Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

    [quote=martinj
    1 Kas Suurele ekraanile näitamisevõimalus on ?[/quote]
    Vajadusel leian dataprojektori. Ehk isegi ekraani aga riputusvahend on natuke raskem küsimus.
    Petss, Transs, paluks mind vajadusest teavitada.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

      Esmalt postitatud Cheopps poolt
      Näh!Ei ole lammas vaid reibas kretiinOk keegi Fluketädi oli jah siin vahepeal oma vaimuhiilguses õitsenud(ps. 1 post kokku oli, kui õieti mäletan).Loomulikult ei tea ning ei tahagi teda, kes siin vastassugupoolt esindavad.Ärge nüüd jumala eest öelge, et felch on naine!?Ma olen teda näinud ja kolmejalgne on ta kindlasti
      fluketädi fluketädiks...
      kui sa aga mariet eelmise aasta kokkutulekult (ja korraldajate hulgast) ei mäleta, siis sa kas naisterahvaid ei näe või polnud sind kohal[1].

      [1] vähemalt eelmise aasta osalejate nimekirjas olid olemas.

      Esmalt postitatud KaruTEC poolt
      Oh jah, mul on ka Tevalo foorum lõpuni läbi töötamata ja kasutajate analüüs tesotamata. Olen järelikult samut lammas.
      järelikult...

      * elektroonikutelt ootaks elementaarset tähelepanuvõimet.
      selleks pole vaja "foorumit lõpuni läbi töötada", et samas teemas ja naisterahva nime märgata.
      * selleks pole vaja "kasutajate analüüsi teostada", et antud nime[2] järgi aru saada, et tegu naisterahvaga.

      [2] oleks tegu kahtepidi-mõistetava nimega stiilis "hiireke" või "kriss.."

      Esmalt postitatud KaruTEC poolt
      Vtl, kumma sugupoole hulka sina oma pideva vaimse menstruatsiooniga siin teemas kuulud ? Mida sa ilgud iga vastuse ja idee kallal ?
      ja mida sa oma vaimse onanismiga öelda tahad?
      kolmel eelmisel kokkutulekul pole sa käinud (liiga uhkeks pidanud vist?), seega pole sa teemaga üleüldse kursis. kui tekst sinu jaoks esimesel lugemisel liiga raskeks osutus, siis loe teemat uuesti, rahulikult ja algusest peale. "...siinkohal pean aga kahetsusega teatama, et sellel aastal mina ja marie kokkutuleku korraldamisega ei tegele..."

      marie on kolm aastat koos minuga reaalselt kokkutulekut korraldanud ja ära teinud vähemalt poole sellest tänamatust tööst. alustades kasutajate registreerimisest, arvepidamisest, siltide valmistamisest ja särkide tellimisest lõpetades supikeetmise, kohvijagamise ja lõpuks kõigi järelt koristamisega. sinna vahele võistlusmängude läbiviimine, punktilugemine jms. värk.

      selle kõige järel ajab sIta keema küll, kui mõni kaalikas, kes suure töö tegijat märganud ei ole, hakkab targutama stiilis "ega siin (foorumis) mõistagi naisi pole..."

      marie (vähesed) sõnavõtud on olnud kordades asjalikumad, kui enamuse siinse lambakarja algelised eksisammud dioodikeste-takistite kokkuühendamisel.

      ja oleks siinsed lobamokad veeranditki nii hakkajad, ei peaks nägema, kuidas kolm kuud järjest veeretatakse kokkutuleku korraldamist nagu kuuma kartulit ühe nina eest teise ette.

      tänan tähelepanu eest.
      viimati muutis kasutaja vtl; 31 m 2006, 23:44.
      GSM: 5039624

      Comment


        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

        Esmalt postitatud vtl poolt

        ahjaa. saun *peab* olema. ilma sauna- ja järgneva vestlusringita on kokkutulek poolik.
        Ma ajasin kunagi sõpradega tulel kivid kuumaks ja siis tassiti(terasrestiga) need suhteliselt väiksesse presendialusesse, mis toetus omakorda okstest valmistet sõrestikule. Kilesauna pinda kujunes ca 2 m(2) ja seal me siis kükitasime, higi voolas küll metsikult ja leili jagus ka mõneks ajaks. Aga tundub, et kadaka tee 76 asub magistraali ääres, siis on keeruline lasta saunalinaga või niudevööga mööda linna ringi, mingit lompi ka vist ei ole, kuhu hüpata võiks ja endal sool maha pesta. Aga kilet on metsikult, kui keegi kiidab heaks sauna valmis klopsimise.

        On mingi teema ka kokkutulekul nagu tunamullu oli retro?

        Tervitades, Margus Kangur
        viimati muutis kasutaja pult; 01 m 2006, 00:27.
        Mida punk on liitnud, ärgu Tisko lahutagu

        Comment


          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

          Mida iganes, vtl!

