Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

    nii nüüdseks sai kah lõpuks regatud. papp kah kantud

    minupoolne ettepanek: kas saaks äkki selle kokkutuleku aadressi nt teema algusesse või veel parem lõppu panna. siis oleks seda alati lihtne lehte uuesti üles leida, et sealt siis infot ammutada
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

      Esmalt postitatud felch poolt
      Esiteks: vabandan kui minu tavaline naljategemine kellelegi solvavana tundus, nii polnud see mõeldud.
      kes on solvunud? miks on solvunud? mina igatahes muigasin sinu nalja peale ("muig@felch")

      Esmalt postitatud felch poolt
      Inimesi pole ju nii palju (vähemasti registreerumis nimekirja kohaselt).
      ja kui paljud sellest (praegusest) nimekirjast vajavad tutvustamist?

      Esmalt postitatud felch poolt
      ...Mulle tundub, et kokkutulek ei peaks olema mingi eliitklubi vaid just paljudes elektroonikahuvi äratamine. Oli ju teema, kus kurdeti vähese järelkaasvu üle.
      ei tahaks hakata ennast kordama, aga mulle tundub, et kokkutulekul on hilja kelleski "elektroonikahuvi äratada". s.t. kes juba ennast kohale vedanud on, sel jagub ilmselt ka huvi. ja kel huvi pole, seda ei aita ka kokkutulek.

      Esmalt postitatud felch poolt
      Kui "elektroonikaveaga" inimene käib kokkutulekul ja näeb, et gurud on ka inimesed, saab ehk mõnega jutulegi, arutab oma ja teiste projektide üle jne, võiks ta huvi asja vastu suureneda ja ehk saab temast ka kunagi sama tuntud ja asjalik elektroonik, nagu siin paljud.
      miks mulle jääb järjest rohkem mulje, nagu oleks tänapäeval tegu mingite downikutega, kellega on vaja h ä ä s t i e t t e v a a t l i k u l t suhelda, tutvustada, julgustada jne, siis ehk tekib tal asja vastu huvi ja ehk saab temast ka kunagi asjalik elektroonik...

      Esmalt postitatud felch poolt
      Nimesilt on väga hea asi aga...kas sellest väheks ei jää?
      küsiks siis vastu, kas varasematel aastatel jäi väheks?
      viimati muutis kasutaja vtl; 18 m 2006, 17:20.
      GSM: 5039624

      Comment


        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

        noh, paneme esialgu teema lõppu:

        ma otsisin seda praegu ise ka mitu minutit :P

        Comment


          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

          Esmalt postitatud sLim poolt
          noh, paneme esialgu teema lõppu:
          http://ggg.dyn.ee/kokkutulek/06/
          ma otsisin seda praegu ise ka mitu minutit :P
          tubli, sLim. ja mis sa arvad, kui inimesed uusi kirju kirjutavad, siis kes peaks hakkama seda linki/sinu kirja muudkui teema lõppu tõstma?

          ps. kokkutuleku veebist "tegevus"-te all lubatakse siiski sauna, kuigi transs muljetas, et sauna pole. kas martinj pakutud kiletelgi variant või veebitegijate näpukas?

          pps. ilusad tühjad toad piltidel. kas kuskil pööningul või kuuri all siiski paarkümmend tooli ja mõni laud ka leidub, kuhu stuffi setuppida?
          GSM: 5039624

          Comment


            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

            Loen teemat ja paneb natuke mõtlema.

            Kõigepealt, vtl, vaidleksin vastu selle 'asjade kohale tassimise suhtes'. Minumeelest üsna ebaõiglane hoiak. Alati võib kuulajaid olla ja nemad kohe kindlasti väärivad tutvustamist. Ja elektroonikahuvi võib tekkida ka kokkutulekul, aga ilmselt mitte siis, kui seda nn. algajat teistele ei tutvustata ja mingitmoodi ignoreeritakse. Toovad asju kohale need, kes on tõesti midagi ehitanud ja teised võibolla järgmine kord. Huviline ju enne õpib ja siis ehitab, kas pole? Ei tasu veel seepärast üleolevalt suhtuda. Muidu jääb tõesti mulje mingist eliitkokkutulekust mis päädib suht väheste osavõtjatega...see pole ju Tevalo foorumi kokkutuleku eesmärk
            ma loodan.

