Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mis asi see on?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Lülitasid ikka voolu välja, kui seal asju ümber jootsid? Ja vaata oma töö hoolega üle, et ei oleks mingeid lühiseid või katkiläinud radasid. Takisti jootmisel reeglina läbi ei lähe.

    Comment


      #17
      katki läind rada oli, selle asemele jootsin juhtme. voolu võtsin ka ikka ära.
      teised 4 kanalit töötavad normaalselt, peale selle ühe.
      a nüüd läks mul trafo läbi nii, et pean selle uue ostma.
      võimu peal on kaitse 30A, a see trafo annab mingi 0,5A.

      Comment


        #18
        :P :P :P
        Kas vahepeal tööle ka hakkas? Ja mis trafo sul seal on, millega katsetad? Autovõimu jaoks paras võtta mingi vana AT toitekas, 0,5 A pole seal miskit teha!

        Comment


          #19
          töötas täiesti normaalselt jah vahepeal, väga kõvaks ei saanud muidugi keerata, see trafo väike ju.
          mitu amprit siis AT toitekal on? ma mõtsin, et see põleb kohe läbi.

          Comment


            #20
            AT toitekal ikka +12V suurusjärgus 10A. Tavaliselt on sinna sildi peale kirjutatud. Kätte saad mõne kettaseadme pistiku kollase (+) ja musta (-) otsa vahelt.
            Millega sa enne katsetasid, kas tavalise seinaadapteriga?

            Comment


              #21
              tavalise seinaadapteriga jah, mingi odav on

              Comment


                #22
                Originally posted by liha@Feb 11 2006, 01:11
                töötas täiesti normaalselt jah vahepeal, väga kõvaks ei saanud muidugi keerata, see trafo väike ju.
                Loeme siis asja korrasolevaks ja läheb autosse tagasi. Autovõimu toas kasutamisest ja selle ürituse mõttetusest siin foorumis mitu korda juttu olnud.

                Comment


                  #23
                  Originally posted by vaiko+Feb 11 2006, 01:39--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (vaiko &#064; Feb 11 2006, 01:39)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-liha@Feb 11 2006, 01:11
                  töötas täiesti normaalselt jah vahepeal, väga kõvaks ei saanud muidugi keerata, see trafo väike ju.
                  Loeme siis asja korrasolevaks ja läheb autosse tagasi. Autovõimu toas kasutamisest ja selle ürituse mõttetusest siin foorumis mitu korda juttu olnud. [/b][/quote]
                  ma teengi seda auto jaoks korda.
                  said vist valesti aru, ma tahtsin öelda, et vahepeal töötas, nüüd jälle ei tööta.
                  mul mingi arvuti toitekas seisab siin, selle peale on kirjutatud 5/2.5A. ei tea kas see üldse töötabki

                  edit: autos pole eriti mugav seda jootma hakata

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by liha@Feb 11 2006, 01:43
                    mul mingi arvuti toitekas seisab siin, selle peale on kirjutatud 5/2.5A. ei tea kas see üldse töötabki

                    Mis toitekas see sihuke on? 2,5A on arvuti toitekale paras võrgukaitsme suuruseks.
                    Mis sinna veel on kirjutatud ja kas on AT või ATX, st. missugused on emaplaadi pistikud ja kas võrgulüliti on küljes? Põhimõtteliselt autovõimu remondiks peaks olema ca 5A / 12V toide, katsu niisugune leida.
                    Üldiselt plaan tuttu minna <_< , nii et omaalgatust ja edu&#33;

                    Comment


                      #25
                      paar pilti sellest toitekast, peaks ikka AT olema.
                      toitekas
                      toiteka juhtmed

                      a noh, kui sellega ei saa, siis üritan mingi teise leida

                      Comment


                        #26
                        AT jah. Ühenda auto pirn kollase ja musta juhtme vahele ja proovi. Kui tester on, siis mõõda pinget ka.

                        Comment


                          #27
                          selle sama toitekaga panin võimu tööle.
                          aga mulle on see täiesti arusaamatu ikkagi, nüüd hakkasid jälle kõik kanalid tööle, kui üks juhe tuli lahti, mida ma sinna jootsin. selle juhtme ma jootsin sellepärast, et sellel trükkplaadil oli see rada katki.

                          aga kõlaritest tuleb mingi suht vaikne põrin, mida enne polnud, see on vist selle toiteka pärast?

                          Comment


                            #28
                            Korras asju pole vaja remontida
                            Põrin võib olla toitest küll.

                            Comment


                              #29
                              ma eksisin.. polegi korras, kõik töötavad küll, aga subwooferi kanal hakkab normaalselt alles siis tööle, kui võtan esimesest kanalist sisendi juhtme küljest ära. kui panen külge, siis mängib sub üli vaikselt.

                              ja ma praegu avastasin, et mulle anti vist vale takisti.

                              keegi oskab öelda, et kas see on 22000 või 2200 ohmi?



                              testerit ma ei saand.
                              siin tevalo.ee-s oli mingi kalkulaator, sellega sain 2200 ohm aga peaks olema 22k.

                              Comment


                                #30
                                Kolm punast triipu tõesti 2,2k. 22k on kaks punast ja oranž.

                                Comment

                                Working...
                                X