Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by andmets@May 15 2006, 03:01
    VTL, kui viitsid, räägi lähemalt sind kollitanud probleemidest, miks mite ka ideedest, kambapeale saaks asja vast ka tehtud.
    üks suurimaid probleeme on see, et reaalsete osalejate hulk selgub tavaliselt alles viimasel nädalal-paaril. ürituse planeerimine eeldab aga seda, et teatud kulud oleksid vähemalt kuu-poolteist varem paika pandud. on selleks siis ruumi rent, särkide tellimine või kasvõi kohapeal vajalik esitlustehnika. toitlustuskulud ja auhinnafond jäävad kõige viimaseks.
    ajakava on ennast jämedas laastus kolme aasta jooksul õigustanud ja sellega erilist probleemi tekkida ei tohiks.
    pisut iga-aastast kodutööd nõuab ka kõiki-huvitavate loenguteemade väljamõtlemine ja sobivate esinejate leidmine, kuid selle taha ei tohiks küll korraldamine jääda

    ahjaa. saun *peab* olema. ilma sauna- ja järgneva vestlusringita on kokkutulek poolik.
    GSM: 5039624

    Comment


      #17
      aga ma arvan, et siis oleksgi tagumine aeg hakkama nimekirja koostama. mina isiklikult oleks kindel tulija sel aastal eriti kui koht on see, mis ennist välja pakuti ( Kadaka tee 76). ku isaaks mingisuguse nimekirja kokku, siis oleks 1 mure kohe jälle vähem.

      Comment


        #18
        Mina tulen samuti. Kui keegi vitsib kuulata, võin ka midagi rääkida.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #19
          tallinna puhul on minu kohale tulek suht kindlalt nullilähedane..... sõit läheb kallliks... pole ööbimisvõimalus ka
          tel 53729764

          Comment


            #20
            Kui veeuputust ei tule, siis olen tulija !
            Jutupaunik see aasta olla niiväga ei tahaks (kuigi saaks hakkama kah - aga siis mingi analoogteema)
            Vändavolli ootab kah juba sahtlis , millal temast sada volti välja vändatakse..



            pole ööbimisvõimalus ka
            Tõelised elektikud/dielektrikud arutavad juttu saunas päiksetõusuni, kuigi jah eelmine suvi läks jutt lõpus päris dielektriliseks..


            aga ma arvan, et siis oleksgi tagumine aeg hakkama nimekirja koostama
            Arvan, et saad umbes 10-15 kindlat tulijat (nimed mõisatata eelnevate kokkutulekute põhjal) . Ülejäänud on suuelt juhuse, reklaamioskuse jms asi
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #21
              as enne võistlusi dopingoproove ka võetakse? ma mõtlesin, et lähen suve alguses hakklihaväntajana tööle, saab kogemusi vändaga töötades; jääb liigutus käe sisse

              Comment


                #22
                ööbimine... no see... ehk pole hullemat probleemi... (muidugi võib minu puhul jutus puudu tulla, pole just "õige"elektroonik ka ju)... kõige hullem just kaugus.....
                Tormast Tallinna.....muidugi pole mul sellest kohast aimugi....

                eelmine aasta(oli vist eelmine) oli geneka väntamine
                see aasta võiks keegi selle rattale külge pookida väike erinevus ikkagi
                tel 53729764

                Comment


                  #23
                  Aga hakkaks ühiselt üht-teist koostama?

                  Kuupäev: 5 august.
                  99% tõeneäosusega see paljudele ei sobi, seega kindlasti ettepanekuid, ideid, kuna parem, kuna halvem. väga palju hilisemaks ei saa panna, ilmad külmad. varasemaks ka eriti mitte, sest siis on inimestel magusaim puhkuseaeg, ning kes siis veel sinna jändama viitsib tulla?

                  Ajakava:
                  15.00 uksed lahti, asjade sättimine.
                  15-16.00 asjade paika sättimine, inimesed saabuvad, kõigile jagatakse nimesildid
                  16.00 ametlik avamine, "elektroonikute komisjoni esimees" peab tervituskõne (ehk lühidalt: lüüakse terekäed, puhutakse juttu, uudistatakse erinevaid väljapandud esemeid.)
                  17.00 tehakse algust töötubadega (teemad täpsustatakse hiljem)
                  sealt edasi üldises mahus vabakava - vahepeal söögipaus, erinevad võistlused võiksid toimuda õhtuhämaruses (välja arvatud valgustnõudvad)
                  sealt edasi liigub asi sujuvalt sauna poole.
                  Sisu: Ootame siis ideid. Võimalikult konkreetseid.
                  Heli- ja valgustehnika rent, müük, ost, komplekteerimine, ehitus ning hooldus (küsida võib kõike)
                  Andres, djhut.pri.ee
                  59103952

                  Comment


                    #24
                    Võibolla olen tulija, niikaua kui kindlat kuupäeva pole ei oska täpsemalt öelda, aga kui kuup. sobib siis olen kohal.

