Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mis asi see on?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mis asi see on?

    Tere
    ma ei tea elektroonikast eriti midagi, nii, et ma küsin, et mis see on (mis selle nimetus on)? ja kui ma seda asendada tahan, siis kust seda saab ja kas äkki on võimalik sinna asemele joota hoopis suurem samasugune asi, millel on jalad ka all? sest see on nii väike, et ma ei saaks vist selle jootmisega hakkama. Tänud!


    PS, see jupp tuli ära autovõimendist (mrp-f356 alpine)
    sinna, kus see joodetud oli enne, seal on kirjutatud trükkplaadile R113

    #2
    See siis eestikeeli õelda pindmontaaz takisti ja täitsa asendatav "traadist koibadega" takistiga

    Comment


      #3
      Originally posted by evar@Feb 9 2006, 23:33
      See siis eestikeeli õelda pindmontaaz takisti ja täitsa asendatav "traadist koibadega" takistiga
      aga mis andmetega see traadist takisti sobib selle asemele? et kui ma oomipoodi lähen, siis mida ma küsin sealt?

      Comment


        #4
        223 tähendab 22 ja kolm nulli ehk 22k(kilo-oomi). Seda küsigi, võimsusega 0,25 või 0,6 W - mis neil parasjagu on. Hinnaklass 50 senti

        Comment


          #5
          ok tänud, jälle targem ja homme poodi minek

          Comment


            #6
            Pildi järgi tundub vist isegi 0805 korpus olema, seega siis 0,125W aga päris kindel olla ei saa.Aga 0,25W jupp asendab igati selle.
            Kiri 223 näitab veel, et nominaal võib kõikuda 5%, 2202 näiteks 1%

            Comment


              #7
              V6in sulle igas takistusastmes pindmontaashi takke peoga anda.
              MSN- taneltreima182@hotmail.com
              telefon katki.

              Comment


                #8
                Kui ta just kondekas ei ole 22N.....

                Comment


                  #9
                  Ei ole kondekas. Kui oleks kondekas siis oleks: C113
                  Aga on R113.

                  C=konde
                  R=takk

                  Comment


                    #10
                    Sorry. alumist kirja ei märganudki, vaatasin ainult pilti

                    Comment


                      #11
                      ok nüüd jälle ei tööta. läks jälle metsa kui tinutasin selle takisti sinna teistpidi.
                      kas need teised samasugused pindmontaaz takistid võivad läbi minna kui ma seal nende kõrval tinutan?
                      mul pole testerit ka, et kontrollida. <_<
                      ma pean vist 3 takistit veel vahetama siis, äkki läks mõni läbi. muud ei tea mida teha..

                      kui ma õigesti aru sain, siis ma pean ostma sellised?:

                      need mis praegu seal on, need sarnased, mis ülemise pildi peal oli.
                      1) 113 R109
                      2) 113 R103
                      3) 102 R117

                      vahetan nende vastu?:
                      1) 0,25w 11k oomi
                      2) 0,25w 11k oomi
                      3) 0,25w 1k oomi

                      mis vahet nendel esimesel kahel on? R109 ja R103, mida need numbrit tähendavad?

                      Comment


                        #12
                        Rxxx on skeemi positsiooninumbrid. Elektriliselt ei oma mingit tähendust. Karta on, et midagi on veel läbi. Takkide nominaalid on küll õiged.
                        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                        Comment


                          #13
                          aa ok tänx, ma homme laenan testeri ja üritan aru saada milline läbi on

                          Comment


                            #14
                            millest sa järeldad, et takid läbi on? enamasti on takistid sellised komponendid, mille läbi põlemist on silmaga näha.

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by digital@Feb 11 2006, 00:05
                              millest sa järeldad, et takid läbi on? enamasti on takistid sellised komponendid, mille läbi põlemist on silmaga näha.
                              ma ei tea mis seal muud võib viga olla, kui selle uue takisti ostsin, panin külge, siis töötas nii nagu pidi, aga kui võtsin selle lahti ja jootsin kinni paremini, siis peale seda jälle ei töötand.
                              ma arvan, et äkki sellest jootmise kuumusest läks mingi takisti või midagi läbi. need on seal nii lähestikku

                              Comment

                              Working...
                              X