Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

tahaks raadiot kuulata!?!?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tahaks raadiot kuulata!?!?

    ei oskand seda teemat kuhugi panna ja panin siis siia. asi siis selle et tahaks kuulata Power Hiti aga ei saa kuulata kuna elan saaremaal. internetist ma ka miskipärast kuulata ei saa. aga kas sellist seadeldist või aparaati pole millega ma saaks püüda laineid või mida iganes asju. on selline asi üldse võimalik. ma arvan et ikka on aga kuidas?

    #2
    Mingi suundantenn ja antennivõimendi võibolla?
    Hetkel meenuvad näiteks mõned antennide ja antennivõimendite (tõsi küll, enamus olid vist laiaribalised üldotstarbelised tele- ja raadioantennid) kirjeldused
    ajakirjast ,,Radio". Kindlasti on ka paremaid materjale, kuid ise ajapuudusel muud eriti lugeda ei jõua.
    Hoiatus - muudan oma postituse sisu kuni 30 minuti vältel pärast postitamist.

    Comment


      #3
      Seda tüüpi jaamade leviala on alla 50km(kvaliteetseks kuulamiseks).Antennivõimendi kasutamine ei pruugi anda soovitud efekti.Püüa siiski internetist kuulata...
      The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
      Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
      Projektide pildid
      Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
      http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

      Comment


        #4
        Kõigepealt uurid, kas eeter on puhas 102,1MHz ümbruses 150kHz mõlemale poole Tallinna suunal. Alles siis on mõtet hakata vägevat suundantenni ja kõrgsageduslikkku eelselekteerimist tegema(väga vajalik, muidu suvalised kohalikud jaamad koormavad sisendastme üle). Muidu lämmatab muu sodi lihtsalt kasuliku signaali ära.
        Antenn peaks olema vähemalt viieelemendiline aga hea kui kaheksaelemendiline. Tuleb õudsalt suur ja raske monstrum.


        Ah, mis ma jahun, kuula netist.
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          maksab ka kindlalt jubedalt ja lähim on saaremaale vist pärnu kus on ka Power Hit. ise ma seda monstrmuit ehitada ei oska kuid tean kes mulle selle teha võiks. pean vist siis ima raadiota läbi saama

          Comment


            #6
            Originally posted by traktorist@Dec 12 2005, 19:52
            ... tahaks kuulata Power Hiti aga ei saa kuulata kuna elan saaremaal. internetist ma ka miskipärast kuulata ei saa ...
            Server võib täis olla (Server Full) või on port 8000 kinni või arvutis puudub WinAmp.
            Jaam on internetis kättesaadav aadressil http://rs.tele2.ee:8000

            Comment


              #7
              Ega head asja tasuta/odavalt saa(see käib antenni ja selle juurde käiva elektroonika kohta)
              The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
              Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
              Projektide pildid
              Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
              http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

              Comment


                #8
                Originally posted by saformo+Dec 13 2005, 08:55--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (saformo @ Dec 13 2005, 08:55)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-traktorist@Dec 12 2005, 19:52
                ... tahaks kuulata Power Hiti aga ei saa kuulata kuna elan saaremaal. internetist ma ka miskipärast kuulata ei saa ...
                Server võib täis olla (Server Full) või on port 8000 kinni või arvutis puudub WinAmp.
                Jaam on internetis kättesaadav aadressil http://rs.tele2.ee:8000 [/b][/quote]
                winamp on olemas aga kui sinna aadressile klikin sisi võingi ootama jääda. ja mis mõttes port 8000 kinni? see serveri värk või puudutab seee ka minu arvutit?

                Comment


                  #9
                  Mul olid probleemid kui kasutasin Mozillaga kuulamist alustades.Proovi IE-ga sama asja teha.
                  The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                  Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                  Projektide pildid
                  Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                  http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by traktorist@Dec 13 2005, 17:05
                    ... mis mõttes port 8000 kinni? see serveri värk või puudutab seee ka minu arvutit?
                    Kui port 8000 on sinu arvutis suletud ja WinAmpile antakse just see port ette, siis ei saa ühendust.
                    Sama kehtib ka teiste jaamadega, mis võivad teistsuguseid porte kasutada.

                    Comment


                      #11
                      proovisin ka IE-d. veid mõtles ja The page cannot be displayed. netis kolistan mozillaga

                      Comment


                        #12
                        winampiga, võtad playlistist add url ja siis annad talle selle urli. Seejärel paned mängima ja vaatad mis juhtub. Praegu oli näiteks server täis ja selle peale tuli loo nime kohale server full. Kuid sel juhul pane listi üks lugu ja siis see lugu ning seejärel repeat sisse, shuffle välja ja mängima. Niikaua mängitakse siis seda lugu jutti kuni ükskord ära ühendab. Ilma ootetsüklita ei ole ilus serverit haamerdada, selle peale võidakse sind ära blacklistida.

                        Comment


                          #13
                          Isegi kui saad winampiga ühenduse siis pidevalt on s... ühendus kakub jne. Kui nad omal leviala ei viitsi suurendada siis suurendagu omal severi võimsust vähemalt. Harva kui netist korralikult tuleb.
                          Kui kuidagimoodi enam ei saa siis vaata manuali.

                          Comment


                            #14
                            serveri võimsus vaevalt et asjasse puutub. Põhiline on ikka neti ribalaius (igale kliendile laetakse ju oma striimi unicasti võrgus), see aga maksab päris palju.

                            Comment

                            Working...
                            X