Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Arvuti kaugjuhtimine IR-kaugjuhtimispuldiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    WinLirc ja BSPlayer

    Trehvasin sellele peale, minuarust pole veel läbi jooksnud siist. Tundub peris mugav olevat BSPlayeri kasutajatele. Nüüd vaid seadeldis vaja kiiresti valmis teha.

    Comment


      Ok see oli mul 1. girderi julla üldse, ja on täiega jalugu[minu jaoks just Philipsi elukaga] ja pealegi maha mõõdud. Tegin tavalise skeemi järgi, kokku ühendamine...kas see polnud sel mitte mõeldud silmale poweri saamiseks? Ma muide kasutasin vahepeal[ka praegu] TO92 korpuses olevat LM78L05 stabikat (oli nüüd õige nimetus ka v??) seal nende dioodide ja kondede asemel. Uuemad pordid võivad selle ära toitmisega VIST hätta jääda. Nii huvi pärast, et mis arvuti on? Kas oled ka uuemate pultidega proovinud? Mul tulid igal korral erinevad koodid 66MHz CPU'ga
      PS! Proovi erinevaid pulte/patakaid
      PS2! Kui väga puussse kuskil panin siis väsimusest

      Comment


        Keegi siin just rääkis, et nii aeglase masinaga ei olegi midagi muud oodata. Algoritm ei jõudnud piisavalt kiiresti rehkendada kui jälle uus kood peale tuli. Sellest ka erinevad vastused.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          Originally posted by Eggy@Dec 13 2004, 23:32
          Mul tulid igal korral erinevad koodid 66MHz CPU'ga
          AMD K6 3D näu, 500MHz, vähese RAMiga. uue arvutiga pole proovinud, pult oli LG teleka oma, videmaki puldi signat ei v6tnud yldse. ega ka vana "Elektron" teleri puldi signat.

          Comment


            Arvutiks on see:
            Emaplaat: EPOX 8K5A2
            Protsessor: AMD Athlon 1800XP@1533MHz
            Mälu: Apacher 256DDR PC2700
            Videokaart: Club 3D Radeon 9800 PRO 128 Mb 256bit + ZM80C-HP koos ZM-OP1
            Kõvaketas: Seagate Barracuda IV ST340016A

            Comment


              millist softi siis raffas soovitab sellex kasutada?
              et nagu ikka töötax :P

              Comment


                Pagan, mul pole kuskilt seda 5v1 väljavõluda, sest pole hetkel võimalust poodi minna. Kas on mingeid alternatiive, kakkusin lahti näiteks ühe toiteploki, kust ka 5v välja tuleb (arvuti toiteplokk). Siin on igasugu vidinaid aga seda sobilikku ma küll ei leia vist. Kas need Si-dioodid on sarnased stabilitronidega füüsiliselt aga hoopis teiseks otstarbeks. Mul siin sellist marki nt RGPI5B ja alla on GI 9046. See vist kuskile 100v mõeldud kurinahk. Veel on sin nt RGPI0J ja all on GI8950. Selliseid vidinaid on siin hulgi aga seda 5V1 ei ole vist <_<
                Ma olen algaja, palun ärge näkku lööge

                Comment


                  Stabilitron on küll diood aga teda dioodiga asendada ei saa. Kui sul käepärast 7805 stabilisaator, võid teda kasutada. Samuti võid katseks eraldi toiteblokist 5V võtta.

                  Muide, 5V1 ei ole stabilitroni nimi vaid pinge, mida ta hoiab. Tippides selle kasvõi Tevalo otsingusse, leiad hulga sobivaid nimesid.
                  - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                  - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                  Comment


                    tere , minul on selline mure , et tegin selle jublaka valmis , ühendasin com porti ära ja siis kui girderit avan , siis viskab ette mingi sellise hoiatuse " Warning: There may be hardware problem in receiver&#33; " ja asi selline ka veel , et vastuvõtjas ei saa probleem olla kuna proovisin sõbra omaga ka , temal töötab enda arvutis. Mis siis võib viga olla ?

                    Comment


                      Esiteks tuleb tõmmata draiver igroplug, kopeerida see õigesse kataloogi, siis girderile portt kätte näidata, kuhu vastuvõtja torgatud jne.
                      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                      Comment


                        Nii, mul nüüd valmis, ilusasti vilgub ka see grideri muna seal programmis, signaal seega tuleb. Ainuke asi millel ma pihta pole veel saanud on see, et kuidas seda häälestada. Nii, et nt BSplayer funktsioone saaks rakendada.
                        Sorry kui väheke kohmakas küsimus&#33;

                        Comment


                          Ehk oskab keegi öelda kuidas teha omale pult. Selline winampi juhtimiseks. Võiks olla juhtmega. Muud ei oskagi lisada. :S

                          Comment


                            Originally posted by Keits@Dec 29 2004, 14:48
                            Ehk oskab keegi öelda kuidas teha omale pult. Selline winampi juhtimiseks. Võiks olla juhtmega. Muud ei oskagi lisada. :S
                            Aga miks sa siis kasutatud pulti ei osta , kui sul kodus tõesti ühtegi pulti pole
                            Minult läks kogu mäng maksma ainult 6.20 eeku
                            IR vastuvõtja sain vanast videomakist, COM port pistikuid vedeles vanades arvutiosades, takisti, kondekas ja stabilitron maksid 6.20.
                            Pult on teleka oma (puldil siis videomaki juhtimise võimalus aga mul olemasoleva videomakiga see ei töötand sest erinevad tootjad olid.)

                            Comment


                              ehk teeb kellegi elu kergemaks ja pole nii palju küsimusi esitavaid vastuseid

                              Winamp&#39;i control for girder
                              http://www.hot.ee/clm/comp/winamp.gml

                              lihtsalt girderis open file
                              ja siis learn event&#39;id oma puldi jaoks.

                              ehk on kellelegi abi.
                              Kaitse ei väldi lühist, vaid kaitseb lühise tagajärgede eest.

                              Comment


                                Originally posted by Hotsepp@Dec 30 2004, 14:41
                                Aga miks sa siis kasutatud pulti ei osta , kui sul kodus tõesti ühtegi pulti pole
                                Minult läks kogu mäng maksma ainult 6.20 eeku
                                IR vastuvõtja sain vanast videomakist, COM port pistikuid vedeles vanades arvutiosades, takisti, kondekas ja stabilitron maksid 6.20.
                                Pult on teleka oma (puldil siis videomaki juhtimise võimalus aga mul olemasoleva videomakiga see ei töötand sest erinevad tootjad olid.)
                                Ma ei taha IR-iga.
                                Tahan oma voodile ehitada ütleme et 5-6 nupuse paneeli. Ja kuna ma teda ei liiguta siis oleks tore kui ta oleks juhtmega. Ise eriti elektroonikast ei jaga aga kui mõni oskaks mõne skeemi või midagi anda oleks tore.
                                Või pean tõesti uue teema tegema?

                                Comment

                                Working...
                                X