on võimalik reguleerida vahemikus 100-420 kraadi.siit kohe ka küsimus-millist temperatuuri kasutada?proovisin 220kraadi.umbes 10sekundiga võtab mikroskeemi plaadi küljest lahti.kas ma üle ei kuumuta? ja kuidas oleks õigem-kas madalamal temperatuuril kauem soendada,või kõrgemal ja seega kiiremini?

    #2
    pigem kõrgem temp. ja kiiremini
    (vaatasin esimese ettejuhtuva mikroskeemi andmelehelt - lubatakse 300 kraadi 5s jooksul)

    Comment


      #3
      Olen telefone kuuma õhuga umbes 3a parandanud ja alati keeran tempi selliseks, et tina veel sulama hakkaks ning natuke peale. Pigem lasen kauem sulamiseni kui kiirelt sulama sest olen omal ajal küllalt metallosi ja kive nii pruuniks lasknud, et aitab ainult välja vahetada.
      Kui kõrgema tempiga teed ja kasvõi mõneks sekundiks kauemaks unustad (mida juhtub), siis võid enne õhtale kivi lasta kui väiksema tempiga ja kauem kuumutades.

      Comment


        #4
        Kuna varsti tulevad tooted pliivaba sulamiga, siis tuleb temperatuur ka kõrgemaks kruittida. Lainejootmisel on 235C asemel 260C.

        Comment

        Working...
        X