Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Arvuti kaugjuhtimine IR-kaugjuhtimispuldiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Küsimus: MItme kohaline peab olema umbes ühe nupu kood. Ma saan kätte max 5 kohta, aga enamus on 2-3kohta. :'(

    Comment


      Kas selle dioodi asendamine 5,6V ei keera midagi peesse?

      Comment


        Vaata vastuvõtja andmelehte, et palju "silm" kannaatb. Üldiselt - ei tee see 5,6 voltsi häda midagi. Pordist on vool ka väike, ei anna midagi läbi põletada.

        Et võtaks kindlat pulti...
        Minu teada on IR-koodi alguses seadme aadress. Seda saaks kasutada, kuid siis peaks Girderi koodi tungima.
        Veel 1 variant on otsida teise kandevsagedusega pult. Tavaliselt on vist 38kHz, võta ntx. 40kHx-ne ja otsi vastav silm (TSOP xx).
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          Kas keegi on kohanud LPT PORTI käivat Girderi vastuvõtjat + vastavat pluginat?
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            Girderile ei ole, aga oli selline värk, et lindistasid puldi signaali, tegid arvutisse virtuaalse puldi j apärast saatsid signaali välja. Soft oli MONSTER CLICKER ???

            Comment


              Kas kelegil Girderis on progetud windows media player'i funktsioonid???
              Kui on siis palun saata configi fail mulle mailile nxd12@hotmail.com

              Comment


                Kas arvuti kiirus ei võiks äkki puldi signaali lugemist mõjutada. 66MHz ikkagi. Signaali saab küll kätte mingi murdosa sekundi jooksul. ???

                Comment


                  Selline kysimus, et kuidas saab grideriga, ntx avada mingi programm ja sulgeda mingi programm (tahan seda funktsiooni kasutada winampiga)
                  Ettetänades!!!!

                  Comment


                    Kas kahe jalaga ir-vastuvõtjat ei saaks kuidagi kasutada?

                    Comment


                      Terve skeem tuleks siis järgi keevitada...
                      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                      Comment


                        http://scorpion.sigma.ee/index.php?topic=puldiga_pc

                        sellel lehel skeemi järgi võib asja teha...??? või tuleb see silm seal ymber pöörata???
                        Loll pea on käte ja jalgade nuhtlus!

                        Comment


                          On endalgi selline asi olemas,töötab üliästi.Hea tuttav,sõber tegi mulle 60eek-ga selle valmis.Siin ka tema poolt väiksed juhised.
                          http://www.zone.ee/rannoweb/IR/

                          Comment


                            tegin asja valmis ja panin proged peale... aga tööle ei hakka... kuna igor plugin ytleb: mey be your hardware not work... (või midagi sellist) et mis võib viga olla.. ja kuidas neid nuppe puldil häälestatakse??? on kellelgi 100% õpetust kuidas systeem tööle saada??? või mida ma võisin valesti teha?
                            Loll pea on käte ja jalgade nuhtlus!

                            Comment


                              kas siis keegi ei oska aidata vää???
                              Loll pea on käte ja jalgade nuhtlus!

                              Comment


                                tinutasin ise kah sellise jubina valmis aga ei saa tööle (esimene tõsisem kokkupuude elektroonikaga ) Nimelt installisin proge, copisin selle igori dll-i ja käivitasin proge aga ei muffigi. settingutest panin igorplugi ja muud pole osanud teha. proovisin õpetada signaali vms. aga ei muffigi all nurgas kiri et ootab infrapuna koodi aga kui pulti vajutan siis ei midagi. settingute all on aint mingi all et vastuvõetud nii ja niipalju teateid. Mis ma valesti olen teinud? kas kõrvetasin vatuvõtja läbi kui teda tinutasin? andke nõu

                                Comment

                                Working...
                                X