Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kuuma6hu jootejaama ost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by mairo22@Nov 30 2005, 23:55
    Tahaks mingit neljakandilist otsa ka, mis neljast suunast korraga kuumutaks aga mõõtmed nii suures valikus ja kivid nii erinevad et ei oska valida mis enamvähem kõigile sobiks...
    neid neljakandilisi otsasi peaks võtma niipalju variante kui võimalik. kogemus (suurema puhuriga) näitab, et kui õhujuga ei ole täpselt ainult kivile suunatud, kipub see ümbruses olevaid smd takke-kondekaid maha pühkima.

    Omal oli mõte ka veel SELLINE asi osta. Trükkplaadi hoidja koos luubiga.
    mul vedeleb sarnane vidin. kunagi 15+ a tagasi soomest ostetud. liigendid on vedelad ja eriti nendele toetada ei saa - vajuvad läbi. tugevamalt pingutada ei saa - deformeeruvad. krokodillid on tavalised, testri juhtmete otsa käivad, mis samuti painduvad, kui kõvemini pingutada. luup on plastmassist ja moonutab.
    GSM: 5039624

    Comment


      #17
      On veel soovijaid-otsustajaid?
      Umbes 24h pärast paneks asja lukku.

      vtl mis otsi ise plaanid juurde tellida?
      Saan äki mõne hea idee

      Comment


        #18
        On kõik ära otsustanud, mis lisajubinaid tellida soovivad juurde?
        Saaks arve nr laiali jagada ja ära tellida esmaspäeval jaama.

        Comment


          #19
          Originally posted by mairo22@Dec 4 2005, 22:49
          .
          Kes tellida soovivad olge head ja saatke mulle kõik jupid koos tootekoodidega ja kogustega. Teen tellimuse ära ja saan siis lõpliku summa öelda, palju saatmine lisaks maksab.

          Comment


            #20
            Ma sain aru, et esialgses komplektis on mõned otsad kaasas? Sel juhul lisasid ei soovi.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #21
              Jah 3 otsa on kaasas by default.

              Täna jälle kiire päev, homme püüan arve nr laiali saata.

              Comment


                #22
                Tere, kas olen hiljaks jäänud. Kui mitte, siis võib kindlalt ka minu sooviga arvestada.

                1tk + otsad 91134, 91186 (SIIT LEHELT)

                Robert

                Comment


                  #23
                  Tere kõigile !

                  Kas tellitud kaup on kohal? Kuidas rahul? Kas oleks veel tahtjaid tellida. Ise saksa keelt ei jaga, aga kampa oleks kindlasti löönud.

                  Robert

                  Comment

                  Working...
                  X