Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Arvuti kaugjuhtimine IR-kaugjuhtimispuldiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ma tegin selle jubna omale mingi aasta tagasi valmis, aga ei kasutand mitte Igori pluginat, vaid girderile andis koodi edasi mingi teine proge, nime enam ei mäleta . Aga no mul töötas küll igatepidi, näita puldiga kasvõi voodi alla. Vastuvõtja ise oli laua peal arvuti peal. Siis tuli aga format ja win xp ja pole viitsind tööle panna enam seda.
    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

    Comment


      palju sa tahad selle eest st tal pikendus tehtud?
      Vastik audiofiil

      Comment


        minul läheb juhe teise tuppa, nii 10m pikk. alguses tegin valesti, kuna panin üksnes vastuvõtja kaabli teise otsa ja jubinad olid tinutatud pistiku sisse - praktiliselt minit signaali ei tulnud läbi. siis jootsin need jubinad ja vastuvõtja pisikese karbi sisse teisele poole kaablit ja asi toimib.

        Comment


          kas seda saab ka teha elemendi TFM351 abil?
          nimelt ostsin selle ATRO'st ja mitte kuigi ei taha asi käima akata ja mingit infi selle elemendi kohta ka pole leidnud ja atros ei osatud ka midagi selle kohta öelda...
          oskab keegi aidata?

          Comment


            Muide, minul on kaa nii tehtud, et jupid tinutasin pistiku karbi sisse ja ir-vastuvõtjani läheb kuskil 2m pikkune, hiirelt ära lõigatud juhe, millel on ka varje ümber, mis on ühendatud mättaga. Töötab imehästi. Mingeid sumbumisi pole märganud.
            To boldly go where no man has gone before.

            Comment


              ohh seda häda ja õnnetust minuga kas keegi bsplayeri juhtimise on suutnud ära konfida girderis? ma eip saa akkama. nu kui keegi saap akkama siis palun, PALUN eksporige sie grupp ja saatke aavik@hot.ee
              Vastik audiofiil

              Comment


                miksa üldse girderiga bsplayeri puhul jamad või ei taha lihtsalt winlirci kasutada? bsplayeril winlirc'i tugi olemas, et preferences all on kõik käsud loetletud ja saad easylt pulti näppides selle valmaks. tõsi, nagu selgus, nõuab divx-de vaatamine naca problemaatiline isegi 600mhz prosega nagu minul, filmide vaatamine nõuab ressursse päris palju ja järjestikused käsud puldilt bsplayeri puhul ei taha mitte alati korralikult kohale jõuda, overclockides proset ja videokaarti hoopis teine lugu.

                Comment


                  Amd Athlon XP 2000+
                  Abit KR7A-133
                  256mb Apacer cl2 ddr pc2100
                  Geforce 4 MX 440 64mb DDR
                  Seagate ATA IV 40gb 7200rpm
                  17" Dell 1024x768@110Hz

                  arvuti taha ei jää midagi kinni
                  küll aga tekkis probleeme winlirci tööle saamisega. st ma ei viitsind pikalt jamada. korra proovisin ütles miskist errorit ja sinna ta jäi ka.
                  Vastik audiofiil

                  Comment


                    Mul sellin probleem:tegin asja valmis,hakkasin kasutama...aga millegi pärast kordab see asi signaali umbes 3x...

                    Comment


                      Minul on pentium II 350 MHz ja lippab girderiga ilusti, isegi filmide vaatamise ajal ja ka TV-d vaadates. Tõsi, paneb ka valesid koode, aga see üldjuhul ei sega, kuna suvalisele koodile ju tegevust ei järgne. Selleks, et 3 korda sama signaali ei annaks on selline featuur iga signaali juures, nagu Antirepeat wait time, mis minul on 200 peale pandud, ja töötab ilusti.
                      Soovitan ennekõike manuaale ja helpe lugeda, sest analoogsetel teemadel siin halamine näitab, pigem saamatust kui probleemi olemasolu.
                      To boldly go where no man has gone before.

                      Comment


                        igatähes läheb elu ilusamaks kui girder 4 välja tuleb ;D
                        Vastik audiofiil

                        Comment


                          Mul selline jama, et tegin asja valmis ja tööle pannes näitab ta nagu vajutaks kogu aeg nuppe kuigi ei vajuta midagi. Proovisin vastuvõtja kinni katta, et äkki saab kuskilt mingit signaali, aga ikka sama jama.

                          On kellelgi ideid, mida teha?
                          Oma peaga lähen ostan esmaspäeval uue vastuvõtja...

                          Comment


                            1. kontrolli skeem veel1* üle,elementide nominaalid ka (mõõda ära)
                            2. mingi väline häire? Proovisid vastuvõtjat katta, kas käega? Parem oleks läbipaistmatu tops või must fotopaberi kott vms.
                            3. Kui vastuvõtjal on metallvarje, ühenda see maaga.

                            Kui ikka ei tööta tasub uus vastuvõtja osta.
                            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                            Comment


                              Mul on siin yks selline täiesti töökorras vidin pakkuda mingi 50 raha eest...kui oled huvitatud, siis saada mail: webmaster@gemini.ee
                              Audiol on hing sees...
                              NotAnotherDigg

                              Comment


                                Mul selline jama, et tegin asja valmis ja tööle pannes näitab ta nagu vajutaks kogu aeg nuppe kuigi ei vajuta midagi. Proovisin vastuvõtja kinni katta, et äkki saab kuskilt mingit signaali, aga ikka sama jama.

                                On kellelgi ideid, mida teha?
                                Oma peaga lähen ostan esmaspäeval uue vastuvõtja...
                                Mul oli algul analoogne jama. Tundus nagu püüaks kuskilt
                                ise mingeid signaale. Mina asendasin selle 100nF kondeka
                                33nF-ga ja asi töötab siiamaani korralikult.

                                Comment

                                Working...
                                X