Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

    Veidikene totakas küsimus, aga ega teil pole Tevalo särki mille suurus oleks S

    Andreas@väike nolk
    Vaesel ajal on kärbes ka liha.

    Comment


      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

      Paistab siiski , et võimalik workshop teema "Kuhu edasi?" on üsna aktuaalne ? .... Kuigi siin hakkab vist väheke delfiks kiskuma ....

      Comment


        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

        Esmalt postitatud felch poolt
        Ehk moderaator võtab vaevaks teha link regamise lehele ja infole kleepuvaks? Oleks tõesti natuke mugavam.
        Palun, link on siin

        Linki aga ei saa ilma teemata kleepuvaks teha, kord juba tegin aga võtsin kleepeka maha.. (teen uue, suletud teema lingiga)

        Mõned küsimused.
        1.Kas kava apsakas või polegi makijuttu ette nähtud ?
        2.Raha nagu ammu üle kantud aga lehel märge puudub (või kontrollitakse üks kord enne algust )
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

          See "kuhu edasi ?" workshop oleks väga kasulik.
          Noori võiks valgustada õppimis/praktiseerimisvõimaluste kohta.
          Ja poleks ka paha kui mõni suurem ettevõte meie üritust sponsoreerib ja korraldab sellise tüüpilise värbamisloengu. Seda nii spetsialistidele kui õpipoistele. Ma ei tea ainult kas elektroonikaäris meil asjad nii käivad.
          Huvitav oleks üldse kuulda mis ettevõtted meil siin Eestis on ja mida nad teevad.

          Comment


            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

            Esmalt postitatud petss poolt
            Paistab siiski , et võimalik workshop teema "Kuhu edasi?" on üsna aktuaalne ? .... Kuigi siin hakkab vist väheke delfiks kiskuma ....
            Muide..
            Teemas "Kuhu Edasi" võiks ma veidi valgustada elektroonilise kõrghariduse olukorda..
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

              Esmalt postitatud martinj poolt
              Muide..
              Teemas "Kuhu Edasi" võiks ma veidi valgustada elektroonilise kõrghariduse olukorda..
              Kuulaks meelsasti! Aga gurude loengute kõrval oleks "kuidas edasi..." teema raames päris huvitav kuulata veel mitte päris gurude arvamusi. See võiks ka ettevõtetele huvi pakkuda. Spetsid on juba välja kujunenud isiksused, reklaamile sõlitavad (kui üldse märkavad) ja kahjuks (enda näitel) oma eelarvamustega mitmete asjade suhtes jne. Noored elektroonikahuvilised ja nende arvamused pakuvad selles mõttes palju uut ja huvitavat. Võiks kujuneda päris huvitav vestlusring.
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                Esmalt postitatud martinj poolt
                Muide..
                Teemas "Kuhu Edasi" võiks ma veidi valgustada elektroonilise kõrghariduse olukorda..
                Esmalt postitatud felch poolt
                Kuulaks meelsasti!
                Mina sekundeerin!!!

                Comment


                  Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                  Registreerimislehe link ei avane mul juba teist päeva. Äkki on keegi rohkem informeeritum nii kena ja paneks ka siia foorumisse kirja kokkuvõtlikult kava ja toimumisaja. Teemat lugedes jääb mõnevõrra selgusetuks isegi see, millal kokkutulek toimub (5. või 20. august või hoopis mõnel teisel päeval)
                  viimati muutis kasutaja tanker; 25 m 2006, 11:19.

                  Comment


                    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                    muide,
                    eile nägin ringi sõitmas saunabussi. telli suvalisse kohta ja saun olemas. miski telefoninumber oli ka külje peal - 53330000.
                    GSM: 5039624

                    Comment


                      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                      Esmalt postitatud vtl poolt
                      muide,
                      eile nägin ringi sõitmas saunabussi. telli suvalisse kohta ja saun olemas. miski telefoninumber oli ka külje peal - 53330000.
                      Aga saunabussi läheb korraga päris vähe inimesi ma arvan, 4 tükki ehk, et kõik saaksid end normaalselt tunda
                      Sauna isu saaks ikkagi täis või mis? :P

                      OT:
                      Paha et ma nii kaugel elan, siin on suht suur saun meil. Nimelt külasaun mu isal. Aga ruumi jääks ka väheks ma arvan, sellist suurt saali pole majas.
                      :OT
                      Vaesel ajal on kärbes ka liha.

                      Comment


                        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                        Ega kõik korraga siis saunalaval ei istu..
                        Laulikus mahtus vist ühele õrrele 3 ja teisele 4 istuma.
                        Aga saunabussiidee on hea.

                        edit: to vtl: kas mõtled seda http://www.autosaun.ee/

                        Edit2: hinnakiri on muidugi üksjagu vägev.
                        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                        Comment


                          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                          Liikuva sauna vastu pole mul midagi, seni, kuni ma sinna sisse praadima ronima ei pea, aga hinnad on küll kenad jah.

                          Mis veebilehte puutub, siis probleem tuleneb sellest, et www.dyn.ee veebiserver on müstilistel põhjustel ära surnud, midagi nad vastanud mu e-maili peale pole.
                          Selle pärast ei saa loomulikult asi toppama jääda, seega hankisin ajutiseks lahenduseks sellise aadressi: kokkutulek.2oo6.info. Loodan, et rohkem ebameeldivusi ei tule.

                          Muide, need, kes tahtsid enda nime taga makstud märget näha saavad seda ka näha, kuna uuendasin nimekirja mulle saadetud info põhjal.

                          EDIT: Mõni minut peale selle jutu kirjutamist tuli dyn.ee üles
                          viimati muutis kasutaja transistor; 25 m 2006, 17:34.
                          transistor[ätt]starline[punkt]ee

                          Comment


                            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                            Kokkutuleku CD materjalid on siiani laekunud Cheopssilt. Kas meil rohkem huvilisi ei olegi ?
                            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                            Comment


                              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                              Esmalt postitatud martinj poolt
                              edit: to vtl: kas mõtled seda http://www.autosaun.ee/


                              selline ta nägi välja jah.

                              Esmalt postitatud martinj poolt
                              Edit2: hinnakiri on muidugi üksjagu vägev.
                              oh sa kuram. ma ei tea, miks ma kujutasin ette hinda suurusjärgus paar-kolm-nelisada krooni tund.
                              GSM: 5039624

                              Comment


                                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                                Olen näinud tünnisauna. Tõsi, see sobiks vast paremini talve aga ehk kannatab kaaluda ikkagi? Hindadest ja pakkujast ei oma mingit infot
                                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                                Comment

                                Working...
                                X