Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Arvuti kaugjuhtimine IR-kaugjuhtimispuldiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tegin kah selle asja valmis aga nagu ühel teisel kasutajalgi viskab mul kõigi nuppude kohta FFFF. Skeem on tevalo lehelt see esimene ja silm on TSOP1738.
    Jupid on paigutatud samuti harali.

    Olen proovinud kolme puldiga, kaks panasonicut ja üks nimega horizont. Tulemused kõigil samad (FFFF). Kui suunata pult vastuvõtjast hoopis eemale, siis on võimalik vahel harva saada ka BFFF ja väga harva tuleb ka muud ette.

    Girderi versioon on 3.3.8 ja IgorPlugin 4.04

    Mis jama võiks olla?

    EDIT: Proovisin veel ka mingi saksa "Gönig" puldiga - ikka sama. Asi peab skeemis olema. Äkki tasuks proovida 36kHz silmaga?

    EDIT 2: Tuli välja et onu Igori plugin oli "liiga uus" :P. Panin peale vanema 1.01 versiooni ja kõik toimib

    Comment


      panin kokku ja siis com porti,girder tööle ja---ei midagi,vahetasin siis oletataval silma äärmised jalad omavahel ja proovisin uuesti ja juhtus ime---silm läks punaselt põlema,silmaks oli juhtunud siis 3 jalaga hall valgusdiood mis oli pärilt väikeselt katkiste juppidega trükplaadijupilt,mille leidsin.peal oli MC34063 kivi(peal oid veel: UTC js VHFI),arvatavasti mõni nendest kividest link
      tel 53729764

      Comment


        Terv!
        Ostsin valmis Ir seadme Tevalost.
        Ühendasin ära, tegin umbes nii nagu igal pool räägitud, kuid ei toimi.
        Kuigi Girder saab aru, et seade olemas!Igorplug töötab, õige port valitud jne.
        ... kui panen "Learn Event" ja pulti hakkan klõpsima siis ei midagi, klõpsi palju tahad ikka "Waiting for IR code".
        Olen proovinud 3'e erineva puldiga:
        I ~4a vana "DAEWOO" TV pult
        II ~4a vana "Teletech" TV pult
        III ~1a vana "FUNAI" videomaki pult

        (Teemat olen ka lugenud)

        Comment


          Soovitan soojalt proovida erinevaid softi versioone. Näiteks Felch'i pandud: ftp://ftp.arvutikasutaja.ee/rauakool/Infrapuna/

          Comment


            Originally posted by qratman@Apr 17 2005, 11:32
            Soovitan soojalt proovida erinevaid softi versioone. Näiteks Felch'i pandud: ftp://ftp.arvutikasutaja.ee/rauakool/Infrapuna/
            Nii proovisin seda versiooni, kuid ei midagi saan hoopis "hoiatuse" kui vajutan F9. ahjaa kui sinna Cancel panen siis süttib roheline tuluke ja ütleb et "Input device enabled". girder338 'ga sellist teadet ei saanud.

            Igorplug seaded

            Ja kui valin vale podri siis saan SELLISE teate.

            Comment


              BIOS-is COM port lubatud ikka?
              Muidu proge peaks ka märku andma et COM port puudub kui BIOSis disabled.
              Valisid ikka õige COM pordi, ntx äkki Sul 1 com port aga Sul nagu pildilt näha COM 2.

              Comment


                Originally posted by Elektrik@Apr 17 2005, 15:25
                BIOS-is COM port lubatud ikka?
                Muidu proge peaks ka märku andma et COM port puudub kui BIOSis disabled.
                Valisid ikka õige COM pordi, ntx äkki Sul 1 com port aga Sul nagu pildilt näha COM 2.
                Loomulikult on BIOS&#39;st COM lubatud ja kasutna teadlikult COM 2, kui valiksin COM 1 siis saaksin errori mida ka pildil näitasin. <<Ja kui valin vale podri siis saan SELLISE teate.>>
                Olen proovinud ka COM 1&#39;ga ühendada kuid ikka kõik sama moodi.

                girder338-1 puhul kui kõik on õigesti valitud siis EI tule mingieid erroreid ega "hoiatusi"&#33;

                Comment


                  Lisaks erinevale girderi versioonile, kas proovisid ka vanemat IgorPlugini (1.01) sealt samast arvutikasutaja FTP-st?

                  EDIT: A proovisid küll, pildilt on näha, ei märganud kohe :huh:

                  Comment


                    Kui keegi midagi rohkem öelda ei oska, siis viin homme tagasi, vahetan ümber, äkki siiski on sedamel midagi viga :unsure:

                    EDIT:
                    Puldi infi nats, mida suutsin leida
                    DAEWOO pult: PILT, müügil ka SIIN Tevalos (PULT DAEWOO R-28B03).
                    Teiste kohta ei suutnud leida midagi.

                    Comment


                      Nii siis, käisin vahetasin seadme ümber, kuid ei midagi ikka ei toimi. Klõpsin pulti/pulte aga ikka "Waiting for IR code"&#33;

                      Mida teha?

                      Comment


                        väikesed edusammud
                        Asi töötab nüüd nii palju, et võtab vastu koodi FFFF, ja seda kõigi 3&#39;e puldiga, olen käinud toa igatepidi läbi jne.

                        Ideid?

                        EDIT:
                        Ok, suur tänu, sain asja tööle.
                        Minu jaoks töötab Girder338-1 + Igor plug 1.1.2.0

                        Comment


                          see valmis toode mis müüakse... kas selle saab juhtmega välja ka tuua või jääb sinna arvuti taha peitu?

                          Comment


                            Panin samuti selle tundlikuma varjandi kokku, lükkasin arvutile järgi töötas siis minut aega väga hästi sain ühe käsklusegi selgeks õpetatud ning siis ei midagi võtsin pordist välja ning mõne aja pärast sama lugu, milles probleem võib olla.

                            Comment


                              Asi funkab mul, aga jama on selles, et kui vajutan puldi nupule, siis iga kord annab erineva koodi. Milles viga võib olla?

                              Comment


                                paha pult. "universaal". endalgi selline jama old JVC puldiga. muu puldiga töötas laitmatult.

                                Comment

                                Working...
                                X