Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

soovitage head multimeetrit(autotestrit)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    link 1
    link 2
    Leia vähemalt 2 erinevust! :P

    Comment


      #17
      sel isendil ei tundu olevat alalisvoolu mõõtmise funksiooni.
      Fluket sovitasin eelkõige testri ja selle külge käiva ampertangide komplektina, kuna see on ühtlasi mugav kasutada ja samas palju asju saab ära teha. ise olen kasutand ja ühtki pretensiooni pole.
      muude asjade puhul on muidugi hea soovitada, aga koduseks kasutamiseks ei kipuks mina ka üle kEEK väja käima, arvestades, et see raha mulle sisse tooma ei hakka. samas korralik riist on ühekordne investeering.

      rahvas äkki oskab nõu anda. mina seda soovitada ei julge, aga tundub parameetritelt suht kobe asi olevat. hind on lihtsalt hea asja jaoks tiba pisike

      seda julgeksin peaaegu soovitada. kiiruse kohta ei tea öelda, sest pisemad riistad sel tootjal väga kiired ei ole. mul sama firma taskutester ja sellega paar astat juba väga rahul olnud. isegi juhtmed pidasid suht hästi vastu
      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

      Comment


        #18
        Originally posted by reuter@May 18 2006, 12:20
        rahvas äkki oskab nõu anda. mina seda soovitada ei julge, aga tundub parameetritelt suht kobe asi olevat. hind on lihtsalt hea asja jaoks tiba pisike
        see tundub küll asjalik, huvitav kas ka hea? ootaks kommentaare.

        Comment

        Working...
        X