            Avaldasin ainult arvamust ja ise ei saa kahjuks tulla, kuigi tahaksin!
            (..kuulda näiteks martinj makiteemalist juttu, loodetavasti teeb keegi teemadest mingid videojupid )

            Soovin edu organiseerijatele.

            Comment


              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

              Transs ja Petss käisid kohal ja väitsid tõepoolest, et saunaruumi majas ei ole. Küll aga oli vann...
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                Esmalt postitatud felch poolt
                Transs ja Petss käisid kohal ja väitsid tõepoolest, et saunaruumi majas ei ole. Küll aga oli vann...
                ..siit võime järeldama et mehed hakkavad ükshaaval vannis käima
                Vaesel ajal on kärbes ka liha.

                Comment


                  Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                  Esmalt postitatud sebastian poolt
                  Loen teemat ja paneb natuke mõtlema.
                  Kõigepealt, vtl, vaidleksin vastu selle 'asjade kohale tassimise suhtes'. Minumeelest üsna ebaõiglane hoiak. Alati võib kuulajaid olla ja nemad kohe kindlasti väärivad tutvustamist. Ja elektroonikahuvi võib tekkida ka kokkutulekul, aga ilmselt mitte siis, kui seda nn. algajat teistele ei tutvustata ja mingitmoodi ignoreeritakse.
                  kui ma enne ka kartsin, et minu jutt siidikinnastest on pisut ülepingutatud, siis praegu tundub, et olukord on ka tegelikult üsna masendav.

                  ma lootsin ja arvasin, et me eeldame mingisugustki taset. elementaarset pingutamist oma huvi nimel.

                  ei ütle üldse midagi algajate vastu, aga igal alal on alati nii olnud, et algaja hoidis oma moka maas ja tundis rõõmu, kui temast üldse välja tehti ja kampa võeti, mitte ei nõudnud tähelepanu, tutvustust ja tasuta klaasi shampust.

                  Esmalt postitatud sebastian poolt
                  Toovad asju kohale need, kes on tõesti midagi ehitanud ja teised võibolla järgmine kord. Huviline ju enne õpib ja siis ehitab, kas pole?
                  vanasti oli nii, et huviline õppis ehitades. vahel isegi nii, et kõigepealt ehitati ja siis sellest (suitsust) õpiti.

                  Esmalt postitatud sebastian poolt
                  Ei tasu veel seepärast üleolevalt suhtuda. Muidu jääb tõesti mulje mingist eliitkokkutulekust mis päädib suht väheste osavõtjatega...see pole ju Tevalo foorumi kokkutuleku eesmärk
                  ma loodan.
                  taevas tule appi - nüüd siis nimetatakse inimest, kes oma esimese lambivilgutaja kokku on pannud ja kaasa võtnud, juba eliidiks? ja normaalseks tuleks pidada seda, kui kokkutulekule tuleksid kohale inimesed, kes elektroonika vastu platoonilist huvi tunnevad?

                  sorry sõbrad, mina olen teis pettunud...
                  GSM: 5039624

                  Comment


                    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                    Esmalt postitatud sebastian poolt
                    ...Muidu jääb tõesti mulje mingist eliitkokkutulekust mis päädib suht väheste osavõtjatega...
                    ahjaa, kui kvantiteet vs. kvaliteet jutuks tuli, siis küsimus sulle: kas eelistad oma aega veeta koos kümne tubli tegijaga või saja kuulaja ja potentsiaalse "huvitundjaga" (kes senini midagi käegakatsutavat ära teinud pole)
                    GSM: 5039624

