Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

S-video to vga converter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    S-video to vga converter

    Egas kellegil juhtu olema mõnd skeemi S-video to vga või composite to vga converteri jaox. Googles sain vastuseid ainult vastupidiste varjantide kohta
    Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
    1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
    2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

    #2
    Näiteks selline:
    http://www.web-ee.com/Schematics/ScanConve...onv_circuit.gif

    (nagu näed, lihtne ta pole..)

    Comment


      #3
      eega ma arvanudki et lihtne pole, a vaatan et siin on A/D muundurid, mul on vaja tegelt digitalsignaali saada, et siis ei muudakski analoogiks tagasi, ise mõtlesin muidu kasutada kivi AD9814, aga tänud nüüd on millest alustada. Kui keegi mõnda veel teab siis lisage link. Kõik naq enam vähem, a ma ei saa nagu aru et mix seda digitali sinna üldse vahele vaja on, ehk siis nagu mida teeb see kivi seal A/D muunduri ja bufri vahel.
      Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
      1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
      2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

      Comment


        #4
        see on seal video ram. Vaja on ju korjata pilt mällu, sest muidu ei saa seda kaks korda kiiremini tagasi mängida.

        Comment


          #5
          põhimõtteliselt kui to osa ära jätta ja LCD madalamal sagedusel tööl panna oleks ok?
          Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
          1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
          2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

          Comment


            #6
            vga standard ei lähe madalamatele sagedustele. Mõned molutronid lähevad, mõned mitte - katsetamise asi. Siiski niipalju kui minul on kokkupuudet olnud, on lcd'd märksa pirtsakamad olnud sageduste suhtes.
            Skeemi mõte seisnebki selles mälus, kuhu kirjutatakse ühe kiirusega ja kust loetakse teise kiirusega. Kui see ära jätta, siis polekski nagu üldse skeemi, selle esimese kivi sabast saad rgb värvisignaalid ja saadad need otse monitori. Kuid tõenäoliselt see ei tööta.

            Comment


              #7
              Mul on LCD läpaka seest võetud sealt saab eraldi syncid anda, katsetamise eesmärgil lasin generaatorist signaalid peale ja töötas ka 1Hz peale, laotas pilti aeglaselt, Kaadri sync oli 2x aeglasem kui värvide otstele antav, lihtsalt asi selles et tahaks seda panna arvuti kylge Wireless mooduli abil a sellel ainult composite, kuna arfist composiidi saab ja composiiti ei tohix raske olla S-videoks teha siis oleks mul lahendus kaasakantava monitori jaoks. Aga kysimus siis kust oleks võimalik seda 1. kivi saada. mõnest vanast telekast?
              Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
              1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
              2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

              Comment


                #8
                Ega see peagi seesama olema. Võid kasutada ka telekatest pärinevaid muid lahendusi.
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  Näitex http://elm-chan.org/works/yuv2rgb/yuv2rgb3.png ainuke et jh seal jääb selgusetux natuke sisend ja kas see synk on ainult horisontaal ja vertikaal läbi loenduri?
                  Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                  1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                  2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                  Comment


                    #10
                    Sealt http://www.epanorama.net/links/videocircuits.html saad igasugu videoga seonduvaid skeeme. Ehk leiad midagi abistavat.
                    Pildi kvaliteet läheb muidugi hirmsaks, kui hakata kehva composite VGA-ks 'lahti harutama'.
                    Mingitel DVD pleieritel on ka VGA 640x480 väljund (Yakumo *** kui ma ei eksi), topi aga molu taha ja pilt tuleb. Skeemi pole ma küll näinud, ei kujuta ette kuidas seal on asi lahendatud.
                    Vaevalt, et nüüd S-Videost VGA aretatud...aga mine hullu tea.

                    Comment


                      #11
                      http://www.qsl.net/dl2rcg/fbas-rgb.html on hea skeem, olin seda kunagi näinud a jh ei leidnud enne. A jh seal ainult üks kysimus, et nagu kust selle softi saaks mis sinna atmeli kivisse pannakse.
                      Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                      1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                      2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                      Comment

                      Working...
                      X