Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

UPS ei tööta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    UPS ei tööta

    Vedeleb siin üks ups (APC Smart-Ups 400) mis ei tööta. Paned juhtmed järgi lülitad sisse ja midagi ei juhtu, seest ei paista ka et oleks midagi maha põlenud. Äkki keegi oskab aidata, mida võiks kontrollida vms.

    #2
    Vaata , kas kaitsmed on terved ? Need võivad olla ka aparaadis sees , trükkplaadil. On olemas nn.ühekordsed kaitsmed :mustad silindrid ,joodetud trükkplaadile ,peale on kirjutatud nimivool. Toitejuhtmest tuleb ikka vool läbi ?

    Comment


      #3
      3 kaitset leidsin plaadi pealt ja kõik on terved ja vool tuleb peale küll.

      Comment


        #4
        On see UPS on-line või off-line ? Nuusuta kas kärsahaisu on tunda ?

        Comment


          #5
          Kärsahaisu küll tunda pole. Kuidas eristada on/off - line upsi?
          pildid

          Comment


            #6
            Kas see on selline lameda kujuga? Kui jah siis võib olla on asi akudes. mul on kah selline. Panin uued akud ja hakkas tööle.

            Comment


              #7
              On jah selline lame, aga kui akud läbi on siis peaks ta ju töötama ikkagi? Ja milleks siis seal peal tuluke mis näitab kui akud vajavad vahetamist? Homme ilmselt proovin siis kahe auto akuga.

              Comment


                #8
                Kui esipaneelil pole kirja on-line, siis tegu off-line UPS-iga.Ja milleks 2 auto akut, ega see ometi 24V pealt ei tegutse ?Natuke lahja mudel 24Vjaoks, sellistel tavaliselt 2 * 6V akut.

                Comment


                  #9
                  on ka väikseid upse 24V pealt, kuigi harva kohtab. vaata enne akude pinged üle. kui on originaalis 2*6V akud siis 24V saad proovida ühe korra...
                  Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                  Comment


                    #10
                    Oot mul ka üks küsimus vahele...Nimelt kas ups-is on tavaline trafo sees,millele lastakse 50 Hz sisse ja sekundaarist 220 välja..Pildil tundus,nagu oleks seal tavaline 50 Hz trafo mitte kHz-des töötav impulsstrafo vms.Ma pole varem ups idega kokku puutunud,aga mõtlesin,et asi töötab sedamoodi. 12v - see pannakse kHz-des võnkuma - siis trafo - siis alaldatakse pinge(alalisvool 220v vms) - siis muundatakse uuesti 50 hz peale ja sealt edasi vajaminevasse 220 v tarbijasse. Ja selline küsimus veel,et kuidas ups elektri katkestuse korral suudab pinge kõikumata hoida nii,et arvuti pilti kotti ei viska.Kuidas asi toimib kas ta peab siis voolukatkestuse korral kiiresti 12v-220v muundava trafo sisse lülitama we.ok võiksite vastata,kui viitsimist.....
                    otsija

                    Comment


                      #11
                      Kuidas nende tulukestega on ? Mõni neist ikka põleb ka või ? Roheline ? Kollane?

                      Comment


                        #12
                        Uurisin siis pilte ka. Pildil"IMG5392.jpg on üks pisike trafo (?) , mille üks pool on kahtlaselt must . Uuri seda .

                        Comment


                          #13
                          Minu upsil...olen selle kuskile ära pannud...ei saa täpset marki vaadata... oli sees 4x 6voldist ja 4 ampertunnist Pb akut. ehks siis jah 24 volti. ja ilma akudeta ei teinud see ups mul piuksugi.

                          Comment


                            #14
                            Sellel ka originaalis sees siis 4x6V 4.5ah, asendasin need 2x12V ja UPS töötab nagu uus. Tänud kõigile kes vaevusid vastama
                            Selline küsimus ka veel et seal upsil sees olid pliivabad lead-acid akud ja igalpool kleepsud et terve sisteem ei sisalda pliiakusi, et kas tohib sinna panna ikka plii akud siis?

                            Comment

                            Working...
                            X