          Olgu siin palju tahes naisi ja tehku nad kui tahes sisukaid postitusi ja korraldagu kui palju tahes üritusi, sinu ülbet suhtumist see niikuinii ei õigusta!

          Oled jah kolm aastat tänamatult korraldanud. Ma tean küll kuidas inimesed ürituste korraldamisega ära tõusevad. Kas sul oli enne ka nii vähe väärikat suhtumist või pöörasid sa viimase kolme aastaga ära? Vaadake ette, tänavuaastased korraldajad!

          Comment


            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

            Esmalt postitatud vtl poolt
            .....asjalikumad, kui enamuse siinse lambakarja algelised eksisammud dioodikeste-takistite kokkuühendamisel..........tänan tähelepanu eest.
            Kui lambakarja all on mõeldud foorumi liikmeskonda, siis ei saa kuidagi tänamata jätta antud hinnangu eest. Seda enam, et hinnang on antud juhtoina (globaalmoderaatori) poolt. See on ju lausa eeskujuks lambukestele.

            Comment


              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

              Mäletate 20. augusti aastal 1991? Tollal takerduti pisiasjadesse, aga siiski suudeti end koguda ja teha õige otsus. Sellest lähtuvalt oleks tarvis ka Eesti Vabariigi trikoloor heisata päiksetõusuga.

              imho, kriitikat on ikka tarvis inimeste tööle panemisel, ärge suhtuge sellesse vaenulikult

              On mingi läbividee ka või? Eeskirjadest ei pannud tähele ja foorumis sumbus.
              Mida punk on liitnud, ärgu Tisko lahutagu

              Comment


                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                .....asjalikumad, kui enamuse siinse lambakarja algelised eksisammud dioodikeste-takistite kokkuühendamisel..........tänan tähelepanu eest.
                Väga huvitav suhtumine kasutaja vtl poolt, tema postitusi lugedes kaob igasugune isu sinna kokkutulekule tulla, kuigi olen osalustasu üle kandnud.

                Üks põhjus miks kokkutulekule soovisin tulla, oli see, et näeks rahva näod ära, sõlmiks tutvusi vms. Praegu iga postitusega huvi järjest jahtub, sest ei tunne huvi mingi üleoleva suhtumise vastu, vtl jaoks on parim kokkutulek selline kokkutulek kus ainus osaleja on tema ise (rohkem lihtsalt ei mahuks, sest vtl-i ego võtab ülejäänud ruumi).

                Btw, vtl mitu korda sa muidu ise jootekolbi käes hoidnud oled?

                Thx anyway, loodaks edaspidi siin teemas positiivsemat suhtumist algajatesse.

                Edu!

                Comment


                  Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                  Esmalt postitatud jassa poolt
                  Kui lambakarja all on mõeldud foorumi liikmeskonda, siis ei saa kuidagi tänamata jätta antud hinnangu eest. Seda enam, et hinnang on antud juhtoina (globaalmoderaatori) poolt. See on ju lausa eeskujuks lambukestele.
                  ei, loomulikult ei olnud see hinnang antud kogu foorumile... aga kes ennast puudutatuna tundis, siis on selline vanasõna: et eks see koer kiljatab, kes kiviga pihta sai...

                  tegelikult olgem ausad, selliseid küsimusi on siin foorumis küllalt olnud, kus on näha, et küsija pole viitsinud googeltki lahti lüüa, oma peaga mõtlemisest rääkimata.

                  Esmalt postitatud eERuheeRu poolt
                  Väga huvitav suhtumine kasutaja vtl poolt, tema postitusi lugedes kaob igasugune isu sinna kokkutulekule tulla, kuigi olen osalustasu üle kandnud.

                  Üks põhjus miks kokkutulekule soovisin tulla, oli see, et näeks rahva näod ära, sõlmiks tutvusi vms. Praegu iga postitusega huvi järjest jahtub, sest ei tunne huvi mingi üleoleva suhtumise vastu, vtl jaoks on parim kokkutulek selline kokkutulek kus ainus osaleja on tema ise (rohkem lihtsalt ei mahuks, sest vtl-i ego võtab ülejäänud ruumi).
                  kui minu "ego" (loe: "otsekohesus") segab eERuheeRu-t või veel kedagi teist õrnahingelist kokkutulekule tulemast - siis pole probleemi - võin vabalt jätta hoopis ise tulemata.
                  anna siis teada...

