Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Arvuti kaugjuhtimine IR-kaugjuhtimispuldiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Arvuti kaugjuhtimine IR-kaugjuhtimispuldiga

    on keegi selle jublaka valmis ka teinud ja tööle saanud?

    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...d=8063029_15573

    ise olen ta valmis teinud, aga keeldub töötamast millegipärast.
    // R.

    #2
    tegin lausa mitu tükki
    probleem tuli esile vene 'elektron' televiisori puldiga, siis ei töötand aga teiste pultidega on jumala normaalselt töötand. aga ma tõin juhtmega vastuvõtja kuvari peale.

    aga on ikka korralikult ja õigesti kokku pandud?
    kas otsese puldiga peale suunamisel oled proovinud?
    äkki on plugin vales kaustas?
    mis veateadet Girder annab?
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      girderi veateade käseb kontrollida hardwaret, et kas mul on ikka see junn korras.
      millegipärast ei saa jah seda tööle .. maybe olen loll ja teen ise midagi valesti.
      // R.

      Comment


        #4
        seal oli vist mingi diood ka sees, kas see on õiges suunas?
        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

        t-linespeakers.org

        Comment


          #5
          Minul ka töötab. Kontrolli raud üle, äkki mingi viga montaazis. Mis op.-süsteem sul on? Win2000 puhul võib olla küll et ei hakka käima(Mul käib 98 ja XP-ga).
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            aga äkki leidub keegi tallinnast, kes mulle selle valmis viitsiks teha? ja kui, siis paljuga ma tasuda saaksin ..
            // R.

            Comment


              #7
              Aga sul pidi ju asi valmis olema!? Kui tahad, astu Tipist läbi ja kontrollime üle.
              Muide, kontrolli kas ühendasid vastuvõtja koivad õigesti!!! Sealt see viga võibki tulla.
              Girderi sätungid vaatasid üle? Kas "Igor SFH device" on ikka valitud, õige COM-port sätitud jne?
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #8
                ongi asi valmis..aga olen neid juba 2 teinud ja kumbki ei töötanud :'( lihtsalt mõtlesin, et keegi äkki oskab neid paremini kui mina teha.
                girderis olid setingud õiged ja proovisin kolme erineva arvuti peal ning mitte kusagil ei töötanud.

                hea meelega laseks kellelgi asja üle kontrollida..
                // R.

                Comment


                  #9
                  Kontrolli veel 1x montaaz üle ja kui ei aita, astu Tipist läbi, uurime asja.
                  - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                  - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                  Comment


                    #10
                    kontrollisin veelkorra selle junni üle .. kõik tundub olevat õige. millal ja kust ma saaks läbi astuda, mind kohe huvitab, et mis ma valesti tegin
                    // R.

                    Comment


                      #11
                      Lepime kokku meilitsi, muidu mõni võtab jälle pahandada Meili mulle oma meiliaadress
                      felc@edu.ttu.ee
                      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                      Comment


                        #12
                        Probleem võib tekkida siis kui oled unustanud lisada programmile "igor plug" nimelise plugini. Endal oli samuti algues vastuvõtja käimasaamisega probleeme, kuid peale plugini installimist töötab asi suurepäraselt.
                        ..kui pole tahtmist sellega enam nii pikalt jännata, tule Tevalost (paldiski mnt-lt) läbi ja müüme sulle vastuvõtja kokkupandult koos programmiga  

                        Comment


                          #13
                          heheh, mina rebisin yhe romu video kyljest(philips vr171) vastuvõtu silma, ilma kondekata ja diooditeta asi myrtsus lennult, palju keerulisem oli konkreetse nupu alla konkrteetne toiming tekitada, aga täiesti võimalik
                          *************
                          *LÄTI VABAKS!*
                          *************

                          Comment


                            #14
                            mhmm .. ja Emperor, palju oleks siis see hind?
                            // R.

                            Comment


                              #15
                              Hind sellel komplektil on 75 krooni

                              Comment

                              Working...
                              X