Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Värvimuusika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Värvimuusika

    Ma olen tükk aega vaadanud seda foorumit ja lugenud värvimuusika kohta aga ma ei saa nendest skeemidest midagi aru.Kas keegi vöiks mulle pöhjalikult mis asju sinna skeemi toppida vaja on :unsure:

    #2
    Neid skeeme ja skeemilahendusi on väga palju.Too siia mõni konkreetne skeem.Siis saab juba selle skeemi põhjal edasi arutada.
    Vana helitehnika remont Pärnus

    Comment


      #3
      http://images.google.com/imgres?imgurl=wol...DUTF-8%26sa%3DN seal allpool on ka skeeme.Kui teate ise mingit skeemi siis õelge.

      Comment


        #4
        Ma ei saa päris hästi nüüd aru,et mis mure sul siis on.Kas sa tahad mingit värvimuusikat ehitama hakata?Tahad konkreetseid soovitusi mingi skeemilahenduse kohta,või mida?
        Vana helitehnika remont Pärnus

        Comment


          #5
          Originally posted by Hents@Mar 6 2006, 16:49
          http://images.google.com/imgres?imgurl=wol...DUTF-8%26sa%3DN seal allpool on ka skeeme.Kui teate ise mingit skeemi siis õelge.
          Esimene skeem on bugine - ei hakka tööle.
          Arvatavasti ka teine mitte.
          Pealegi on nad 120V jaoks.
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            Tahaksin panna ledid muusikajärgi vilkuma aga ma ei oska seda teha , olen skeeme näinud aga neist aru ei saa.Kas keegi vöika anda möne skeemi ja ütelda mida täpselt mul vaja läheb selle jaoks

            Comment


              #7
              korra nagu panin siia selle aadressi..ei tea miks mu post ära kustutati..panen siis uuesti,kui modedele ei meeldi,siis andke ikka privasse ka teada põhjus..
              http://www.discolitez.com/circuits.shtml

              Comment


                #8
                Originally posted by ivar130@Mar 6 2006, 18:18
                korra nagu panin siia selle aadressi..ei tea miks mu post ära kustutati..panen siis uuesti,kui modedele ei meeldi,siis andke ikka privasse ka teada põhjus..
                http://www.discolitez.com/circuits.shtml
                Oled Sa kindel, et panid just siia ?
                Sellist linki ei hakaks küll moded kustutama.

                Martinj, üks modedest.
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  seal päris mitu skeemi millist neist mötled?Ja mis mul selle tegemiseks vaja oleks.?

                  Comment


                    #10
                    ja kas saaks panna fotoka välgu muusika järgi vilkuma

                    Comment


                      #11
                      Muusikaga juhitav strobo
                      Vana helitehnika remont Pärnus

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by Hents@Mar 6 2006, 19:25
                        seal päris mitu skeemi millist neist mötled?Ja mis mul selle tegemiseks vaja oleks.?
                        no see esimene oleks vast kõige lihtsam..
                        vaja ainult takisteid,led-e ja LPT(printeri) kaablit.

                        to martinj:hm,vist nagu panin,ehk ajasingi segamini.. :unsure:

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by Ints@Mar 6 2006, 21:40
                          Muusikaga juhitav strobo
                          Ärge lööge aga mis asi on strobo?
                          to ivar130: See pidi pugine olema nagu martinj ütles ja veel 120v
                          Oleks siis vaja skeemi 3v ledide jaoks.

                          Comment


                            #14
                            Strobo ongi põhimõtteliselt see fotoka välklamp,mida sa vilkuma tahad panna.Selles skeemis on küll neid 3 tükki,aga sa võid sellest skeemist ainult 1 kanali omale ehitada.
                            Vana helitehnika remont Pärnus

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by Hents+Mar 6 2006, 22:36--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Hents @ Mar 6 2006, 22:36)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Ints@Mar 6 2006, 21:40
                              Muusikaga juhitav strobo
                              Ärge lööge aga mis asi on strobo?
                              to ivar130: See pidi pugine olema nagu martinj ütles ja veel 120v
                              Oleks siis vaja skeemi 3v ledide jaoks. [/b][/quote]
                              Ole nii hea ja vaata kumba martinj posti sa lugesid..
                              See leht , mille mina andsin ongi ledide jaoks.
                              Sa yhendad ledid printeri porti(LPT) ja discolitez programmiga saad led-e juhtida.

                              Comment

                              Working...
                              X