Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mp3 mängija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mp3 mängija

    Täpsemalt oleks vaja sellist mp3 mängijat millel oleks 3 nuppu ja iga nupu all oleks üks lugu, ehk siis kui vajutad nuppu nr.1 algab esimene lugu jne. Küsimus selline kas on mõtete hakata kõike ise tegema või võtta valmis mp3 mängija ja ehitada sellele nupud külge?(kas see oleks keeruline?) Äki on keegi kohanud sellist mängijat müügil? Displei pole oluline ja lugusid peab saama vahetada USB kaudu, mälu võiks olla vähemalt 32mb.

    Kõik pakkumised on teretulnud!

    #2
    Vs: Mp3 mängija

    Palju raha välja käima oled nõus, yhel tuttaval andis just yx odav mp3 mängija otsad, USBist töötab aga see 1,5 to 3,3 v kivi andis otsad, muidugi selle tellimine oli kallim kui asi ise, aga 5V välise toitega töötab. üks mõnikümne kroonine pic ka juurde ja asi korras. Proge pole kh raske, mõni rida koodi. Kasuta mikroPascalit 2k oli demo limiit, sul hea kui 0,1 kilo mälu läheb. sel softil sampled ka kaasas
    Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
    1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
    2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

    Comment


      #3
      Vs: Mp3 mängija

      Tere!

      Ma nüüd selle mp3 asjus kas sinuga telefonitsi ka suhelda saab ma hea meelega kellaks sulle.
      viimati muutis kasutaja raineta; 03 m 2006, 13:50. Põhjus: valesti

      Comment


        #4
        Vs: Mp3 mängija

        see tuttav oli töökaaslane ja ta puhkusel nyyd, aga jh siis kui ta oli ma muidugi ei pidanud meeles kysida
        Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
        1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
        2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

        Comment

        Working...
        X