Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

tda2005 probleem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tda2005 probleem

    Meisterdasin tda2005ga võimau.Ei tee ilusat häält.Ühesõnaga ei tööta.Hääl tuleb ragina saatel ja see mis häält teeb, sõltub sisendi tugevusest.Kui sisse mingit heli ei lase, siis teeb hirmsat häält.Kui natuke sisse lasta siis teeb juba enamvähem.Kui lasta aint ühte kanalisse sisse siis tuleb teisest väljundist ka heli.Kahtlane värk.Olen juppe vahetand ja kõike kontrollind.
    muusika on kuulamiseks

    #2
    u. sama probleem oli kah mul ühe kiviga ise küll ei mäleta mis ta oli aga igaljuhul, kadus see probleem pika aja peale ära. Aga siis tuli tagasi ???
    aga jah kivi vahetasin ära ja nüüd mängib normaalselt jällegist

    Comment


      #3
      Ise tegin ka kunagi TDA2003 võimu... ja ka sama probleem.
      Praegu pole see väike võimendi leidnud kasutust enam.
      aga arvan,et seal probleem oli jahutusega. Et radikas läks ikke nati kuumemaks kui tarvis... ja vist siiski seda termopastat ka tahtsi vahele.

      Comment


        #4
        Eks see annab tunnistust, et genereerib. Kas on liiga pikad juhtmed, väljundi peal ei ole seda takisti-kondeka lüli, toite peal ei ole kondekaid maha lühikeste juhtmetega, sisend-väljund liiga lähestiku, maandus vales järjestuses. Oleks vaja näha trükiplaadi joonist, ehk mõtleks siis midagi välja.

        Comment


          #5
          Oli mul ükskord sama jama... :-[ Masendus tuli peale küll- kalli raha eest kivi ostetud ja kasu ei midagi. Vabanesin sellest 8) kui panin kivi sisendi ja maa vahele taki, ei mäleta küll palju oli, aga vast piirides 10k- 20k.
          ehh... andrjusa

          Comment


            #6
            Oli mul ükskord sama jama... :-[ Masendus tuli peale küll- kalli raha eest kivi ostetud ja kasu ei midagi. Vabanesin sellest 8) kui panin kivi sisendi ja maa vahele taki, ei mäleta küll palju oli, aga vast piirides 10k- 20k.
            samad s6nad, omal ajal pettusin selles kivis täielikult..
            aga vägahoolikalt tuleb juhmeid vedada
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              Ei tahaks uskuda, et kivi halvasti tehtud. Pigem skeemi on maksimaalselt lihtsustatud. Sisendis on ülehelisagedusi välja filtreeriv lüli ära jäetud, see võib kah väga kergesti põhjustada genereerimist ja lolle hääli. Proovi sisendisse 750 oomi takisti järjestiku sisendkondekaga ja kivi sisendist otse maha lühikeste juhtmetega 510pF konde.

              Comment


                #8
                ah, et nii tõsine asi selle genreerimisega.Juhtmed võivad tõesti pikad olla.Proovisin igast variante.Vahetasin kondesid ja toppisin sinna kus neid skeemi peal polnd, aga eks ma pean vist uue plaadi peale tegema.
                .Huvitav on veel see, et üks Kanalitest ei tule ühesugune heli.Üks ragiseb rohkem ja teine käib üldse kõvemini.A ja see asi ka, et kivi peal on kirjas mitte tda2005 vaid a2000s.Vend kelle käest selle sain kinnitas raudselt, et tegemist sama kiviga mis2005.Tglt on üks kivi markeeringuga veel a2030.5 jalaga.Näeb välja nagu tda 2003.Huvitav mida see endast siis kujutab?tda2003??tda2030??
                muusika on kuulamiseks

                Comment


                  #9
                  no kui peal kirjas et a2030, eks ta siis vist tda2030 kivi ole
                  muidu tda2005 käib sama moodi vist ikka kokku nagu 2005s
                  näit kui vaadata datasheeti siis mõeldud et oleks stereo e. 2X10w ja siis see tda2005m sildamiseks
                  äkki jagaksid meiega seda skeemi ja trükiplaadi joonist kah. Äkki viga seal

                  Comment


                    #10
                    No skeem ikka seesama mis seal datas.Ma proovisin tegelt mitmeid skeeme.Ega neil erilist vahet pole.
                    muusika on kuulamiseks

                    Comment


                      #11
                      mis mõttes vahet pole???
                      et kas ikka üks kanal vigane ja teine vähe vaiksem
                      kui nii siis peab kurvastusega teatama et ikka probleem kivis

                      Comment


                        #12
                        Seda kahtlustasin ka.Kas kuidagi testriga annab mõõta kas kivi korras?Vahepeal kui ma jukerdasin töötas ta mul raadiona.Igast surinad ja kraginad sees.Toppisin kondesid igale poole siis jäi vähemaks.
                        muusika on kuulamiseks

                        Comment


                          #13
                          Kas maandusjuhtmed on ikka õieti, kivi lähedal toite maandus ja kõlari väljundmaandus ühes punktis. Kust võetakse sisendile maandus?

                          Comment


                            #14
                            No seda on keeruline seletada. ???Võim on mul tehtud põhimõtteliselt pindmontaasis.Pealmisel pinnal on kõik jubinad ja alumisel poolel on terve ala kaetud maandusega.Et igas punktis oleks kohe maandus käejalajuures.Aga tundub, et panin oma süsteemiga metsa.Tegin asja üldse suht suure ja jupid on plaadil kaugel laiali, et oleks mugav ehitada.
                            muusika on kuulamiseks

                            Comment


                              #15
                              No nii on maandus ju päris hästi tehtud. Kas suured toitelüüdid on kah plaadi peal? Kui on, siis maanduse järgi vaadates ei tohi sisendahel jääda toitekondekate ja toitejuhtme ja väljundmaanduse vahele (kõik toite ja väljund ja kondede maandused võimalikult lähedal omavahel.)

                              Sisendjuhtmed ja väljundjuhtmed omavahel lahku.

                              Toide ja sisend omavahel lahku.

                              No peaks ju töötama, kui ei, siis äkki tõesti kiviga mingi jama?

                              Comment

                              Working...
                              X