Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Staatiline elekter

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Staatiline elekter

    Läbi megase takisti juhe radika külge, teine ots endale ja oki..

    Comment


      #17
      Vs: Staatiline elekter

      Jah, kuna ilmselt see firma oma töötajatele ESD sandaale ei osta, on leevenduseks ikka riietuse valimne: teksad, puuvillane T-särk, soovitavalt naturaalsest nahast tallaga jalanõud, puuvillased sokid. Ka õhuniiskus mängib rolli: mida väiksem on niiskuse % seda rohkem tekib staatikaga jama. Kunagi olid kasutusel klaviatuurid, kus SPACE klahv oli maandatud staatilise vähendamiseks ( hall klahv ja välgunooled peal ), ka see oleks abiks kui sellise leiab; muidugi eeldusel, et arvuti saab ka maanduse.

      Ja see megane takk on kindlasti abiks, kuigi ehk ebamugav ja naljakas.
      Head susserdamist !

      Comment


        #18
        Vs: Staatiline elekter

        mina sain peale uute kingade ostmist igalt poolt litaka kätte - ainus, mis aitas oli kingade välja vahetamine (kuradi niru tunne oli Hugo Bossi kingad välja visata)

        Comment


          #19
          Vs: Staatiline elekter

          ma saan pea alati hea litaka kerre kui võimendi metallist nuppe keerama hakkan ... enam ei julgegi hästi puutuda
          Abiks arvutustel: Oomiproge, Võimuproge
          Kahtled mõne muusikapala/albumi kvalikteedis? Ei kõla nagu päris nii? Hajuta viimased kõhklused programmiga AudioVisualizer !

          Comment


            #20
            Vs: Staatiline elekter

            Esmalt postitatud littleant poolt
            Mu arust on just naturaalne villane see, mis meeletult staatilist tekitab.

            Ja üldse, miks sa pidevalt inimesi ravile saadad? Mingi kompleks või? Proovi no sõbralikum olla.

            Mina arvan samuti, et mõned tuleks ravile saata, kuid kuhu seda on raske öelda.Umbes nagu lasteaia noorem rühm, kes on oma arengu alguses ja pole maailma elust midagi kuulnud ega näinud. Kauplustes on piisavalt palju sorte antistaatilise ainega aerosoole, mida pihustatakse riietele ja staatilisse keskkonda ja on probleem koheselt lahendatud. Olen seda kasutanud auto istmete antistaatiliseks muutmisel ja uskuge või ei,aga toimib.Tekitatakse mingi pikk teema ja lauslolluse tasemel lahatakse probleemi, selle asemel, et osta üks ballonike vastavat antistaatikut piserdada seda riietele ja lahendus olemas. Või pole keegi ,sellest midagi kuulnud ega lugenud?

            Comment


              #21
              Vs: Staatiline elekter

              Esmalt postitatud eERuheeRu poolt
              Julm oleks kui imeilus blond rinnakas sekretärineid ütleb mulle et "palun, aita mul printer käima", ja mina selle peale karjatan ja ütlen et pole võimalik, kuna saan löögi kui toolilt tõusen, missiis et see on mu töö.
              Aga sa lase põse peale musi anda, siis maandab tshikk su ära.
              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

              Comment


                #22
                Vs: Staatiline elekter

                oh damn, kus siin on ridamisi kadumaläinud meditsiinitalente kommenteerima kogunenud...

                Comment


                  #23
                  Vs: Staatiline elekter

                  Ma ei tea, staatiline elekter on jumala võõras teema minu jaoks. Asi vist ikka eelkõige riietes. Eelistage naturaalseid materjale ja jokk. Nahk, puuvill, lina, lambavill jms. Mina alati vaatan enne ostmist millest kalts tehtud (ise ka imestan kuidas ma suudan). Kui on akrüül-elastaan-polüetüleen siis noh las naftatooted jäävad teistele.
                  Jumala offtopic aga minge oma naisele siidist öösärki ostma. 10st 9sas kohas pakutakse "ehtsat siidi" mis on tehtud akrüülist jms. 10ndas saab aru et õige asi selle järgi et hind on 3 korda kõrgem

                  Comment


                    #24
                    Vs: Staatiline elekter

                    Aitab.. teema kinni.

                    Uurin, kuidas uues süsteemis nende hoiatustega lood on....
                    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                    Comment

                    Working...
                    X