Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektripiits

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Elektripiits

    Soovin ehitada elektripiitsa. Seda sellepärast et mul on maal jaanalinnud ja üks nendest on päris ohtlik. Isane jaanalind juba tegi pahandust ja lõi isal jalahoobiga ribi katki. Elektripiitsaga oleks vähe julgem tunne nende seas talitajal liikuda(isa ja ema).

    Probleemiks on see et ma pole elektroonikas eriti tugev seetõttu oleks vaja hüva nõu kuidas asja teha.
    Ma ei tea ka seda kui palju pinget ja voolu tohib neile lindudele anda.

    Andke siis tead kui ideid tekib .

    #2
    Originally posted by maa@May 27 2006, 22:44
    Ma ei tea ka seda kui palju pinget ja voolu tohib neile lindudele anda.
    Üldse ei tohi! Veel ohtlikumaks muutuks, selle linnu jalahoop on halvimal juhul
    surmav! Ega ta hoiatamata ka ei ründa, pesa peab ju kaitsema... Käitumist tuleb
    jälgida, küllap tekivad siis ka kogemused...
    Elektroonika töötab suitsu baasil.
    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

    Comment


      #3
      Vale foorum. Juhul kui neid jaanalindude karjatamisel kasutatakse, siis on neid ka valmiskujul võimalik osta. Ise tegemine või nurga tagant tellimine on välistatud.

      Comment


        #4
        Originally posted by fre@May 27 2006, 23:40
        Üldse ei tohi! Veel ohtlikumaks muutuks, selle linnu jalahoop on halvimal juhul
        surmav! Ega ta hoiatamata ka ei ründa, pesa peab ju kaitsema... Käitumist tuleb
        jälgida, küllap tekivad siis ka kogemused...
        Aga elektrikarjused on ju olemas, miks ei võiks asi siis elektripiitsa kujul olla?

        Comment


          #5
          Originally posted by allah@May 28 2006, 11:35
          Aga elektrikarjused on ju olemas, miks ei võiks asi siis elektripiitsa kujul olla?
          Sama liiki võrdlus: koer ju jookseb ka aeda mööda ringi, aga miks teda ei võiks piitsaga korrale kutsuda?

          Elektrikarjus on suht passiivne selles suhtes, et ei tule kedagi ahistama; ta määrab ära loomadele lubatud perimeetri. Kui mõni neist üritab seda ületada, saab õppetunni.

          Elektripiits aga on lisa stressi tekitaja.
          Head susserdamist !

          Comment


            #6
            kus meil siin ikka loomateadlased koos.Ma arvan et internetis on palju infot selliste aparaatide kohta. USA's kasutatakse elektrirelvi inimeste peal ka,kellelgi ei tundu probleeme olevat.

            Comment


              #7
              Hell yeah.. katsuge sellest mäkaiverist OMETI ÜLE saada.
              USAs on jah igapäevane elektrirelvade kasutamine ja sellega pole mingeid probleeme. Erakordselt põnev väide.
              Saadad oma isa kummisaabaste ja mingisse konservikarpi ehitatud imerelvaga jaanalindudega võitlusesse ? Mina oma isa ei saadaks.

              Teen ettepaneku sellised teemad koos algatajatega ära kustutada.

              Comment


                #8
                Teema tulevikus kustutamisele määratud..
                Kuid hetkel lukku. Kui keegi tahab lisada või põhjendada, miks peaks avama, teatagu modedele.
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment

                Working...
                X