Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Arvuti kaugjuhtimine IR-kaugjuhtimispuldiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    milleks juhtmetega/nuppudega? see teeb asja keerulisemaks, pead softi otsima v6i ise kribama aga puldiga saad tõesti max 10 eeguga endale mugava systeemi millega kõike juhtida arvutis. soft ka olemas. nuppudega sellist asja teha, ei kujuta ettegi kuidas.

    Comment


      Kuna girder on tasuliseks tehtud siis küsin Kas kellegil on alles see tasuta tarkvara varjant koos sobivate jubinatega?.
      Sooviks ka omale asja taastada(XP pro)

      Riistvara on olemas ja vanas arvutis ka töötas.

      SRY. ei lugenud lugu lõpuni aga siin eespool ju vihje olemas.
      Mu vanaisa oli küll väga kõva mees aga võitluses elektriga jäi siiski teiseks

      Comment


        Kuidas siin häälestada tuli?

        Selline tähelepanek ka, et kui üritan pimedas asuvale vastuvõtjale pulti õpetada siis asi kohe mitte ei taha õnnestuda- pärast suvalt teeb need õpetatud käsud läbisegi läbi ja nii kogu aeg kuni proge sulen(nii ei saa ju kuulata kui poole pealt uuesti play või next)
        Kui asi laual(pikendusjuhtmega) ja laualamp põleb(peaaegu talle otse näkku) siis ok, girderis isegi juhuslikke vilkumisi ei ole-ainult puldi, nii nagu peab.

        Ja seda ka: kuidas saab seda programmi nn tray ribale(sinna kus kõik töötavad proged näha)
        Mu vanaisa oli küll väga kõva mees aga võitluses elektriga jäi siiski teiseks

        Comment


          nonii sai siis ka endale see jullerdis viimaks meisterdatud, aga nagu iga endast lugu pidav elektroonikajupp ei hakanud ka see tööle <_<

          probleem: julla ehitatud esimese skeemi järgi kasutades TSOP1736 moodulit.
          asi sai siis ühendatud COM 1&#39;hte ja installitd grider ja igorplug. Optionsist kõik muudetud ja sellega asi yhelpool. läheb siis käivitamiseks. Vajutan F9(connect) ootab veidi ja siis annab "errori"
          [Warning: There may be a hardware problem in reciever&#33;]
          aga kui ma vajutan cancel siis see tuluke all servas on Roheline :unsure:

          Skeem on kontrollitud ja 98,5 % õieti tehtud. kõik asjad seal kus vaja. Juhe puudub.


          Küsimus: "Mida teha?"

          Comment


            siiski on sul 1.5% võimalus et tegid midagi valesti või ei tööta su com port
            tel 53729764

            Comment


              Äkki on TSOP vastuvõtja jalad valesti? Kontrolli otse datasheedi järgi&#33;
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                nii... kontrollisin yle data ja seal oli kõik õige. skeemi vaatasin ka 5 korda yle ja ikka oli kõik õige... zenerid õigetpidi ja jooted ilusad (jootsini yle)

                kuid asi ei tööta ikka ...

                COM port a ka täiesti töökotrras (nii emane kui isane) kuna neid mõlemaid sai enne kasutatud

                kuid asi ei tööta ikka ...

                EDIT: küsin siis ära ka selle, et kui pikk juhe võib olla?

                Comment


                  Ehk ei anna sul com-port piisavalt toidet.
                  Mul oli nii - vahetasin emaplaadi ära ja girder ei funganud. Asi oligi selles, et com-port ei suutnud plokki ära toita. Kuna mul nagunii 2 com-pordi laienduskaart sees, siis istub girderi vastuvõtja nendest ühes ja töötab kenasti.
                  Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                  Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                  Comment


                    proovisin mitmes arvutis ja toidet annab ka ilusti. (proovisin teise "jullaga")

                    ikka ootan abi...

                    Comment


                      seoses arvuti juhtimisega tekkis küsimus et kas ei oleks võimalik juhtida nii:
                      mul on arvutil pult ja andur mis töötavad pinnacle PCTV heaks. Kas sead oleks võimalik panna näiteks winampi või midagi juhtima?

                      Comment



                        EDIT: küsin siis ära ka selle, et kui pikk juhe võib olla?
                        Minul töötab 2m telefoni kaabli otsas ilusti.

                        Comment


                          Juhtme pikkus ei tohi jah takistuseks olla. Kas saad tehtud elelmendit pildi teha. Pane üles.
                          Ega sa kogematta stabilitroni valetpidi ei pannud - lihtsalt küsin.

                          Comment


                            mida ma sellest neljast komponendist ikka pildistan... ning jah zener on õige(kui must joon käib skeemil oleva joone poole). asi on kontrollitud nyydseks juba nelja inimese poolt... kas tevalo on nõus asja ära vahetama?

                            Comment


                              Mis juppi m6tled yldse?IR vastuv6tja?Tevalo vahetaks ilmselt ainult sellel juhul, kui sa suudaks t6estada, et sina seda p.... ei keeranud ja see tehase viga oli.
                              Mina arvan v2hemalt nii.

                              Comment


                                no jah seda sama ir vastuvõtja jullat(3 jalalist) aga kuidas ma seda tõestan...

                                Comment

                                Working...
                                X