Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Arvuti kaugjuhtimine IR-kaugjuhtimispuldiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kas ir dedektoril on ka kuidagi jalgu väimalik kindlaks määrata kui ei tea marki?

    Comment


      Mina küll ei oska ühtegi võimalust nimetada. Võid proovida nii, et annad toite peale läbi 10k takisti, see ehk kaitseb valeühenduse eest. Siis vaatad ossiga, kas saad signaali kätte.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        Ma kakkusin selles philipsi cdraadio seest. mark peaks vist olema tfms5360, AGA ei leia eesti või inglliskeelset datasheeti. Jalad vist sain sellelt aadressilt.
        http://web.quick.cz/i2c/tadata/ir/ireyes.html

        Comment


          Girder ütleb instlli lõpus, et ei saa registreerida girder.dllŽija mingit veel. Mul on Win95. Ükskord proovisin ka ühel XPŽl ja sama jama. Äkki ta tahab mingit dllŽi mida mul pole. (Nagu ütled ka et mul pole mingit librarit, mida on girder.dllŽi registreerimiseks vaja)
          Kas keegi ei tea mis need olla võiks. :'(

          Comment


            Tundub, et kivi on Vishay oma. Vaata nende lehelt http://www.vishay.com/infrared-receiver-modules/ ja kontrolli veelkord nimi üle.
            Ise olen girderit installinud XP peale ja mingeid probleeme ei olnud... Ehk aitab uuema versiooni tõmbamine.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              Kui kedagi huvitav siis alljärgnevaly lingilt on võimalik tõmmata Girderi eestikeelne fail : http://www.hot.ee/sclub88/Estonian.zip

              Comment


                Ma nagu olen proovinud mingi nelja erinevat girderi versiooni lõpetades 2.3.7b või mis see oligi, Aga ikka sama jama. Olen tõmbanud installifaile ja zip faile.

                Comment


                  printscreeni ei taha sellest installimise lõpust teha, äkki tuleb siis kellelgi midagi tarka mõttesse
                  KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                  t-linespeakers.org

                  Comment


                    järgmine tegevus: suvalise arvuti tv cardi juhtme otsas infra kivi oli ripakil (L871).


                    VCC to COM  pin7+pin8
                    GND to COM  pin9+pin5
                    OUT to COM  pin6

                    ühtegi dioodi ega takistit ei kasutanud - ei leidnud ka kusagilt antud ir kivi datasheeti, mõõtsin liht tv kaardil ära, et VCC 5V (COM annab 7 - ei viitsinud takistit otsida . tundlikkus on hea, samsa tv-pult haarab ligi 5 meetri pealt ka siis, kui kuhugi mujale suunatud, mitte otse vastuvõtjale.

                    Girger + Igor SFH-56 driver
                    XP2200@H2O

                    Comment


                      Kuidas selle pildi siia üles saab?

                      Comment


                        Kuidas selle pildi siia üles saab?
                        http://www.tevalo.ee/cgi-bin/YaBBHelp/posting.html
                        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                        t-linespeakers.org

                        Comment


                          1.Kas see pilt peab kuskil netis üleval olema vä?
                          2.Kas oma arvutist ei saa seda ülespanna?

                          Comment


                            lased oma arvutist kuhugi ülesse ja siis viitad sinnaaa
                            KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                            t-linespeakers.org

                            Comment


                              Noh sellega läheb siis aega. Ei ole kodu arvuti, kust ma netti saan. Ühendus on keskmiselt hmm 3kb/s downloadimisel nii et ei saa alla tõmmata mingut korralikku softi , millega see pilt üles lasta. Toon kodust, aga see juhtb võibolla alles pühapäeval. minu poolikult üleslastud koduka aadress on praegu www.zone.ee/bedboys/kodukas
                              Ärge nime tähele pange, polnud mine idee...

                              Comment


                                Noh sellega läheb siis aega. Ei ole kodu arvuti, kust ma netti saan. Ühendus on keskmiselt hmm 3kb/s downloadimisel nii et ei saa alla tõmmata mingut korralikku softi , millega see pilt üles lasta. Toon kodust, aga see juhtb võibolla alles pühapäeval. minu poolikult üleslastud koduka aadress on praegu www.zone.ee/bedboys/kodukas
                                Ärge nime tähele pange, polnud mine idee...
                                no see läheb OFFTOPICuks, tee uus teema mujale

                                mine sellisele aadressile eksplooreriga ftp://bedboys@www.zone.ee ja pane oma parool siis sisse ja kopeeri lihtsalt see pilt sinna
                                KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                                t-linespeakers.org

                                Comment

                                Working...
                                X