Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

    Kuna minek oleks muidu?
    The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
    Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
    Projektide pildid
    Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
    http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

    Comment


      #62
      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

      Niipea kui võimalik, aga ma vaatan, et keegi ei reageeri. Kui lähima nädala jooksul keegi ei näita vähimatki huvi välja, siis mina loobun täielikult organiseerimisest. Üksi ei oska//suuda.
      Heli- ja valgustehnika rent, müük, ost, komplekteerimine, ehitus ning hooldus (küsida võib kõike)
      Andres, djhut.pri.ee
      59103952

      Comment


        #63
        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

        Kuigi olen alles uustulnuk, olen huvitatud kokkutulekul osalemisest.
        Kas olen midagi kahe silma vahele jätnud ja registreerimine juba toimub/on läbi? Mulle augusti algus sobib. Olen peale jaani jälle Tallinnas ja kuna mu tööpäevad suht lühikesed, siis võib-olla saan abiks olla orgunni juures...
        Sa vaatasid, aga ei Näinud; Sa kuulasid, aga ei Kuulnud....

        Comment


          #64
          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

          Kui saaks mingil õhtusel ajal kohta vaatama minna, siis tuleks kindlasti ka.

          Pigem tuleks kokku võtta kõik, kes organiseerimisel abiks olla saavad ja panna plaanid paika. Siis jaotame ülesanded ära ja igaüks hakkab oma osa organiseerima.
          Ise võin näiteks abi pakkuda veebi osas; hostimiseks kahjuks pole hetkel endal võimalust.

          Comment


            #65
            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

            Esmalt postitatud digital poolt
            hostimiseks kahjuks pole hetkel endal võimalust.
            Kui suur see koduleht tulla ikka saaks? Alguses saaks paigutada selle zone.ee aga pärast on vaja ju pildid kusagile panna. Aga vähemalt siis on esimene kõhu nälg möödas
            Vaesel ajal on kärbes ka liha.

            Comment


              #66
              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

              Hmm.. tegelikult mingi lehekese kallal ma juba mõnda aega nokitsen. Tõsi küll päris valmis see veel pole. Läheb veel törts aega. Juhul, kui see leht käiku läheb, siis peaks ehk vtl serverisse elama minema.
              viimati muutis kasutaja vasaraonu; 27 m 2014, 10:56.
              transistor[ätt]starline[punkt]ee

              Comment


                #67
                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                Esmalt postitatud digital poolt
                Kui saaks mingil õhtusel ajal kohta vaatama minna, siis tuleks kindlasti ka.

                Pigem tuleks kokku võtta kõik, kes organiseerimisel abiks olla saavad ja panna plaanid paika. Siis jaotame ülesanded ära ja igaüks hakkab oma osa organiseerima.
                Ise võin näiteks abi pakkuda veebi osas; hostimiseks kahjuks pole hetkel endal võimalust.
                . Äkki saaks miski nädalapäev kuskil kokku . Meenub eelmise aasta kokkutuleku "kokkutulek" Tipi lähedal Ehitajate ja Üliõpilaste tee nurgal õllekas. See nädal kuni juuni lõpuni olen saadaval vabamalt, hiljem mõni päev etteteatamisega.

                Küsimus kokkutulijatele - kas te makkidest ja helirestaureerimisest midagi tahate kuulda ? Pakun välja jututeema.
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #68
                  Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                  Olen tulemas (eelkokkutulekule). 56 500 325 kui vaja täpsustada.
                  /Felch
                  - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                  - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                  Comment


                    #69
                    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                    Muidu jah au neile kes võtavad korraldamise oma kaela... ehk oleks isegi käsi, kui oleks tulija... kuid jääb ka seekord ära.
                    viimati muutis kasutaja vasaraonu; 27 m 2014, 10:57.
                    tel 53729764

                    Comment


                      #70
                      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                      martinj pakutud jututeemat kuulaks küll hea meelega

                      Comment


                        #71
                        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                        Sai siis kohapeal uurimas käidud, mis kohaga tegu on. Idee poolest peaks olema tegu selle majaga: [1][2][3]
                        Pealtnäha ruumi piisavalt, et seal ka kõige ruuminõudlikumad kokkutuleku üritused maha pidada.

                        Tõstaks taas üles ka kuupäeva teema. Nimelt minu arust augusti viimane nädal (nagu eelmine aasta) ei ole kõige soositum selles mõttes, et siis on jooksmist juba seoses kooliga nii inimestel, kes käivad koolis, kui ka neil, kes seal ei käi.
                        Sarnasel ajal tuleb ka osa tegelasi puhkuselt välja ning on vaja ära teha kõik, mis puhkuse ajal tegemata on jäänud.
                        Samas augusti algus oleks ehk ka paha, kuna keset puhkust hakka välja ronima. Seega teen ettepaneku võtta kuupäevadeks 19-20 august.
                        Selge see, et ka see kõigile ei sobi, aga kõigile sobivat kuupäeva nii või naa ei leia.
                        transistor[ätt]starline[punkt]ee

                        Comment


                          #72
                          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                          Võibolla palju tahetud, aga mulle meeldiks kuulda teemadest nagu: DSP või FPGA ja nende rakendused nagu digitaalsed filtrid, igasugused Fourierid, cryptionite kräkkimised. Ühesõnaga minu hing ihkab midagi hardcore'i.
                          Tagasihoidlikum soov võiks olla lihtsalt transistorvõimendite(okok, lepin ka lambiga) disainist, astmete sobitusest jne. Opakatega arvuti oleks lähe häkk mida tahaks näha ja millest kuulda.

                          Pole eriline audiohuviline.

                          Minu karjäär pole veel nii kaugel et oleks midagi näidata või millestki rääkida. Aga mul on veel aega.
                          viimati muutis kasutaja ronald; 26 m 2006, 17:33.

                          Comment


                            #73
                            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                            Kui vaja võin ka võimendite arvutamisest rääkida, aga arvan, et see huvitaks väheseid.
                            To: transs

                            Välimuselt tuttav maja. Muide 20 aug on nn.lipuvinnamise päev (riigipüha) ja võibolla seetõttu võib mõnele mitte sobida aga kuna see nagunii pühapäeval, siis (mulle )vahet pole.

                            Kas majas saun on ?
                            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                            Comment


                              #74
                              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                              Martinj poolt väljapakutud teema makkidest ja helirestaureerimisest pakuks huvi küll. Samas võiks olla mõni teema elektronlampide ehitusest näiteks mille poolest on EL-34 parem vene analoogist 6P27S. Ära ei ütleks ka lampide ja astmete sobitamisest.
                              Egas muud, kui juhtmed külge ... ja seina

                              Comment


                                #75
                                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                                Lampvõimenditest kuulaks isegi, sest lampidega kokkupuude on ikka väga kesine olnud.
                                Nagu öeldud, FPGA'dest, VHDL'ist jms programmeeritavast riistvarast võin ise rääkida, sealhulgas kuidas soft-core protsessorit kasutada või ise mõni valmis kirjutada ja kõik muu hw ka selle ümber. Kräkkimistest ei räägi. Kui plaadi Spartan3'ga oma kätte saan, siis on paar huvitavat asja demoda ka. Väiksemaid xilinxi kivisid on endal ka paar tükki, nende peal võiks jutu kõrvale näidata ka, kuidas riistvara kivi sisse progetakse.
                                Fourier'i teisendusest võib vast martinj rohkem rääkida.

                                Comment

                                Working...
                                X