Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Arvuti kaugjuhtimine IR-kaugjuhtimispuldiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    http://www.zone.ee/eggyweb/girder.gif tegine eile uue lehekülje ja sinna panin selle ülesse.

    Comment


      ???
      Hei!

      Mul selline probleem! Ostsin omale IrDA adapterit, käib USBi, tahaks suvalise(ntx teleka) puldiga programme juhtida(kõige tähtsamad on Win Media Player ja Winamp). Proovisin 6 erinevat proget millega teoreetiliselt peaks ikka saama(girder, uirc, miriam, jne.)EI FUNKA, noh. Ennem oli sama jubin mis Teil siin hästi ära seletatud, Com portti käiv, ja toimis suure vaevaga ainult winampiga. Äkki on kellegi soovitusi või lausa kogemusi selle IrDA adapteriga just nimelt usb'le. Step By Step oleks tore! Või siis mailile: mailto:andres@akaabel.ee Sänk ju!

      Comment


        arvuti emaplaadi ääres on irda kontaktid. umbes seal kus mul kõik LEDid ja resetid... reas on. kas sinna kylge ei saa seda girderit meelitada? ps. tegin uue vastuvõtja com pordile, pookisin kylge, igori plugin on olemas, aga kui tahan inpute enableida, siis teatab, et :: There may be a hardware problem in the receiver.
        mu arvutil ainult yx com port ongi. on see võimalik ???
        hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

        Comment


          IrDa külge saab panna selle :
          http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...da.html&lng=est
          Kui annab veateate siis võib montaaziz viga olla.Vaata ntx kas diood on õiget pidi...

          Comment


            Muuseas kui keegi soovib seda jullat USB porti panna siis skeem on http://www.cesko.host.sk/IgorPlugUSB/IgorP...20(AVR)_eng.htm

            Comment


              Mul ikka veel see probleem selle girderiga. Screenshot on aadressil www.zone.ee/eggyweb

              Comment


                Mul ikka veel see probleem selle girderiga. Screenshot on aadressil www.zone.ee/eggyweb
                tee uninstall ja siis kustuta kataloog ära ja siis lase uusti peale
                KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                t-linespeakers.org

                Comment


                  Nagu olen seda proovinud umbes 10 korda, aga ikka sama jama. Äkki aitab midagi mscomm32.ocx? Proovin järgi.

                  Comment


                    Hei!

                    Kas keegi võiks mulle seda( http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...da.html&lng=est ) trükkplaadi valmis teha. Maksaks ka loomulikult. Ühte oleks vaja. Ise ei tee sest et ei ole mõtekas ühe plaadi tegemiseks osta kõiki selleks vajalikke asju.

                    Ette tänades..

                    Aaa muidugi kontakt e-mail on andres@akaabel.ee

                    Comment


                      Läbimurre!!! Tegin uuseti girderi hardeware ja sain tööle. Aga lugemisel saab ta peaaegu igakord erineva signaali, ja 0 saab peaaegu ka igakord. Kas kondeka väärtus ei võiks midagi parandada?

                      Comment


                        Ehk aitab, kui paned progest anti-repeat wait time 0 asemel suuremaks, ntx. 500 (mS). Siis oodatakse iga kord 500 ms ja alles siis võetakse uus pakett ette.

                        Sama teema kohta: on keegi suutnud Girderi läpakal tööle panna? Selles mõttes, et läpakal on ju vaid 1 com port (kui sedagi). Ja seal peab mul 1 rakendus istuma. Proovisin Aten-i USB->COM muundiga aga ... ei miskit.
                        Vihjeid?
                        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                        Comment


                          Heipa,
                          sorry, kui vana teema taas üles... (palun kergemat karistust)

                          Et kas keegi teab on Tevalos või kuskil mujal veel saada seda pulti kokkupandult? Mis hinnaga?

                          Proovisin ise kokkupanna, kuid tulemus oli 0

                          Thnx!

                          Comment


                            Ma siin vaatan et kõik seltate IR ma siin ei hakka kõike läbilugema seega küsin paari küssat nii et ärge pahandage kui siin on teemas on juba vastused olemas .
                            Igaljuhul kui ma ehitan selle vastuvõtja kas ta siis töötab kõikide pultidega ???
                            Ja kas teised puldid.......teleka, keskuse, videomaki omad ei hakka seda seadet häirima......näit. et annab mingeid mõtetuid käske arvutile ???

                            Comment


                              Ma siin vaatan et kõik seltate IR ma siin ei hakka kõike läbilugema seega küsin paari küssat nii et ärge pahandage kui siin on teemas on juba vastused olemas .
                              Igaljuhul kui ma ehitan selle vastuvõtja kas ta siis töötab kõikide pultidega ???
                              Ja kas teised puldid.......teleka, keskuse, videomaki omad ei hakka seda seadet häirima......näit. et annab mingeid mõtetuid käske arvutile ???

                              mul töötab schneider, philps, sony, telestar, sharp pultidega, st töötab kõikide pultidega mis mul siin kodus on :P

                              segama hakkab sel juhul kui need seadmed on ühes koos, ntx mul on telekas ja musa keskus ja arvuti erinevates toa nurkades ja pole probleemi....


                              to muhv paldiski mnt tevalos vist on saadaval 75.- eest kokku panduna....

                              ma panin ise kokku ja töötas kohe laguses, seal pole eriti midagi mööda panna kui just mõni vale jupp ei ole sattunud või midagi on valet pidi peal(diood)...

                              Comment


                                aaa mingit sellist varianti poleks et saaks nagu niimodi programeerida et IR vastuvõtja võtab aint mingi kindla puldi signaale vasta

                                Comment

                                Working...
                                X