Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Värvimuusika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    kui soovid ühendada arvuti järele lpt-sse , sel juhul vilguvad led-d kui data pin-dele tuleb signaal. Ei tea küll midagi sellel lehel olevast tarkvarast, aga kas ta just ühildub mõne mediaplayeriga või on ta ise player, halvimal juhul saab sellega lihtsalt tulesid vilgutada.

    Muidu lihtne ehitada ka :P
    tel 53729764

    Comment


      #17
      Originally posted by ivar130+Mar 7 2006, 19:26--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ivar130 @ Mar 7 2006, 19:26)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
      Originally posted by Hents@Mar 6 2006, 22:36
      <!--QuoteBegin-Ints
      @Mar 6 2006, 21:40
      Muusikaga juhitav strobo

      Ärge lööge aga mis asi on strobo?
      to ivar130: See pidi pugine olema nagu martinj ütles ja veel 120v
      Oleks siis vaja skeemi 3v ledide jaoks.
      Ole nii hea ja vaata kumba martinj posti sa lugesid..
      See leht , mille mina andsin ongi ledide jaoks.
      Sa yhendad ledid printeri porti(LPT) ja discolitez programmiga saad led-e juhtida. [/b][/quote]
      Mis ma sinna pirnteri kohta toppima pean , mingi juhtme ja siis ledid?Kust ledid oma toite saavad.Ja kas see programm ühildub windows media playeriga vöi on see ise mingi player?

      Comment


        #18
        ingliskeelt oskad?
        seal lehel on absull kõik kirjas ju.
        toite ja kõik saab LPT pordist.
        seal on olemas plugin winamp-le(discolitez ongi plugina nimi).

        Comment


          #19
          sai siis ostetud värvimuusika konstruktor aga kokku ei oska panna , ei oska seda mis pidi ma selle sinna peanema pean. http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=MK110

          Comment


            #20
            võta manual ette ja loe. seal ju pilt olemas, kuidas seda yhendama peab. must ja hall juhe jooksevad ilusti igale poole. lisatud on fuse ja lüliti.

            http://www.velleman.be/downloads/0/manual_mk110.pdf

            Comment


              #21
              kas see fuse on kaitse , kirjutatud oli et lisa 1a kaitse aga milline see olema peab?Aga kuidas ma seda polaarsust vaatan?
              mul ei taha see link lahti tulla mötleb jöle kaua

              Comment


                #22
                fuse on jah kaitse ja 1A on jah näidatud seal. polaarsust pole vaja jälgida kuna tegemist on AC&#39;ga ja seal pole sellist polaarsust angu on DC&#39;l. muidu on hall punane ja must on must ja must on GND ja punane on V+. (kõlaril tuleks seda vist siisgi jälgida ma arvan aga pole kindel.

                Comment


                  #23
                  kustutaks selle ära kuna ei näninud vastust

                  Comment


                    #24
                    Tänan väga bloody-orc-i.Aga kas ma saan panna sinna taha tavalisi led ( 3v ) vöi pean panema 220v ledid

                    Comment


                      #25
                      sa pane sinna ~220VAC hõõglamp nagu ka manualis näidatud.

                      või kui väga vaja led panna, siis pane jah 220V led, aga 2 tk 1 yhte ja teine teist pidi.

                      Comment


                        #26
                        rohkem kui 2 ei saa panna ?(huvipärast küsin) .Kui eredad need 220 v ledid vörreldes nende 3v ledidega on? Kas tevalos ka neid müüakse , kunagi vaatasin siis nagu oli aga präägu ei näe:S

                        Comment


                          #27
                          http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...?artnr=720-287 kas see sobib kaitsmeks?

                          Comment


                            #28
                            kaitsmeks pista see: http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...?artnr=720-012

                            ja miks sa hõõglampe ei kasuta? neid ju ka igas toonis suht. ja palju jama jääb ära.

                            muidu 220V ledi saab teha ka ise kasutades takistit. Tasuib meeles pidada, et takisti ei tohiks olla mingi 1/4W. mul hakkas see mõnusasti põlema paar suve tagasi.

                            Comment


                              #29
                              Ma sain asja tööle ja hööglambid hakkavad nagu segama , liiga eredad ja need olid niig 20 w pirnid

                              Comment


                                #30
                                viitsid mõne pildi visata kui võimalik?

                                Comment

                                Working...
                                X