Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

DC mootorite sädeluseemaldus takistid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    DC mootorite sädeluseemaldus takistid.

    Tervist.
    mul on paad DC mootorit kasutuses aga need sädelevad kuidagi kole palju. Tean et mootori külge peaks panema kondekad. valisin siis 1uF sed ja 50V'sed (mootor 4V). Küsimus siis selles, et on vaja ühendada 3 kondekat agta kuidas. tean et 1 läheb kahe "jala" vahele ja need ylejäänud 2 siis yhe jalaga mootori yhe jala klülge ja teine siis mootori kere külge. aga kas mootori kere tuleks kuhugi veel ühendada? või sellest piisab?


    #2
    Mootori kere ühendatakse massi ehk juhtplokki toite üldjuhtmesse(reeglina miiinusesse).Seda sel juhul kui see on võimalik.

    Comment


      #3
      tänud vastuse eest. eks ma siis vaata, kas seda juhet on veel lisaks vaja.

      Comment


        #4
        Mootorile võib veel järjestikku lülitada drosselid (mõlemasse juhtmesse).
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Originally posted by bloody-orc@Mar 8 2006, 18:17
          Tervist.
          mul on paad DC mootorit kasutuses aga need sädelevad kuidagi kole palju. Tean et mootori külge peaks panema kondekad. valisin siis 1uF sed ja 50V'sed (mootor 4V). Küsimus siis selles, et on vaja ühendada 3 kondekat agta kuidas. tean et 1 läheb kahe "jala" vahele
          Selle tulemusel tekib impulssvool läbi kondeka, millega saab toitemuunduri väljundtransistori kenasti maha põletada... Või paremal juhul toitejuhtmed.

          Comment


            #6
            Originally posted by mesilane+Mar 9 2006, 14:35--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (mesilane @ Mar 9 2006, 14:35)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-bloody&#045;orc@Mar 8 2006, 18:17
            Tervist.
            mul on paad DC mootorit kasutuses aga need sädelevad kuidagi kole palju. Tean et mootori külge peaks panema kondekad. valisin siis 1uF sed ja 50V&#39;sed (mootor 4V). Küsimus siis selles, et on vaja ühendada 3 kondekat agta kuidas. tean et 1 läheb kahe "jala" vahele
            Selle tulemusel tekib impulssvool läbi kondeka, millega saab toitemuunduri väljundtransistori kenasti maha põletada... Või paremal juhul toitejuhtmed. [/b][/quote]
            on mõni allikas, mis seda tõestab või millele tuginedes sa seda väidad?

            Comment


              #7
              Joonis kolme kondeka ja kahe drosseliga pisimootorile sädehäirete vähendamiseks:

              Comment


                #8
                Infoks: Drossel mitte ainult ei vähenda häireid vaid parandab ka mootori tööd, kuna hoiab voolu püsivana (kaarleek).

                Comment

                Working...
                X