Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

RC õhusõiduk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    RC õhusõiduk

    Tekkis huvi selliste asjade vastu ja tahaks endale ühe sellise hankida.Kas keegi oskaks mõnda võimalikult odavat RC õhusõidukit soovitada mida müüakse Eestis või on võimalik siia tellida.Vahet pole kas kopter või lennuk peaasi ,et lendab ja on puldiabil kontrollitav.

    #2
    Re: RC õhusõiduk

    kullo mudelipoest peaks neid asju ostma saama. seal on kvaliteetne kaup.
    googelist leiad nende kodulehe. ei mäleta peast...

    Comment


      #3
      Vs: Re: RC õhusõiduk

      odavalt saad www.rc-expert.com

      Comment


        #4
        Vs: Re: RC õhusõiduk

        Esmalt postitatud leid poolt
        odavalt saad www.rc-expert.com
        aga nad vist eestisse ei saada.

        Comment


          #5
          Vs: RC õhusõiduk

          Oomi pood müüb mingit helikopteri mudelit. RC pult olemas, juhtimine eriti primitiivne aga pidi töötama. On vist hulka odavam, kui "päris" mudelid.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            Vs: RC õhusõiduk

            Esmalt postitatud jaantatikas poolt
            Vahet pole kas kopter või lennuk peaasi ,et lendab ja on puldiabil kontrollitav.
            control = juhtima, kontrollima = check
            Kas sa autot ka kontrollid ?

            Comment


              #7
              Vs: RC õhusõiduk

              http://shop.pistik.com/index.php?cPa...63b2b8a21c12a5

              (kas just "võimalikult odav"...raske öelda)

              Comment


                #8
                Vs: RC õhusõiduk

                Esmalt postitatud vaiko poolt
                control = juhtima, kontrollima = check
                Kas sa autot ka kontrollid ?
                Kuule ära nüüd enda lollust nii avalikult välja näita,kontrollima on ÕSi järgi ka olukorda valitsema ja seetõttu oli minu lause igati korrektne.
                Einoh tänepäeva inimesed ainult targutavad.

                Comment


                  #9
                  Re: Vs: RC õhusõiduk

                  Uuri Pistiku kaupa www.pistik.com sealt leiad nii koperdajaid kui lennukeid.

                  Comment


                    #10
                    Vs: RC õhusõiduk

                    Esmalt postitatud jaantatikas poolt
                    ...kontrollima on ÕSi järgi ka olukorda valitsema ja seetõttu oli minu lause igati korrektne....
                    Tänapäeval on vast tõesti igasugune kirjapilt lubatud kuid Vaiko märkus tõlke kohta on õige.
                    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                    Comment


                      #11
                      Vs: RC õhusõiduk

                      Igal plussil on omad miinused

                      Comment


                        #12
                        Vs: RC õhusõiduk

                        tevalos on ka mingi vellemani kopter. ütlen kohe ära et pole oma hinda väärteale esmakordset laadimist ei tahtnud kuidagi asi õhku tõusta, lisaks veel fakt et pööramine ja kõrguse reguleerimibne käib kõik rootori pöörete reguleerimisega, seega pole asjast piixugi kasu. lisaks ajas talvine lumi selle lolliks (kuivamine aitas). mina seda igatahes ei soovita. hnd oli vict midagi 600 eek kanti, sellise hinna eest saab kindlasti midagi palju korralikumat.

                        Comment


                          #13
                          Vs: RC õhusõiduk

                          Esmalt postitatud felch poolt
                          Tänapäeval on vast tõesti igasugune kirjapilt lubatud kuid Vaiko märkus tõlke kohta on õige.
                          OK tahaks siis küsida kas on vale öelda ,et juht kaotas oma auto üle kontrolli? Ma ei usu ,et sinagi nii arvad.Enne mõtle ,siis ütle.

                          Comment


                            #14
                            Vs: RC õhusõiduk

                            Esmalt postitatud jaantatikas poolt
                            OK tahaks siis küsida kas on vale öelda ,et juht kaotas oma auto üle kontrolli? Ma ei usu ,et sinagi nii arvad.Enne mõtle ,siis ütle.
                            Juht kaotab enamasti auto üle kontrolli valede juhtimisvõtete tagajärjel. Mina olen harjunud autot juhtima. Kui on vaja kontrollida, siis tuleb terav ots diagnostiku, teeninduse, tuttava remondimehe poole keerata.
                            Harjutamine teeb harjutajaks.

                            Comment


                              #15
                              Vs: RC õhusõiduk

                              Esmalt postitatud jaantatikas poolt
                              OK tahaks siis küsida kas on vale öelda ,et juht kaotas oma auto üle kontrolli? Ma ei usu ,et sinagi nii arvad.
                              Juht võib küll oma auto üle kontrolli kaotada kuid normaaloludes ta ikka juhib seda, mitte ei kontrolli. Igasugu seadmete kontrollimine (kui tegelik tähendus on hoopis juhtimine) on (vilets) otsetõlge inglise keelest. Näiteid selle kohta leiab kasvõi Päevalehe selle nädala lisast "Arkaadia", kus muu hulgas arvustatakse Kurt Wonneguti raamatu tõlget (eriti lahe oli tõlkeversioon: "ta ...tegi arvutust peas " vms - ei ole lehte hetkel käepärast et täpset tsitaati tuua). Meil banaanivabariigis kehtib (seni veel ) maakeel ja sarnaste konstruktsioonide kasutamine võiks olla taunitav (kõigest minu arvamus).
                              Muidugi - kui mõte arusaadav, pole hullu. Ja kellele seda eesti keelt ikka vaja on...
                              Esmalt postitatud jaantatikas poolt
                              Enne mõtle ,siis ütle.
                              Mõtlesin, ütlesin.
                              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                              Comment

                              Working...
                              X