                    Comment


                      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                      Esmalt postitatud vtl poolt
                      ...kas eelistad oma aega veeta koos kümne tubli tegijaga või saja kuulaja ja potentsiaalse "huvitundjaga" (kes senini midagi käegakatsutavat ära teinud pole)
                      Nii ja naa. Aga asja vastu ei saagi mingit huvi tekkida kui kohe p.... saadetakse. Ma arvan ka, et foorumi ja kokkutuleku üks eesmärke on elektroonikuid juurde saada. Nii aga pöörab inimene kinnisvargaks ära...
                      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                      Comment


                        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                        Mina leian et "algajad" ei vajaks eraldi mingit tutvustamist. Mis neil öelda oleks? Oma nimi ja et "olen elektroonikahuviline"? Nimi on sildil ja karta on et tegu elektroonikahuvilisega, kui ta kohale tuli.
                        Mina igatahes ei oskaks küll midagi öelda enda kohta, mis kellelegi väga huvi peaks pakkuma.
                        Kellel juba midagi huvitavat kogemuste- või teadmistepagasis on, peaks sellel teemal workshopi tegema. See kellel midagi huvitavat tehtud on, peaks seda näitama.

                        Las "algajad" kommenteerivad, kas neil ikka oleks midagi öelda ja las nemad otsustavad selle asja üle. Minu hääl on selle tutvustamise vastu.

                        Comment


                          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                          10 tegijat meest ? Kes need siin tegijad on ? Kamp kusikuid ja wannabeesed, mina kaasa arvatud. Seymour Cray oli tegija, aga sellest kambast (jällegi, mina k.a.) ei ole küll kellelgi midagi märkimisväärset ette näidata. Vilkuvad tuled, võimendi, kontrolleriplaat ? Piece of shit maailmamastaabis. Pastakasse tehtud mobiiltelefon oleks juba asi, millega eputada.
                          Ehk siis - vtl, hinga sügavalt sisse ja rahune maha ja kokkutulek on ikka kokkutulek, mitte kõrge enesehinnangu demonstreerimise koht.

                          Comment


                            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                            Esmalt postitatud vtl poolt
                            ahjaa, kui kvantiteet vs. kvaliteet jutuks tuli, siis küsimus sulle: kas eelistad oma aega veeta koos kümne tubli tegijaga või saja kuulaja ja potentsiaalse "huvitundjaga" (kes senini midagi käegakatsutavat ära teinud pole)
                            Eelistaksin sadat "huvitundjat", kui kokkutuleku koht võimaldab ja seda puhtalt järelkasvule mõeldes. Kümne tubli tegijaga oleks loomulikult huvitavam, aga siinkohal jätaksin küll omad huvid mängust välja.
                            Mis puutub tasuta shampusesse, siis seda pole loomulikult vaja. Osavõtumaks annab selle, et keegi ei tunneks end kuidagi "ülalpeetuna".
                            Kui ma oleksin algaja ja keegi mind kokkutulekult tunda ei taha ainuüksi sellepärast, et ometehtud vilgutajat kaasas pole...nojahh.
                            See oli vastus sinu küsimusele.
                            Muidugi ei ole ma siin mingi ütleja, ise kätt külge ei pane, aga eelmiste kokkutulekut järelkajasid lugedes (ja pilte vaadates) küll ei jää muljet, et nö. kuulajad oleksid asja ebahuvitavaks muutnud. Või siiski?

                            Comment


                              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                              Esmalt postitatud vtl poolt
                              tubli, sLim. ja mis sa arvad, kui inimesed uusi kirju kirjutavad, siis kes peaks hakkama seda linki/sinu kirja muudkui teema lõppu tõstma?
                              Kui sa tähelepanelikult lehekülje ülaserva vaatad, siis ei olnud see mina, kes pakkus nihutamise idee välja. Otsustasin asja lihtsalt teistele ja ka endale lihtsamaks teha ja panna link viimasele leheküljele.

                              Comment


                                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                                Ehk moderaator võtab vaevaks teha link regamise lehele ja infole kleepuvaks? Oleks tõesti natuke mugavam.
                                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                                Comment

                                Working...
                                X