Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Ericsson r380 LCD

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ericsson r380 LCD

    Terve


    Mis te arvate lahendusest. Ericsson r380 (puutetundlik ekraan) läbi LPT MP3 mängijaks.




    Lõpplahendusena oleks võimalik juhtida tolle puutetundliku ekraaniga arvutit ning kuvada tagasi vastav inff.

    #2
    Kardan et see lahendus ei saa kerge olema, just displei osa.

    Comment


      #3
      Internetust uurisin aga seal polnd kahjuks ühtegi viidet konkreetsele lahendusele.

      Üleültse oleks mul plaanis ehitada autosse mp3 mängija(ja võimalikult odavalt).

      ta ei peaks suutma teha muud kui mängima kõvakettalt maha muusikat ning kuvama vastava jutu ekraanile.
      Ning samuti peaks olema võimalik paari nupuga valida lugusid.

      Tean, et sellest on nii siin kui mujal foorumis KÕVASTI juttu olnud aga kõik need on suhteliselt hajali õpetused.

      Kuna olen elektroonikalal total äpu siis oleks hirmhea kui keegi oskaks viidata õpetusel kus on samm-sammu haaval näidatud mis tegema peab.


      Ärge siis peksma hakake. Mul teadmisi väha aga soov on suur

      Comment


        #4
        Kuna olen elektroonikalal total äpu siis oleks hirmhea kui keegi oskaks viidata õpetusel kus on samm-sammu haaval näidatud mis tegema peab.
        Total äpude vastu ei ole mul midagi, tunnistamine et oled sellisest tõust on ka midagi väärt, aga niipalju võiks ikka aru saada, et antud projekti jaoks mida sa teha tahad puuduvad sul endal absoluutselt kõik teadmised ning keegi ei viitsi sellist mitteniiväga lihtsat projekti sulle siin samm-sammu haaval ehitama hakata.

        Loobu parem sellest eerikupoja ekraani mõttest, kui tahad autos arvutit juhtida siis miski sama teema siin just alles oli. Saab HULGA lihtsamalt hakkama ja seda meetoditega milles sa võibolla enda üllatuseks ei olegi nii äpu.

        Juttu kuidas pagasiruumis olevat arvutit juhtida leiab näiteks siit:
        http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=21374
        Tasuta präänikut ei anta, ei elus, ei elektroonikas.
        Ettevaatust! Postitan ainult ebakaines olekus!

        Comment


          #5
          Aga kui leiad ekraani käsustiku ja oskad progeda, pole siin midagi ületamatut. Mina teeks sel juhul asja PIC-i (või mõne muu kontrolleriga) sest siis tuleb seade väike ja kerge.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment

          Working...
          X