                  Esmalt postitatud eERuheeRu poolt
                  Btw, vtl mitu korda sa muidu ise jootekolbi käes hoidnud oled?
                  piisavalt kaua, et kordasid lugenud ei ole. ehk siis ca 25 aastat.

                  aga sorry järjekordse märkuse eest - kui sa oleksid viitsinud veidigi mõelda ja selle järel otsingut kasutada, oleksid sellele retoorilisele küsimusele kerge vaevaga ka ise vastuse leidnud. näide:

                  märksõna: "jootekolb", kasutaja: "vtl" -

                  http://www.tevalo.ee/foorum/showpost...22&postcount=9 -
                  "need poolid, mida ma ca 15a tagasi teinud olen ("n.n. soome hääle ja värviblokkides"), töötavad siiamaani." (vt. ka 2 postitust allapoole)

                  http://www.tevalo.ee/foorum/showpost...5&postcount=23 -
                  " minul on [...] "monacor"-i sildiga jootejaam juba 10 aastat koduses kasutuses"

                  Esmalt postitatud eERuheeRu poolt
                  Thx anyway, loodaks edaspidi siin teemas positiivsemat suhtumist algajatesse.
                  asjalikesse algajatesse on mul alati positiivne suhtumine olnud, laisku, lolle ja luusereid ei salli ega hakka kunagi sallima, olgu nad siis algajad või minupärast kasvõi lõpetajad.
                  GSM: 5039624

                  Comment


                    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                    Mehed (ja et liiga ei teeks ) ja naised , rahuneme nüüd ilusti maha.
                    Kuhu on kadunud foorumi sõbralik õhkkond ??????????
                    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                    Comment


                      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                      Esmalt postitatud pult poolt
                      Mäletate 20. augusti aastal 1991? Tollal takerduti pisiasjadesse, aga siiski suudeti end koguda ja teha õige otsus. Sellest lähtuvalt oleks tarvis ka Eesti Vabariigi trikoloor heisata päiksetõusuga.

                      .
                      Tuleb meelde jootekolvi taustal majasein.. 2003 aasta piltidest kes viitsib otsida..
                      Aga tõsisemalt. Hea idee. Pakuks läbivaks motoks 15 aastat demokraatlikku elektroonikat vms.. Ehk Võrdlused , mis oli siis ja mis on nüüd elektroonikaga seotud rahva tegevusalad.
                      Martin@kuulas konstruktorist kokkupandud otsevastuvõtjaga (teate, mis see on ) Toompea sündmusi.
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                        Kuidas siis nende omavalmistatud asjadega on, kas sel aastal võtame ikka ka midaGI kaasa? Ma ise olen sel aasatal vähe kokku tinutanud, vist mingi viis Vellemani konstruktorit :-). Hetkel pooleli nende PIC-programmaator K8048, ehk jõuan valmis õigeks ajaks

                        Comment


                          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                          Ise ma tahaksin võtta kaasa värvimuusika. Isa tehtud, aga tahan seda ka omale teha ja ka midagi ehk täppi ajada Aga mure selles, mul on võimendi katki kus saaks seda näidata. Aga kui mul oleks see kaasas kas siis mõni sõbralik kaasolija lubaks asja ühendada oma võimu järgi?
                          Ja ehk koos teiega seal midagi ümbergi teha. Et asi paremini jookseks
                          Vaesel ajal on kärbes ka liha.

                          Comment


                            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                            Hei, elektroonikud!

                            Ma loodan, et ma asjast valesti aru pole saanud, aga minu meelest "Legode" kokku jootmine pole päris elektroonika. Elektroonika on midagi enamat, näiteks see, et kui midagi teed, siis planeerid algusest peale asjad ise, alustades arvutustega ja plaadile detailide paigutamisega, siis selle puurimise ja söövitamisega jätkates (see ei ole ju ometi raske, aga üsna mürgine). Katseeksitusmeetod kuulub minu elektroonikavaate juurde. Vähemalt midagigi peaks ise tegema, elektroonik oskab mõelda ja peaks aru saama, mis ahelas toimub. Ja tinutamine ei käi elektroonikaga kokku. Andge mulle andeks, aga loodan, et motiveerisin kedagi püüdlema rohkem kõrgusi, teadmisi, oskusi ja mis peamine, et säiliks mängulust.

                            Jõudu teile ja uusi kogemusi andvaid katsumusi!

                            Tervitades, Margus Kangur
                            Mida punk on liitnud, ärgu Tisko lahutagu

                            Comment


                              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                              Mina tahtsin teha küll lampvõimendit, maaalune ju lubas tuua vanad jubinad(takistid, lambipesad jne) ja ma mõtlesin et kui ta toob siis vaatan mida veel vaja on. No aga ta pole siiani toonud ja ma pole uusi juppe ka tellinud. Kui ma võtaksin asja tõsiselt käsile siis saaks kokkutulekuks valmis ka
                              Vaesel ajal on kärbes ka liha.

                              Comment


                                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                                Vabandused kõigile, kes tundsid end minu jutust negatiivselt puudutatuna.Kahjuks ise ma tegelen ainult audiofoorumis praktiliselt ning seal pole ma märganud vastassugupoole kohalolu.SORRY ennatlike järelduste pärast!

                                Niipalju siis veel teemasse, et endal kaasa võtmise plaan oleks 8xG807.Loodetavasti saan tolle korralikult viimistletud.Signaaliallikana saaksin kasutada ainult MP3 CD-player´it.Kui kellelgi on mõni CD-deck kaasa võtta, oleksin tänulik.
                                The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                                Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                                Projektide pildid
                                Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                                http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                                Comment

                                Working...
                                X