Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Arvuti kaugjuhtimine IR-kaugjuhtimispuldiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mis tähendab, et kondeka ja kondeka vahel ON vahe :-/
    100n oli vene punane lehekujuline? Mõned senjetid on paras saast...
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      Sain asja tööle, kasutasin pikenduseks nelja soonega varjestatud kaablit. Jupid tinutasin pistiku sisse ja siis lisasin ühe 100nF kondeka veel vastuvõtja juurde. Nüüd töötab laitmatult.

      Comment


        :-/Minul kogu see süsteem töötab aga ma ei ole saanud pihta sllele kuda seda winampi juhtida saaks, nimelt ma ei suuda progrele sellgeks teha et tahan play nuppu vajutada.
        Kasutan Girder 3.2.6b, on küll mingid failid mida saab alla tirida et winamp töötaks, ise peab ainult puldi nupud ära progrema, aga need failid mida alla laed on *.grx lõpuga aga vaja oleks *.gml lõpuga faili.Lisaks veel, et tegemist onWinamp 2,7´ga.
        Kas keegi oskab aidata? ???
        Never, ever approach a computer saying or even thinking "I will just do this quickly."

        Comment


          Kuidas saaks girderiga teha nii, et ühe (või kahe, ükskõik) nupuga saaks vahetada pilti TV ja Monitori vahel? Mul tv kaart selline, mis ei võimalda twinview-d ehk pilti mõlemas korraga.
          Üks võimalus on TvTooliga, aga ma ei saa seal kuidagi pilti telekas õige suurusega. Äkki saab kuidagi teha midagi makro taolist, mis display propertise alt pildi telekasse paneks.
          Shadowman has spoken.

          Comment


            ma pakun, et sul peaks windowdsis olema selleks mingi shortcut-key, millega seda teha ja siis sätidki girderi sedasi, et puldist vajutades annaks girder windowsi käsuna selle shortcut-key

            Comment


              Nojah, selle variandi peale mõtlesin ise ka, ainuke asi, et...
              Kuidas seda shortcut key'd teha ??? ??? ??? Niikuinii peaks Windoozas olema mingisugune command või dll-i funktsioon monitori vahetamiseks, aga internetist otsides ma selle kohta eriti targemaks ei saanud.
              Vahepeal mõtlesin, et teeks mõne teise progega mingi makro, mida siis girderiga käivitada, aga see on ka selline ebakindel asi. Esiteks peab desktop alati tühi olema ja teiseks ei tea kunagi, kuhu see Display Propertise aken tulla võib.
              Shadowman has spoken.

              Comment


                Kas keegi oleks nõus mulle seda ehitama mõistliku summa eest? 8)Saatke email
                Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                www.sansui.us/AU-9500.htm

                Comment


                  Nii tekkis üks küssa veel selle IR asjanduse kohta.Kas tõesti ei ole võimalik panna mingit LEDi sinna ahelasse,et ta info vastuvõtul põlema süttiks!?!?Äkki keegi viitsiks aretada midagi?! ;D 8)Kuna ise elektroonikat kõige paremini ei jaga siis ei hakka ise aretama midagi sinna.
                  Sõida,mees,aga ära mölise!

                  Comment


                    Kas tõesti ei leidu kedagi kes oskaks LEDi sinna vahele toppida?Või lihtsalt ei viitsita asjaga tegeleda? :-/ :'(
                    Sõida,mees,aga ära mölise!

                    Comment


                      Mitme watine see 100K takk olema peaks???? :-/
                      Sõida,mees,aga ära mölise!

                      Comment


                        Mitme watine see 100K takk olema peaks
                        Milline 100 kilone? Ma ei näe seal ühtegi 100 kilost?

                        Comment


                          Vaata seda suurema tundlikkusega skeemi.Seal on see 100K 8)
                          Sõida,mees,aga ära mölise!

                          Comment


                            Kus sa seda suurema tundlikusega skeemi näed? ???
                            A ma arvan, et seal piisab täiesti veerand vattisest takistist, kui ta on kasutatud seal pull-upina

                            Comment


                              Suurema tundlikusega skeem http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...er5.gif&lng=est 8)
                              Aga ega sa ei oska mingit ledi sinna vahele toppida(et vastuvõtul süttiks põlema) ;D Seal hoopis 100R(kas 100K ja 100R-il on vahe???) :-[
                              Sõida,mees,aga ära mölise!

                              Comment


                                100 oomine või 100 000 oomine (100k) om väike vahe sees jah...vist
                                Sellele piisab ka vast miskist poole vatisest...(saab arvutada, kui IR mooduli datasheedilt selle voolu tarbivus üles leida, ja siis N(W)=U(V)*I(A) ehk siis N=5,1*I...)

                                Ledi kohta niipalju, et tðeki oma meili...

                                Comment

                                Working...
                                X