                    Comment


                      #25
                      aga nagu ma aru saan, siis ühiskondlikku jootmist seal eriti toimuda ei saa? muidu mõtleisin, et võiks ju teha herbyde või sarnaste robotite võistluse, et kõik teevad kohapeal omale pisikese beabm roboti ja panevad selle joont jälgima. paljudel on ju kodust kaasa võtta ka mootorid, seega saab ka seda muret levendada. muidugi võib need ka kodus valmis teha aga idee jääks samaks. lihtne võiduajamine.

                      Comment


                        #26
                        tulija olen kindlasti.
                        Väljapoolt tallinna tulijatele pole vast ööbimist vaja, sest siiani on ikka hommikuni saunas uusi asju välja mõeldud.
                        Kui vaja, siis võin midagi avr'idest või fpga+vhdl rakendustest rääkida ka.

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by andmets@May 15 2006, 23:14
                          Aga hakkaks ühiselt üht-teist koostama?
                          Ajakava:
                          15.00 uksed lahti, asjade sättimine.
                          15-16.00 asjade paika sättimine, inimesed saabuvad, kõigile jagatakse nimesildid
                          16.00 ametlik avamine, "elektroonikute komisjoni esimees" peab tervituskõne (ehk lühidalt: lüüakse terekäed, puhutakse juttu, uudistatakse erinevaid väljapandud esemeid.)
                          17.00 tehakse algust töötubadega (teemad täpsustatakse hiljem)
                          sealt edasi üldises mahus vabakava - vahepeal söögipaus, erinevad võistlused võiksid toimuda õhtuhämaruses (välja arvatud valgustnõudvad)
                          sealt edasi liigub asi sujuvalt sauna poole.
                          Sisu: Ootame siis ideid. Võimalikult konkreetseid.
                          kava on muidugi selle aasta korraldajate teha, aga nii oma kogemustest mõned organisatoorse poolega seotud märkused:

                          inimesed ei tule kunagi korraga minutipealt kohale, vaid suurem osa rahvast jõuab kohale ca tunni aja jooksul peale väljakuulutatud aega. kaugemalt nurga mehed sõltuvad transpordist, teised otsib alles õiget aadressi ja kohta üles jne.
                          see tähendab, et kohe kellapealt ei saa raginaga mingit "organiseeritud" üritust (nagu workshop või võistlus) alustada.

                          * varem kohale jõudnutele on vaja enne massi kogunemist mingit tegevust;
                          * uutel tulijatel, kes teisi (veel) ei tunne, oleks eriti ebamugav kolmveerand tundi nurgas oodata, kuni mingi konkreetne tegevus algab;

                          selle tõttu oleme suppi jaganud kohe kokkutuleku alguses.

                          * inimestel on tegevust, aeg läheb süües kiiremini ja ei teki "millal-juba-üritus-peale-hakkab" ootamist. ühesõnaga, juttu jätkub kauemaks.
                          * teiseks saab aeganõudva kaussitõstmise ajaliselt ca tunni aja peale ära hajutada (kujutage ise ette, kui 50 inimest _pärast_ workshoppi ühekorraga supijärjekorda võtaksid ja kui kaua järjekorras viimane peaks oma portsu ootama. hint: ühe inimese teenendamise - supp kaussi, leib, lusikas - peale läheb kuni minut)

                          pärast sööki on hea korraldada mõni workshop. kesse ikka viitsiks kohe rabelema ja võistlema minna. täis kõhuga on märksa mõnusam ja rahulikum loengut kuulata ning ka esinejal on parem rahva tähelepanu kontsentreerida.
                          kui keegi tahab tervituskõnet pidada (mina kunagi ei tahtnud ), siis enne loengut on selleks parim aeg. kogu rahvas on ühe koha peal koos.

                          pärast workshoppi on hea ennast pisut liigutada, muidu kipub asi väga uniseks minema. aeg mõneks (NB! väljas on veel valge&#33 sportmänguks.

