Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Hmm, kuidas asjad siis praegu kujunenud on?
    Millal olemine jne. Täpsemat infot siis veidi
    Vaesel ajal on kärbes ka liha.

    Comment


      #32
      Nagu iga aasta ei kavatse ma ka selle aastaselt kokkutulekult puududa, seega võib mind ka tulijate numbri sisse arvestada.
      Kui kohapeal saab millegagi aidata, siis seda võin ka teha.

      Muide, Vtl, mis kokkutuleku veebilehest saab? Plaanid sellega ise tegeleda või pärandad selle ka kellelegi edasi ?
      transistor[ätt]starline[punkt]ee

      Comment


        #33
        Originally posted by andreas123+May 28 2006, 00:14--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (andreas123 @ May 28 2006, 00:14)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>Hmm, kuidas asjad siis praegu kujunenud on?
        Millal olemine jne. Täpsemat infot siis veidi [/b]


        andreas123, infot on TÄPSELT nii palju (või vähe), kui siit threadist lugeda võid.

        <!--QuoteBegin-transistor
        @May 28 2006, 03:35
        Nagu iga aasta ei kavatse ma ka selle aastaselt kokkutulekult puududa, seega võib mind ka tulijate numbri sisse arvestada.
        Kui kohapeal saab millegagi aidata, siis seda võin ka teha.

        Muide, Vtl, mis kokkutuleku veebilehest saab? Plaanid sellega ise tegeleda või pärandad selle ka kellelegi edasi ?
        [/quote]

        ma arvan, et veebilehe sisu ja kujunduse võiksid ikkagi selleaastased organiseerijad teha ja välja mõelda. oma maitse järgi.

        kui targemat kohta ei ole, siis võin ka selleaastast lehekülge oma serveris hostida aadressil kokkutulek.vtl.ee (vana aadress www.vtl.ee/kokkutulek ja www.konsultant.ee/kokkutulek) või alternatiivina suunata nimetatud aadressid mõnda teise serverisse selleaastase kokkutuleku lehele.

        skeem on siiani olnud selline, et "/kokkutulek" suunab jooksva aasta lehele ning nt. "/kokkutulek05" viitab siis konkreetse aasta lehele.

        to korraldajad (kes iganes siis): ma _arvan_, et alustada võiks veebilehest, kus inimesed saaksid mingitki eelregistreerimist teha. aga ausalt öeldes ei tahakski ma eriti tagant torkida, muidu hakkagi veel ise tegema.
        viimati muutis kasutaja vtl; 20 m 2010, 04:32.
        GSM: 5039624

        Comment


          #34
          suvi on töine ja kiire. pole kindel, et sel ajal eestis olen. eestis olles leian kindlasti selle augu, et sinna ennast kohale vedada.
          registreeruja olen 100%. isegi kui ma ei saa tulla, võin püha üritust vähemalt osalustasu ulatuses sponsoreerida.
          kaasa ei ole kahjuks miskit tuua, kuna suurem osa näputööst on riigi omand...
          Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

          Comment


            #35
            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

            Ka mina annaks vähemalt oma nime ja raha selle ürituse jaoks. Kohale jõudmine on teine asi, aga ma usun et jõuan ikka. Nii et registreerumise leht ja konto nr paluks

            Comment


              #36
              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

              Esmalt postitatud ronald poolt
              Ka mina annaks vähemalt oma nime ja raha selle ürituse jaoks. Kohale jõudmine on teine asi, aga ma usun et jõuan ikka. Nii et registreerumise leht ja konto nr paluks
              Samad s&#245;nad... kohaletulek ka enam-v&#228;hem kindel

              Comment


                #37
                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                Nii, et registreerumise leht ja konto nr paluks
                VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                Comment


                  #38
                  Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                  Vaevalt, et ise tulen. Aga oleks välja pakkuda üks "spordiala". On siin siis nimelt suur kastitäis mingeid "dioodipatareisi", Kus ühte ca3X2X10 CM korupisse on valatud hunnik jadamisi dioode. Spordiala idee seisneb selles, et nad lendavad väga hästi, et siis kes kõige kaugemale viskab. Võibolla suudan ka antud elementide kohta täpsemaid andmeid anda tulevikus,
                  Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                  Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                  Comment


                    #39
                    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                    registreerumise lehte ja konto numbrit jah.
                    ..aga korraldajad, palun saatke oma kontaktid privas, arutaks võimalikku koostööd

                    Ise oleksin osavõtja, liigun Pärnu poolt ja
                    autos mõni koht vast vaba ka.

