Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

    Margusele (kasutaja pult): ma pole sinuga eriti nõus sinu eelmises postituses peaaegu enamuses asjus. Mina arvan et legodest just ongi tore alustada, eriti kui oled veel algaja. Mina alustasin kuskil kolmeaastasena takistimehikeste kokkujootmist, idee ammutasin tollase venekeelse "RADIO" ajakirja tagakaanelt. Tinutamine käib vägagi elektroonikaga kokku- nimelt ma ei salli ebakvaliteetset tööd aga ilma korraliku jootekolvi käsitlemiseta on raske midagi toredat elektroonikas korda saata. Söövitamine jälle on minujaoks prototüübi tegemise faas, ausaltöeldes ma parema meelega lasen plaadi kasutaja KaruTEC protopingis välja lõigata ja põhjus on seesama kvaliteet mida sa söövitades saad ainult suurte asjade tegemisel säilitada. Konstruktorite juures tuleb ka tihti ajusid pingutada ja mitte vähe, isegi lihtsate juures. Ok, sel teemal pole mõtet vaidlema asuda, ma loodan et sa võtad ka mõne omatehtud vidina kaasa (oleks huvitav näha)

    Comment


      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

      Esmalt postitatud inspire poolt
      Mina arvan et legodest just ongi tore alustada
      Jep, mina alustasin ka konstruktorist, seesama, mida Martinj kasutas uudiste kuulamiseks Toompealt (k174xa34 baasil), aga mul ei hakanud see häält tegema, hiljem olen vaadanud, et jooted on ikka päris hirmsad, rajad kõik lahti kõrvetanud.
      Näed Sa, isegi e-mail on manualil all konstruktor[ät]hotmail.com tel: 8-25-25-48-25

      Esmalt postitatud inspire poolt
      Tinutamine käib vägagi elektroonikaga kokku
      Tinutamine mu meelest rohkem pilasõna ja Polütehnikumis õppides keelati seda kasutada

      Esmalt postitatud inspire poolt
      ma loodan et sa võtad ka mõne omatehtud vidina kaasa (oleks huvitav näha)
      Jah, võtan ühe kauakestnud hetkeemotsiooniajel valminud juraka, mis noortele kunstnikele hirmsasti meeldib. Tule vaata mu jooteid kui julged

      Tervitades, Margus Kangur
      Mida punk on liitnud, ärgu Tisko lahutagu

      Comment


        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

        Ei, see pole see xa34 ,kuigi ka see kokku pandud.
        Oli hoopis EKON (pane vene tähed) 03 või 01 Sellised kollased kuubikud, igas ühes pulikas sees ja sai igasugu asju kokku pandud. Üks vingem oli kah , seal pulikad suure plaadi peal ja juhtmed vedrude alla.
        Tolleks ajaks olin ma juba sellest konstruktorist välja kasvanud ja see oli mul lihtsalt raadio aseainena.
        Kui vashepeal ida virusse satun ja meelde tuleb, võtaks kokkutulekule kaasa.
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

          Jah, võtan ühe kauakestnud hetkeemotsiooniajel valminud juraka, mis noortele kunstnikele hirmsasti meeldib. Tule vaata mu jooteid kui julged
          Tore, kindlasti tulen, kohtumiseni kokkutulekul!

          Comment


            Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

            Tekkis selline küsimus, et kui tihti maksmist kontrollitakse. maksin nädala alguses ära (Rain Ellermaa) aga nimekirjas olen maksmatta nimekirjas... Palun kinnitust raha kohalejõudmisest.

            Comment


              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

              Kasutan juhust ja tuletan meelde, et kokkutuleku CD-le saab veel kuni pühapäevani materjale saata. Seni on info laekunud Cheoppsilt. Martinj lubas samuti midagi saata. Inffi (või lingid infole) saab saata meiliga: felch@staff.ttu.ee ja ftp-ga:http://parsek.yf.ttu.ee/~kokkutulek
              user: kokkutulek
              pswd: ktk2006
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                Esmalt postitatud felch poolt
                Kasutan juhust ja tuletan meelde, et kokkutuleku CD-le saab veel kuni pühapäevani materjale saata. Seni on info laekunud Cheoppsilt. Martinj lubas samuti midagi saata. Inffi (või lingid infole) saab saata meiliga: felch@staff.ttu.ee ja ftp-ga:http://parsek.yf.ttu.ee/~kokkutulek
                user: kokkutulek
                pswd: ktk2006
                Lubasin, aga näed mu aju vedas alt. Loodetavasti saan reedel saadetud. Tegemist kõigest esitluse ppt/pdf-iga- ei muud huvitavat.
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  Vs: Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                  Esmalt postitatud bloody-orc poolt
                  Tekkis selline küsimus, et kui tihti maksmist kontrollitakse. maksin nädala alguses ära (Rain Ellermaa) aga nimekirjas olen maksmatta nimekirjas... Palun kinnitust raha kohalejõudmisest.
                  Minu puhul võttis see kontroll aega 2.5 nädalat. Usun, et korraldajatel pole aega iga päev tegeleda.
                  Arvan, et juhul , kui ei ilmu makstud ka päev enne kokkutulekut, võta pangaväljavõte kaasa.
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                    Ise olen kokkutulekut kaua oodanud aga kahjuks pean minema 19. augustil Lätti üheks päevaks. Ja üks päev ennem pole erilist mõtet tulla ja pühapäeval ka enam ei ole.

