Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mis arvate testrist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mis arvate testrist

    Üks inimene kes ise ei tegele elektroonikaga sai kusagilt ja kuna vaja pole siis pakub 150'ga maha müüa, et kas oleks mõtet osta?

    mingi info kah mis leidsin: http://www.sklep.elektro-mar.com/product_i...products_id/304

    Teamis väga kvalikteetne ei ole vist kui lähemalt uurida ja oomide peal ei lähe juhtmed koos näit päris nulli kah.

    Praegu on mul peaaegu täpselt selline odava otsa oma: http://www.jeepolog.com/images/toolb...multimeter.jpg
    Abiks arvutustel: Oomiproge, Võimuproge
    Kahtled mõne muusikapala/albumi kvalikteedis? Ei kõla nagu päris nii? Hajuta viimased kõhklused programmiga AudioVisualizer !

    #2
    Osta kohe ära! Selle raha eest on seal liigagi palju testrit! Poes vist mingi 400-500 niisugune. Ja üks asi, mis mulle eriti meeldib: ON-OFF lüliti. Muidu keera kogu aeg piirkonnalülitit (kulub kiirelt läbi), või osta patareisid Peale selle on tal väljalülitustaimer.
    Mahtuvuse, sageduse ja temperatuuri mõõtmine on ka kindlad plussid. Ja täpsus pole kindlasti väiksem, kui eelmisel riistal. Mul endal MY-64, mis praktiliselt selle analoog ja väga rahul
    Kui nulli ei lähe, kontrolli juhtmete pistikuid ja vaheta patarei. Tühja patareiga kipub rohkem näitama kõigil piirkondadel.

    Comment


      #3
      Kui nulli ei lähe on mahtuvuse mõõtmise osa võibolla ülepinget saanud kui laeng kondekas. Enda omal oli just nii kuigi kaitsedioodid olid ees põlesid komparaatorid läbi ning tester hakkas valetama. Lõikasin komparaatorid jalgadelt maha ja ülejäänud tester toimis. Hiljem said need asendatud ja tester toimib siiani. M.ingi 10aastat juba. Margiks YF-3503.

      Comment


        #4
        Takistuse mõõtmise piirkond ei lähegi sellel testril päris nulli. Lugem stabiliseerub päris mitu sekundit.

        150 krooni eest on testrit küll, vähemalt vastu pükse ei saa. Kas seda testrit sul vaja on, pead ise teadma.
        If you think education is expensive, try ignorance.

        Comment

        Working...
        X