Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Palju ampreid, vähe volte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    asi võtab vale suuna.pinge stabiilsus pole oluline,voolu oma aga küll.ja ehitama ei pea sa mitte pinge,vaid voolustabilisaatori.õieti küll voolupiiraja,muidu põletad kõik oma trafod maha.

    Comment


      #17
      Minupoolt niipalju et kui vaja siis teen sulle selle regulaatori 200 - 250 eest valmis, detailide hind selle sees, kui tartus siis anna teada ja päevaga saad kätte, MAX siis 400A toitepinge MAX 50V , teen niipalju et sul vaja juurde panna trafo ja alaldi. 500 eega eest võin teha max sisenpingega 1000V ja 100A kui isoleeritus võrgust pole ka oluline siis 650 eest saad kogu selle toiteka (Võrgupinge toitekaga läheb mõni päev). Kui huvitatud siis aivarsaar@hot.ee (ps võin siis lisada et kas reguleerid voolu või pinget siis saad ise otsustada.)
      Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
      1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
      2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

      Comment


        #18
        Dioodidest niipalju, et B-200 on 200A, ei tea aga vend kes tegeleb CO keevitustega, on neist ka rohkem saanud, ilma, et nood teise dimensiooni aurustuksid.Geneka omadest ei oska midagi arvata, kuna pole neid kasutanud ja see milline neist võimsam-vat võta sa kinni-milliseid võrrelda?Kui 50A-d. 200A-sega siis on võimsam ikka 200A-ne.

        Comment


          #19
          Teen ettepaneku kuulutada probleem lahendatuks tänu insener murphy jõupingutustele.

          Comment


            #20
            Minupoolt niipalju et kui vaja siis teen sulle selle regulaatori 200 - 250 eest valmis, detailide hind selle sees, kui tartus siis anna teada ja päevaga saad kätte, MAX siis 400A toitepinge MAX 50V , teen niipalju et sul vaja juurde panna trafo ja alaldi. 500 eega eest võin teha max sisenpingega 1000V ja 100A kui isoleeritus võrgust pole ka oluline siis 650 eest saad kogu selle toiteka (Võrgupinge toitekaga läheb mõni päev). Kui huvitatud siis aivarsaar@hot.ee (ps võin siis lisada et kas reguleerid voolu või pinget siis saad ise otsustada.)


            Müstika. Ehk kirjeldaksid oma lahendust ?

            Comment


              #21
              suur akulaadija, sinna külge IGBT moodul, siis läheb asi tumedamaks aga kokkuvõtlikult kahe sõnaga - süsteem töötab

              Comment


                #22
                KaruTEC, hirmus kasulik oleks kasutada tsiteerimist, mul jäi esmalt mulje et sa oled ka äkitselt nõus sama odavalt tegema :lol:
                Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                Comment


                  #23
                  Mul tekkis küsimusi pigem 1000V 100A kohta. 100kW muundur alla 1000,- eest oleks maailmarekord.

                  Comment


                    #24
                    Ma ei maininud võimsust, trans on 1200V 135A max, Ja PEAB töötama lülitusresiimis. Transi maxsimum võimsus elemendi kohta on 460W, neid yhes korpuses 3. kuigi jh 1000V to 3V konverter oleks tõsine sead et mitte korraldada sellest pommi, aga see on praktiliselt võimalik ja kasutama peab kiire tagasisidega PWM kive kusjuures võimendus võiks olla 1 kandis. Muide alla 1000 sest ei kasuta uusi asju vaid vanaraua poest pärit osasid. muidu maxsaxsid mingi 5k kyll , PWM kivid , takid ja väiksemad konded tevalost. Suured elektrolyydyd ja feriitfiltri sydamik tiigi elektroonikast.
                    Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                    1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                    2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                    Comment


                      #25
                      Nunuh. Muundurite puhul on muidu selline reegel, et transi pinge on 1.5 kuni 2 suurem liinipingest, nt. 230V võrgu puhul (350VDC) kasut. 600V transe, 540VDC puhul 900..1200V transe ja 750V puhul juba 1700V.
                      135A tähendab ideaaljahutusel maksimumvoolu, lülitusrezhiimis on see palju väiksem.

                      Ei tahtnudki maha teha midagi, lihtsalt infoks. Jõudu !

                      Comment


                        #26
                        Kune kõrgepinge transe suurele võimsusele on raske saada siis selline idee. Kui teha 3-4 astmeline konverter siis oletame et esimene teeb 1000V to 250V, siis voolud on vastavalt 0,5A to 2A, teine teeb 250V to 50V voolud vastavalt 2A to 10A , kolmas siis 50 to 5V voolud siis 10A to 100A. Minu mõte polnudki selles et ma pumpan 1000V pealt 100A välja sest tema tahtis max pingeks ju 24V.
                        Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                        1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                        2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                        Comment


                          #27
                          Vs: Palju ampreid, vähe volte

                          Sebi omale kusagilt 10 KV või muu alajaama pingetrafo.Sellel võta ära primaar ja pane sinna uus mähis.Siis võta ära sekundaar ja keri sinna uus mähis(mina kerisin 4mm paksusest vasklindist) ja sa saad vägeva toite

                          Comment

                          Working...
                          X