Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Arvuti kaugjuhtimine IR-kaugjuhtimispuldiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ELIRM8601S 5V 3mA 940nm IR-VASTUVÕTJA (948) : vot see vastuvõtja siis mul.
    on sellega miskit teha? mis skeemile siis vastab? mina tegin esimese järgi aga ei tööta nagu

    Comment


      Tõenäoliselt tegid vea kivi otste ühendamises: eri kividel on need erinevalt paigutatud. Skeemi järgi peaksid aru saama, mis on toide, mis maa ja milline daata.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        vahetasin kivil otsad ringi aga nii et panin vastuvõtja nüüd juhtme otsa (1m pikk aga varjestamata vist) Proovisin ka seda et kui pulti vajutad sis tõmbab pinge alla veic ja enam errorit pole aga kui panen learn siis ei muffigi kui nuppe vajutan

        Comment


          Pult ei pruugi sobida- girder ei tööta suvalistega. Eriti vanemad RC4 vene puldid.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            olen lg ja samsungi pulte proovinud. Milles võib viga olla?

            Comment


              Kontrolli üle Girderi seaded_ kas vastuvõtja enabletud ja kas õiges pordis. Ja et liiga palju päevavalguslampe talle näkku ei pasitaks - segavad.
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                proovisin ka kodus teise arvuti ja veel kahe puldiga aga mitte muffigi, nimelt kui panen teise com porti aktiivseks siis ütleb et error, esimest valides (see kus on ka mu vastuvõtja) ei ütle midagi aga ei näita kuidagi neid numbreid mida peaks näitama pulti klõpsides, omaarust nagu kõik juba läbi proovitud aga ei midagi. äkki siiski scorpioni skeem vale? või kärsatasin vastuvõtja läbi? andke keegi mulle mõne skeemi link mille järgi ta on ise teinud, tööle saanud ja mille jupid oleks saadaval ahjaa pinge muidu vastuvõtja otstel muutub kui pulti vajutan

                Comment


                  tegin kah asjakese valmis...kuigi tol het´kel olin veel täielik võhik ja asi töötas laxult...

                  Comment


                    Tekkis väike küsimus, et ehitasin arvutile IRDA see töötab normaalselt(näksib kõik telefonid läbi) aga seda proget (PC Remote Control 4) ei saa tööle ja kas üldse samsungi tv pult sellele sobib??? :blink:

                    Comment


                      siin oli juttu et tehakse 75 kr eest valmis,kas transpordite ka?ostja kulul

                      Comment


                        nt cargo bussiga

                        Comment


                          KUi palju need vastuvõtjad maksavad(ilma muude osadetta). Ja mida on erilist zeneri dioodis?
                          tel 53729764

                          Comment


                            Vastuvõtja - umbes 35 raha. Zener ehk maakeeli stabilitron hoiab vastuvõtja toitepinget 5V peal. muidu saaks ligi 12V.
                            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                            Comment


                              Programmist sain väga hästi aru, ainult saatjat on vaja, poest ei saa, lähim tevalo kauplus on 60 km kaugusel oomipood veel kaugemal. Ega keegi juhuslikult mõnda poodi Jõgeval ei tea?
                              tel 53729764

                              Comment


                                Mis peaks olema selle zeneri dioodi mark?
                                tel 53729764

                                Comment

                                Working...
                                X