Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Staatiline elekter....möla jätkub

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Staatiline elekter....möla jätkub

    Moderaator, kus on Su naljasoon????
    Hakkas just mõnusaks lugemiseks kiskuma kui äkki....suletud.....hoiatused...
    Mõnikord on mõnus ka möla ajada... mis sest et elektroonika ja matemaatika ja füüsika ja kvandid ja fermi nivood jne. jne.

    #2
    Vs: Staatiline elekter....möla jätkub

    Igal asjal on oma piirid. Möla jaoks on Delfi, siin on elektoorikafoorum.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Vs: Staatiline elekter....möla jätkub

      Esmalt postitatud felch poolt
      Möla jaoks on Delfi, siin on elektoorikafoorum.
      Jah, presidendivalimised pole enam kaugel.........

      Comment


        #4
        Vs: Staatiline elekter....möla jätkub

        No lisan ka siis möla sekka..Mul muidu pole kunagi nagu statiisega probleeme olnud,aga kui laeva peale läksin,siis oli hullumaja.....Ma sain esimese tunni aja jooksul oma paarkümmend korda korraliku litaka ära.Laevas on nagu selline vaip maas ja see kogub meeletult staatilist,kui seal natukenegi kõnnid.Ja see probleem polnud ainult minul,vaid kõik inimesed hoidsid käsipuudest kaarega eemale,mis oli laeva kerega yhenduses vms.Algusel unustasin selle käsipuu ära ja võtsin rahulikult kinni ja igakord hüppasin..Teisel ja kolmandal päeval oli asi juba nii meelde jäänud,et isegi baarist tulles alcouimas peaga lähenesin käsipuule ettevaatlikult ja lõin sõrmed hästi kiiresti vastu käsipuud,et sirakas ei ehmataks.Yhesõnaga selliste jalanõudega,millega juba niisama tavalisel vaibal liikudes siraka saab,sellistega laevale minna ei soovita,sest siis tuleb küll vist 10kV naha vahele
        otsija

        Comment


          #5
          Vs: Staatiline elekter....möla jätkub

          Oehh, on raske see moderaatori töö... Seda läbu on siin niigi küllalt. Tegemist ikkagi vähemalt minu arvates tõsise foorumiga või mis...
          Okei seda teemat ma hetkel kinni ei pane, läbustage ennast tühjaks, kui ära vaibub, siis kinni.

          Ahjaa, hoiatamisest niipalju, et ma ei suutnud sellist võimalust leida, otsin edasi.

          Martinj@mode.

          P.S Neid alternatiivläbufoorumeid peaks Eestis küll olema.
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            Vs: Staatiline elekter....möla jätkub

            Mu oli vahepeal autoga staatilise elektri jama. See kes viimasena välja tuli sai sirakat. Ühe korra saad doosi kätte siis hüppad ning uks vaja ikka kinni panna aga kui uuesti puudud siis saad uue doosi. Mingi nädal aega oli nii siis kadus ära kuidagi ootamatult. Mitu kuud peale seda ei julgend enam ust kinni panna.
            Kui kuidagimoodi enam ei saa siis vaata manuali.

            Comment


              #7
              Vs: Staatiline elekter....möla jätkub

              ma saan viimasel ajal pidevalt autolt paraja suraka kätte..
              kui tankimas käin,siis 1 käsi on koguaeg vastu autot..

              Comment


                #8
                Vs: Staatiline elekter....möla jätkub

                Tundub,et siia foorumisse tuleb ikka naljanurk ära teha.Väheusutav,et elektroonikud oma juhtumisi mujale lähevad seletama.Ega elektroonikud huumori poolest vaesed pole!

                Comment


                  #9
                  Vs: Staatiline elekter....möla jätkub

                  Esmalt postitatud ivar130 poolt
                  ma saan viimasel ajal pidevalt autolt paraja suraka kätte..
                  kui tankimas käin,siis 1 käsi on koguaeg vastu autot..
                  Pmst on siis võimalik ju tekitada säde püstoli ja auto vahele. Huvitav mis võtteid on kasutatud et sedamoodi bensu süttimist välistada.

                  Ma muide seda küll eriliseks läbuks ei pea, mis siin toimub, enamasti on postid ikkagi ju teemakohased, mis sest et huumoriga võetud.
                  Ja muu jutu tarvis võiks olla üldfoorum nagu igale korralikule foorumile kohane.
                  Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Staatiline elekter....möla jätkub

                    Auto puhul soovitati kõigepealt haarata uksest ja alles siis jalad maha - et läbi jalgade ei pidanud nii palju tunda andma.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Staatiline elekter....möla jätkub

                      hea mõte..peab proovima
                      a millest see ringituds on,et ma surakat saan?
                      jalatsid?
                      täna panin rihmikud jalga(ehtsast nahast),siis ei saanud surakat..

                      Comment


                        #12
                        Vs: Staatiline elekter....möla jätkub

                        Üks varasem teema kurja auto kohta...
                        Elektroonika töötab suitsu baasil.
                        Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                        Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                        Comment

                        Working...
                        X