Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

teleka antenni signaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    teleka antenni signaal

    antennist võimendisse tulevad kolm signaali E05,E30 ja E23
    E05 ja E23 on enamvähem võrdse signaali tugevusega aga E30 on niipalju nõrgem et kui ma kaabli lõpus normaalset pilti tahan saada võimendan 05 ja 23 nii üle et tekivad topelt pildid
    kas keegi oskaks nõu anda kuidas ehitada filtrit vahele
    üks võimalus oleks veel konverteriga see kanal hiljem lisada aga konverter mul KTK 30/9 aga 9-sas kanal juba kasutuses ja sweep maha põlenud sinna oleks 0.07 mm traati vaja
    kas keegi oskab öelda kas seda konverterit annaks näiteks esimese või teise kanali peale häälestada

    #2
    Vs: teleka antenni signaal

    Esmalt postitatud ruttar poolt
    antennist võimendisse tulevad kolm signaali E05,E30 ja E23
    E05 ja E23 on enamvähem võrdse signaali tugevusega aga E30 on niipalju nõrgem et kui ma kaabli lõpus normaalset pilti tahan saada võimendan 05 ja 23 nii üle et tekivad topelt pildid
    kas keegi oskaks nõu anda kuidas ehitada filtrit vahele
    üks võimalus oleks veel konverteriga see kanal hiljem lisada aga konverter mul KTK 30/9 aga 9-sas kanal juba kasutuses ja sweep maha põlenud sinna oleks 0.07 mm traati vaja
    kas keegi oskab öelda kas seda konverterit annaks näiteks esimese või teise kanali peale häälestada
    Jutust võib aru saada, et tegemist mingi ühisantenni või väikse kaablivõrguga kus rohkem kanaleid kasutuses.
    Probleemi normaalseks lahendamiseks mitmeid variante, ennekõike vaja
    teada kuidas olemasolev süsteem üles ehitatud ja millised nivood neil
    kanalitel antennidest tulevad, kui kasutad juhuslikult logo antenni siis
    alustada tuleks selle väljavahetamisest.
    KTK ümberhäälestamine, õigemini ümberehitamine unusta ära, häälestada
    saad laineala sees.
    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

    Comment


      #3
      Vs: teleka antenni signaal

      hullem lugu ongi see et ennem hooldus oli aga ajad on muutunud kuna SAT tagant ära läks siis jäi järgi maja oma süsteem niisiis:
      kolm eestit logaritm antennist mis kõik tulevad valgjärvelt,siis 9-ndal kesktelevisioon ja 12-ndal venemaa(nendega kõik korras),need signaalid lähevad võimu Ratelon Ltd AV 496(kuskil Tallinas tehtud)
      sealt edasi maja võimu ERIC A06-83 mille taga nelja trepikoja jaoks neljane jagaja tõenaoliselt 8,5 dB
      trepikoda kolme korrusega kolmandal ja teisel karbid läbijooksuga mille haru 10 dB ja esimesel siis ilma läbijooksuta kahene jagaja 3,5 dB
      ja nüüd ongi nii et maja teises otsas kui ka korterisse on veel üks kolmene jagaja pandud enam kanal 2 E30 ei jõua tesed signaalid normaalsed
      jama hakkas siis kui puud lehte läksid
      kahjuks nivoosid pole millegagi mõõta pildi järgi vaatad mis muidugi pole õige lahendus

      Comment

      Working...
      X