                          pärast teist-kolmandat workshoppi ja võistlust tahavad paljud inimesed kindlasti midagi juua. sellega peaks arvestama. kõigile mahla osta ilmselt ei jaksa (kui just mõnda toredat sponsorit välja ei ilmu, nagu esimesel aastal Largo (TPT) näol. morssi on vaja kohapeal solgutada ja nõuab suuri nõusid. meie läksime varasematel aastatel seda teed, et ostsime suurtes, 5-liitristes potsikutes kalja ja keetsime teed ning kohvi. viimaste kõrvale oleks hea ka mõnda küpsist hammustada.

                          kui on tahtmist üritust kontrolli all hoida, siis peaks ametlikust osast eemal hoidma õlled-siidrid, rääkimata kangemast kraamist. õlleseid inimesi ei saa panna rahulikult loengut kuulama ega (mängudes-võistlustes) juhtida. seega õlu jäägu peale sauna toimuva vaba vestlusringi ergutajaks.
                          muide, kas kadaka teel üldse on saun? korraldajad peaks tevalost uurima. ilma saunata ei ole nagu kohta (ega tegevust), kus peale ametlikku osa edasi jorutada.

                          enne kokkutuleku algust tuleks veel 1001 tüütut pisiasja läbi mõelda - alates teeviitadest ja sildist uksel, lõpetades seebiga kraanikausi kõrval. kas kraanist vett tuleb? kas tuled pimedas koridoris või välisukse ees põlevad? kas seinakontaktides voolu on?
                          lõpetuseks - inimesed EI MÄRKA kunagi seda, kui kempsus ON paber, aga märkavad kohe, KUI seda EI OLE.
                          GSM: 5039624

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by Mauro@May 15 2006, 18:39
                            tallinna puhul on minu kohale tulek suht kindlalt nullilähedane..... sõit läheb kallliks... pole ööbimisvõimalus ka
                            Pakun,et ühe nurga mehed saavad ka koos rännata,nii et küll lahenduse leiame.

                            Comment


                              #29
                              mis siin ikka rääkida sellest et pole ööbimiskohta. ega kui oled ikka korralik huviline siis ei ole seal mingit magamist kui ikka seal suur kogus teadmisi ringi liigub mida saab omandada. magamiseks peab mõni teinekord aega leidma

                              ma arvan et sinna võiks ju tulla siiski suht kõik kellel huvi kaasaarvatud soovija andrejas123.

                              kui suurelt see yritus varem on toimunud? palju on osaleijaid olnud?

                              iseenesest nagu ma siin aru sain et tulijad on järgnevad inimesed kindlasti:
                              1. andmets (korraldaja ?)
                              2. Cheopps
                              3. felch
                              4. martinj
                              5. digital
                              6. Goner
                              7. andreas123

                              @vtl
                              sa ise ikka ka tuled võimaluse korral?

                              järgmiste sammudena peaks nüüd panema kindla registreerimis aja paika piisava aja varuga.
                              ma pakuksin välja et kuskil 18 juunini võiks olla regamine?
                              kes huvituvad asjast suudaksid ära otsustada ?
                              kas see 5.august on kindel kuupäev ?

                              kui aeg ja registreerimis viimane kuupäev paigas siis näeb ära palju inimesi üldse on valmis tulema. igatahes olen mina igati valmis abistama võimaluste piires.

                              ärgem enam mõtisklegem hakkame tegutsema reaalselt ...

                              omalt poolt suudan pakkuda hetkel seisuga huvitavaid mõistatusi ajude teritamiseks.
                              korraliku elektrooniku pea peab igast küljest terav olema
                              Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by Goner+May 26 2006, 17:25--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Goner @ May 26 2006, 17:25)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>kui suurelt see yritus varem on toimunud? palju on osaleijaid olnud?[/b]


                                eelmiste aastate osalejate nimekirja ja kava näeb veebileh(ted)elt:
                                http://kokkutulek.vtl.ee/05
                                http://kokkutulek.vtl.ee/04
                                http://kokkutulek.vtl.ee/03

                                <!--QuoteBegin-Goner
                                @May 26 2006, 17:25
                                @vtl
                                sa ise ikka ka tuled võimaluse korral?
                                [/quote]

                                vtl ja marie tulevad võimaluse korral
                                viimati muutis kasutaja vtl; 20 m 2010, 04:29.
                                GSM: 5039624

                                Comment

                                Working...
                                X