                    Comment


                      #40
                      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                      Järgnev pole minu kirjutatud.
                      Esmalt postitatud Tikk poolt
                      tjah. kui teha teema kleepuvaks, siis teda niikuinii keegi ei loe - sest kleepuvad teemad on ju miski administratiivne möga, mida tõelistel meestel pole vaja lugeda.
                      tavaline teema vajub jällegi piisavalt alla- ja ronib 2., 3... lehele, kus teda samuti keegi ei loe.

                      kas passiivsuse järgi otsustades paistab tõesti, et kokkutulek on surnud? [/b]
                      Punk piudavat ka surn´d olema. Aga pole :P[/quote]
                      Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

                      Comment


                        #41
                        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                        Noni, vaatan et mind on siin suure &#245;hinaga m&#228;rgitud nimekirja kui "korraldaja", ma k&#252;ll t&#228;nan selle komplimendi eest, kuid kardan, et ei taha v&#245;tta seda vastutust enda kaela siiski - pole eelmistel aastatel k&#228;inud seal (olen k&#252;ll foorumi tihe k&#252;lastaja juba pikemat aega, kuid kasutaja sai l&#245;ppeks alles n&#252;&#252;d tehtud). Seega ootaks ideid inimestelt, kes ka eelmistel aastatel seal k&#228;isid-osalesid. Parim variant oleks, kui saaks asjad mitme inimese peale &#228;ra jaotada.

                        VTL, sina kui eelmiste aastate korraldaja, ning asjaajamisega kursis, v&#245;iksid r&#228;&#228;kida meile sellest uuest majast, palju seal ruumi on, kuidas saunakesega lood on, jne.
                        Lisaks v&#245;iks paar inimest veel punti v&#245;tta, ning 4-5 annaks asja v&#228;ga h&#228;sti &#228;ra korraldada.

                        --Kes vaatab &#252;le koha, mis tingimused seal on? sain aru, et see aasta on ka tevalol v&#228;lja pakkuda koht, kus olla, ning ka tevalo pidavat &#252;ht-teist toetama, aga millega t&#228;psemalt siis?
                        --Kes v&#245;taks enda peale n&#228;iteks s&#246;&#246;gi-joogi orgunnimise (eelmistel aastatel on vist supp, leib, lisaks mingisugune mahla moodi asi organiseeritud sinna)
                        --Kes m&#245;tleb v&#228;lja huvitavad v&#245;stlus- ja murum&#228;ngud elektroonikutele. Eelmistel aastatel on olnud k&#245;vakettavise, jootekolvi t&#228;psusvise, hiirekl&#245;psimine kiiruse peale, miski gene v&#228;ntamine. Kelle k&#228;tte need rekvisiidid on sattunud? Kes oskab veel midagi v&#228;lja pakkuda?
                        --kes julgeb tulla r&#228;&#228;kima workshopi teemadel? Kes oskab &#252;ldse teemasid v&#228;lja pakkuda?
                        --S&#228;rgi kujundus? Nagu lugeda v&#245;ib, on eelmistel aastatel olnud foorumiteemaline s&#228;rk, v&#245;iks seegi aasta tekitada sellise asja, kes on need siiamaani kujundanud?

                        Pealegi, korraldajaks v&#245;iks olla mingisugune mode, kes teeks ka uue teema, eelmiste aastatega sarnanevana siis. Sest et kui osalejate nimekiri t&#228;ieneb, peaks tegema igakord uuendatud nimekirjaga posti (kuna tavakasutajad ei saa enda postitust muuta, hiljem kui 24h)

                        EDIT: Mis v&#245;iks olla selle aasta &#252;rituse l&#228;biv teema?
                        Heli- ja valgustehnika rent, müük, ost, komplekteerimine, ehitus ning hooldus (küsida võib kõike)
                        Andres, djhut.pri.ee
                        59103952

                        Comment


                          #42
                          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                          Esmalt postitatud andmets poolt
                          Eelmistel aastatel on olnud kõvakettavise, jootekolvi täpsusvise, hiireklõpsimine kiiruse peale, miski gene väntamine. Kelle kätte need rekvisiidid on sattunud?

                          --Särgi kujundus? Nagu lugeda võib, on eelmistel aastatel olnud foorumiteemaline särk, võiks seegi aasta tekitada sellise asja, kes on need siiamaani kujundanud?
                          kõvakettad on ära lagunenud pärast loopimist. mul oli 3 kaheksatollist ketast ja kolme viimase kokkutulekuga on need ära kasutatud.
                          gene oli martinj oma.

                          särgi (ja üldse kogu kokkutuleku sümboolika) kujundus oli minu poolt tehtud. särgid tellisin firmast a-trükk (http://www.atrykk.ee/)
                          viimati muutis kasutaja vasaraonu; 27 m 2014, 10:54.
                          GSM: 5039624

                          Comment


                            #43
                            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                            Kahjuks on Lauliku 4 hoone rännanud uute omanike kätte . Seega kerkib võimaliku kokkutuleku korraldamisel esimesena üles ruumide küsimus

                            Comment


                              #44
                              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                              workshop teemadest :rääkida võiks paljudest asjadest , aga mõttekam oleks vist millestki sellissest , ´mis laiemale üldsusele huvi pakub .
                              Algajatele näiteks : jootmise harjutamine , teistel võibolla pliivaba jootmise teooria ,praktika ja käeharjutus ?
                              Aga pakkuge is ka midagi.

                              Comment


                                #45
                                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                                Esmalt postitatud petss poolt
                                Kahjuks on Lauliku 4 hoone rännanud uute omanike kätte .
                                Vähemalt need kolm masti on igatahes veel küll püsti .
                                Või kleebitakse rongiakendele Kivimäe kandis eelmise aasta pilt....
                                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                                Comment

                                Working...
                                X