Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Jootmisest natuke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Jootmisest natuke

    Saltser on ägedam räbusti st tugevamate söövitavate omadustega. [minu kogemused]

    Comment


      #17
      Vs: Jootmisest natuke

      Esmalt postitatud Eggy poolt
      Saltser on ägedam räbusti st tugevamate söövitavate omadustega. [minu kogemused]
      ok, kuid käituda tuleks temaga sarnaselt kampoliga- kasta kolb ennem tina võtmist sisse?

      Comment


        #18
        Vs: Jootmisest natuke

        Mina teeks nii: Liivapaberiga plekid üle. Siis saltserit pindadele ja tinahunnik kolviga sinna otse. Siis lööb üles gaasipilve, mida ei ole soovitatav sisse hingata. Kolbi hoiad niikaua, kui kõik tina on piisavalt kuum st vedel. Siis võtad kolvi ära ja lased jahtuda.

        Lisaks: Tee kolvi ots ennem puhtaks, pista kampolisse ja tinasse...et saltseriga ei tasu vist otse kolviotsa kallale minna.

        Comment


          #19
          Vs: Jootmisest natuke

          Esmalt postitatud Eggy poolt
          Saltser on ägedam räbusti st tugevamate söövitavate omadustega. [minu kogemused]
          Saltseri ja muude söövitavate räbustite põhieesmärk ei ole mitte ainult (või ka üldse mitte) kaitsta jootekohta põhiliselt hapniku juurdepääsu eest, vaidjootekoha puhastamine oksiididest, mustusest,jne. Reeglina tuleb nende jääke neutraliseerida.
          Kampol seevastu on keemiliselt peaaegu inertne ja omab põhiliselt kaitsefunktsiooni.

          Comment


            #20
            Vs: Jootmisest natuke

            Eggy seletas asja ilusasti ära,rohkemat pole midagi lisada.kui ainult seda,et kolviotsa ära küll saltserisse torka.see sööb kolviotsa ära.
            ja tingimata kasuta jämeda otsaga kolbi.

            Comment

            Working...
            X