Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Arvuti kaugjuhtimine IR-kaugjuhtimispuldiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Proovi kopeerida nimetatud failid Girderi enda kataloogi. Teine variant on see, et Girder tahab uuemaid DLL'e.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      See on küsimus targematele. Minul Paneb girder pa**a. Käivitan progre ja ta hakkab mulle errori kaste ette viskama, Kus sokib et viga on slles ja tolles dll failis. Hardware ja Softwarevõi mis folderid need olidki on kõik dllid ilusti olemas. Help! ???

      Comment


        Mul oli Girderiga umbes sama jama. Viskas errori
        kastid ette dll failidega. Ma kustutasin need dll
        failid hardware ja software kataloogidest
        ära (Ma mõtlen neid mis erroreid tegid) ja siis
        startis Girder normalselt ilma errori teateid
        andmata. Ma ei oska sellele asjale loogilist vastust anda,
        aga igaljuhul ta aitas.

        Comment


          Tegin selle vastuvõtja valmis. Plugin peal, skeem 2x üle kontrollitud aga ikka ei tööta. Lihtsalt jääbki seda signaali ootama. Ainult 1 kahtlus on. Kumba pidi peab see vastuvõtja olema. Ma tegin samamoodi nagu skeemil on - silm ülevalpool.
          Kui midagi ei saa untsu minna, siis midagi ikkagi läheb...

          Comment


            Sul on kivi ülemine ja alumine jalg vahetusse läinud:
            http://www.elfa.se/pdf/75/07530389.pdf
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              Sul on kivi ülemine ja alumine jalg vahetusse läinud:http://www.elfa.se/pdf/75/07530389.pdf
              Kas oled kindel. Ega ma ei tea, kas mul on täpselt selline vastuvõtja. Ma lihtsalt näitasin a-kaabli vennale seda skeemi ning ta andis mulle sellise vastuvõtja. Oled siis kindel et ma pean selle vastuvõtja ringi keerama ???
              Kui midagi ei saa untsu minna, siis midagi ikkagi läheb...

              Comment


                Sul on kivi ülemine ja alumine jalg vahetusse läinud:http://www.elfa.se/pdf/75/07530389.pdf
                Sinu antud lehe järgi on siis mul kõik valesti läinud. Seal on ju niimoodi: 1. output; 2.GND; 3.vcc
                Kui midagi ei saa untsu minna, siis midagi ikkagi läheb...

                Comment


                  Datasheet on ikka õige infoallikas. Ei ole kõik valesti - keskotc - maa - on õigesti ühendatud.
                  - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                  - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                  Comment


                    Datasheet on ikka õige infoallikas. Ei ole kõik valesti - keskotc - maa - on õigesti ühendatud.
                    Tähendab, et ma pean siis lihtsalt selle vastuvõtja ringi keerama ???
                    Kui midagi ei saa untsu minna, siis midagi ikkagi läheb...

                    Comment




                      Tähendab, et ma pean siis lihtsalt selle vastuvõtja ringi keerama ???
                      Aga kas see, et mul see tagurpidi oli, ei rikkunud seda vastuvõtjat ära ?
                      Kui midagi ei saa untsu minna, siis midagi ikkagi läheb...

                      Comment




                        Aga kas see, et mul see tagurpidi oli, ei rikkunud seda vastuvõtjat ära ?
                        Üks elektroonik ütles mulle, et see IR vastuvõtja ei kannata katsetamist :-[ nii et see vastuvõtja võib juba õhtal olla :-/
                        Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                        www.sansui.us/AU-9500.htm

                        Comment




                          Üks elektroonik ütles mulle, et see IR vastuvõtja ei kannata katsetamist :-[ nii et see vastuvõtja võib juba õhtal olla :-/
                          Siis on küll jama...Oled kindel?
                          Kui midagi ei saa untsu minna, siis midagi ikkagi läheb...

                          Comment


                            Proovi õigesti ühendada. Sul oli pinge polaarsus ju õige, lihtsdalt toide ja väljund segi. Küll ta tööle hakkab. Ma tegin ka sama klotsiga sarnase näpuka ja hiljem käis küll. Igatahes, proovida tasub alati.
                            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                            Comment


                              Niih ... elu jälle selle foorumi teema all liikuma hakanud ... Oleks paar küsimust selle ir asjanduse kohta. Esitex tahax teada ,et see komplekt mida müüakse tevalos,kas seal on kõik jubinad sees,mida vaja välja arvatud pult siis ? ??? Ainult kokku tinutada ? Ja veel tahax teada ,et kui pika juhtme võib selle com otsa ja ir vahele panna? Lugesin ,et yx pani 10 meetrit.Äkki võib veel rohkem ? Kardan ,et signaal võib ära hajuda nii pika juhtmega.

                              Ahjaa...mida sellega üldse juhtida saab :-/
                              Sai ka sõna sekka öeldud.

                              Comment


                                Tegin selle vastuvõtja valmis. Plugin peal, skeem 2x üle kontrollitud aga ikka ei tööta. Lihtsalt jääbki seda signaali ootama. Ainult 1 kahtlus on. Kumba pidi peab see vastuvõtja olema. Ma tegin samamoodi nagu skeemil on - silm ülevalpool.
                                tuhat vabandust...selline asi et mul läksid skeemid vahetusse....nüüd sai asi parandatud...palun veelkord vabandust ebameeldivuste pärast.
                                see jutt siis oli mõeldud nendele kes mu kodukalt selle skeemi pihta panid....: http://scorpion.sigma.ee
                                "Aga äkki ikkagi on..." , R.Tont

                                Comment

                                Working...
                                X