Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

ebay.de-st asjade ostmine!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ebay.de-st asjade ostmine!

    Siin vist osa rahvast kasutab aegajalt ebay.de-d. Pakuks ka sealt üks asi huvi aga siiani asi jäänud enda oskuste taha pidama! Ehk keegi viitsiks mind natuke aidata?
    20+ aastat elfafoorumis

    #2
    Ega seal midagi pole rasket.Enda kogemused piirduvad küll ebay.co.uk omadega aga vahet ei tohiks olla.Registreerud ära ebays, valid kauba välja ja küsid müüjalt kas ta Eestisse ka postitab ja palju see maksma läheb(Kui seda kuulutuses kirjas pole).Kui postitab ja postituse hind on normaalne siis pakud oksionil.Kui võidad oksioni siis maksad paypal-i kaudu ära ja jääd kaupa ootama.

    Kui midagi ostad siis on mõtet kaupleja tausta ka uurida.Kui ikka negatiivseid feedbacke on palju(või isegi 1-2) on ostmist mõtekas tõsiselt kaaluda.Alati saab inimesega kelle käest ostad ka lähemalt rääkida ja kokku leppida.Ise olen siiani kauba kätte saanud(4-5 korda) ja pole probleeme olnud.

    Mõtekas on nii ebays kui ka paypalis registreerudes õige aadress panna sest millegipärast osad saadavad kauba näiteks paypali aadressile ainult.

    Pakkuda pole enne mõtet kui oled ikka veendunud, et asi Eestisse ka postitatakse ja et postimaks mõtetult suur ei tule.

    Ega seal muud keerulist polegi, ebayl on olemas ka help kust ka abi saab.Alati jääb loomulikult risk vastu pükse saada.Pole lihtsalt mõtet liialt kalleid asju tellida minu arvates.

    Comment


      #3
      Kas see paypal-i kasutamine on siis ka nii turvaline? Ja läbi paypal-i saab maksta vist meie pangakonto kaudu vist? Näiteks hansapanga kontolt?
      Info võib olla ELUOHTLIK!

      Comment


        #4
        euroopast ostes pole üldjuhul paypali vaja, kuna enamasti saab maksta ka pangaülekandega (hansanetis on EU-makse 30 EEK)...

        Comment


          #5
          1 inimene küll ei olnud nõus muuga kui paypal või sularaha postiga..

          Comment


            #6
            Endal üks kogemus - kõigepealt tuleb küsida, kas ta eestise saadab, kui palju see maksma läheb ja kas ülekanne sobib(kõige soodsam). Kui need on selgelt kokkulepitud siis tasub pakkumist alles teha.
            Minu põhimõte oli, sealt ostes, et olen valmis arvestama selle raha kaotamisega - õnneks läks kõik plaanipäraselt.
            Kvaliteetse ja raskema audiotehnika ostmisel on kohalikel kuni 800 kroonine edumaa tänu postikuludele.
            -

            Comment


              #7
              Aga oskab keegi öelda, palju siis transport läheb kergematele asjadele(5-7kg näiteks)

              ja kust saaks ülevaate erinevatest transpordivõimalustest?

              Comment


                #8
                Tihti paneb saatja oma "suvakirve" vahele, seega ALATI müüjalt üle küsida.
                5-7 kilo pole kerge, saatmiskulud 30-60 euri, enamasti ~40euri. Ega see Ebay odav lõbu pole, lihtsalt valik on väga lai.
                -

                Comment

                Working...
                X