Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektriskeemi simuleeriv tarkvara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Elektriskeemi simuleeriv tarkvara

    Oleks vaja sellist programmi, kus saab koostada el. skeemi ja siis mõõta voolu-pinget igalt poolt kust parajasti vaja. Ja seal peaks olema võimalus ka erinevate parameetritega transistorite vahel valida.

    Ma tean, et sellised asjad on olemas, aga ma ei suuda netist midagi head leida. Pealegi on asjaga jube kiire!

    #2
    Vs: Elektriskeemi simuleeriv tarkvara

    CM(Student, 2000, Prof.), Eagle, jt.Netis peaks olema neid veel.Ise kasutan ainult CM2000 ning asi tuleb ka keerulisemate skeemidega toime.Sealjuures siis võimalik kasutada nt. võimendite simuleerimisel signaali generaatorit(sealjuures tuiksagedus-, impulss-,saehammas-, riskülik, jt signaali kujusi ning AM, FM, PM, müra, jne) , ossi, sagedus-amplituud harakterograafi,jne.Ise olen selle progega rahul ning kasutada on vääga lihtne.Omab ka suhteliselt suurt skeemide baasi.Samas on võimalik teha ka valmis skeemist trükkplaadi planeeringud jne.Võimaldab komponentide baasi nii neti kaudu laiendada kui käsi-trüki meetodit kasutada...
    The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
    Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
    Projektide pildid
    Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
    http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

    Comment


      #3
      Vs: Elektriskeemi simuleeriv tarkvara

      eagle simuleerib elektriskeemi , kus sa selle valiku leidsid, ma selle progega päris pikka aega töödanud aga ei juhendis ega ka ise leidnud seda funktsiooni.
      Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
      1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
      2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

      Comment


        #4
        Vs: Elektriskeemi simuleeriv tarkvara

        See on trükkplaadi projekteerimiseks.Unustasin mainida Ühed lihtsamad proged on veel Electronics Workbench, EasySim, PowerESim, Caspoc, jne.Net kubiseb neist Kes otsib, see leiab...
        The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
        Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
        Projektide pildid
        Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
        http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

        Comment

        Working...
        X