                    Aga teile edu ja kui midagi vaja olen alati valmis abistama.
                    Vaesel ajal on kärbes ka liha.

                    Comment


                      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                      No nii. Kokkutulek on kohe-kohe siin ja oleks viimane aeg üles ärgata nendel, kes veel tulla soovivad. Samuti oleks kena, kui kõik õigeaegselt ära maksaksid.
                      Kui keegi tulla ei saa, siis palun kindlasti sellest teatada.

                      Nii mõnedki siin teemas lubasid, et aitavad vajadusel. Nüüd lähima 2-3 päeva jooksul võib avaneda teil selleks võimalus, kuna võib juhtuda nii, et koha ettevalmistamisel on vaja abistavat jõudu. Täpset päeva ega kellaaega ei oska veel öelda.
                      Samuti, kui kellelgi laua ja tooli resurssi leidub, siis võiks sel teemal sõna sekka öelda. Kuna paljud sauna tahavad, siis püüaks seda siiski korraldada, aga selleks on vaja mingeid materjale, nagu näiteks elektrikerist ja muud sellist. Ehk läheb õnneks.

                      Head ideed on endiselt teretulnud.

                      # Kontakt:
                      Peeter Konjuhhov:
                      e-post: peeter098[ätt]hotmail.com
                      tel: 5037093
                      Urmo Lepiksoo (mina):
                      e-post: transistor[ätt]starline.ee
                      tel: 53623918
                      transistor[ätt]starline[punkt]ee

                      Comment


                        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                        minu osalustasu võib jätta sponsorrahaks, sest pean reedel töö asjus hollandisse minema ...
                        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                        Comment


                          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                          Kas keegi viitsiks minu jaoks kokkutulekule tassida kataloogi
                          ELFA 54, 2006 a.Tevalo kauplusest (ehk on neid seal veel).
                          Käin Tallinnas väga harva. Oleksin tänulik...
                          Elektroonika töötab suitsu baasil.
                          Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                          Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                          Comment


                            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                            Esmalt postitatud fre poolt
                            Kas keegi viitsiks minu jaoks kokkutulekule tassida kataloogi
                            ELFA 54, 2006 a.Tevalo kauplusest (ehk on neid seal veel).
                            Käin Tallinnas väga harva. Oleksin tänulik...
                            Mul kodus peaks olema mõni varuks, katsun kaasa võtta, kui meeles püsib.
                            transistor[ätt]starline[punkt]ee

                            Comment


                              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                              Esmalt postitatud transistor poolt
                              Nii mõnedki siin teemas lubasid, et aitavad vajadusel. Nüüd lähima 2-3 päeva jooksul võib avaneda teil selleks võimalus, kuna võib juhtuda nii, et koha ettevalmistamisel on vaja abistavat jõudu. Täpset päeva ega kellaaega ei oska veel öelda.

                              Kuidas seal helindamisega lood? võin vajadusel rentida 2kõlarit-võim-raadiomikker lihtsa komplekti. Samuti ka miski CD-mängija, kust siis hea taustamussi lasta.
                              Heli- ja valgustehnika rent, müük, ost, komplekteerimine, ehitus ning hooldus (küsida võib kõike)
                              Andres, djhut.pri.ee
                              59103952

                              Comment


                                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2006

                                Registreerumine on lõppenud. Kokkutulek on juba täna.

                                Maksnute nimekiri on siis seisuga 00:13 19.08.2006.
                                Oleks vast viimane aeg rahad ära maksta. Võib juhtuda, et ei õnnestu täna enne kokkutulekut kontrollida maksnuid, seega juhul, kui täna on plaanis maksta oleks mõtekas võtta kaasa midagi, mis maksmist tõestab,näiteks screenshot makse aknast (mitte, et see nüüd seda kindlalt tõestaks, aga suurendab vast usutavuse tõenäosust).
                                Kui keegi on maksnud (enne ülaltoodud aega), aga end makstute hulgas veel ei näe, siis tasuks kontrollida üle, kuhu see ikkagi makstud sai ja samuti mingi tõestus tuua. Koha peal eriti rahaga tegeleda ei tahaks. Tasuta ega registreerimata ka sisse ei lase (va sponsorid).

                                Kordan veel kes tulla ei kavatse, oleks viisakas teatada.

                                Endiselt on abi oodatud, kes aidata soovivad võiksid varem kohale tulla. kui kellelgi mingi üles pandav katusealus oleks, siis võiks selle ka kaasa vinnata, kuna majas pole ühtegi nii suurt tuba, kuhu kõik korraga kuulama mahutada. Kõik muud vahendid, mis seal viibimist mugavamaks ja paremaks võivad teha poleks ka paha.

                                Muide, ega kellelgi mõnd ülekasvanud grilli ei ole ?

                                Kontakteeruda nüüdsest peale palun telefoni teel, kuna maili ega foorumit ei pruugi jõuda enam lugeda.
                                viimati muutis kasutaja transistor; 19 m 2006, 00:19.
                                transistor[ätt]starline[punkt]ee

                                Comment

                                Working...
                                X