Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Tundmatud seadmed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tundmatud seadmed

    Taheti muidu ära visata aga sain endale.
    Pole kunagi varem selliseid seadmeid näinud, tahakski teada mis imemasinad need on.

    Pildid:
    esimene seade: http://www.zone.ee/edgarv/esimene/dsc00338.html
    teine seade: http://www.zone.ee/edgarv/teine/dsc00337.html

    igatahes kui nendega midagi peale ei ole hakata siis läheb müüki (ntx juppidena)

    #2
    Vs: Tundmatud seadmed

    Esimene tundub miski toiteploki moodi olevat, teine meenutab väga ühte XT (8086 (8088,80186) ) arvuti klooni..
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Vs: Tundmatud seadmed

      Teine ei ole mingil juhul XT kloon. Pigem tundub see S100 siinil olev 8-bitine masin (käib tavaliselt CP/M opsüsteemiga). Kas tollega kettaseadmeid ei olnud? On seal tagasildil mingi mudelinimi ka? Mina seda mingil juhul juppideks ei teeks vaid üritaks ta käima saada.

      Comment


        #4
        Vs: Tundmatud seadmed

        Esmalt postitatud Elar poolt
        Teine ei ole mingil juhul XT kloon. Pigem tundub see S100 siinil olev 8-bitine masin (käib tavaliselt CP/M opsüsteemiga). Kas tollega kettaseadmeid ei olnud? On seal tagasildil mingi mudelinimi ka? Mina seda mingil juhul juppideks ei teeks vaid üritaks ta käima saada.
        Kettaseadmeid ei olnud kuid taga on kõvaketta ja flopiseadme külgeühendamise kaabel (nagu arvutites).
        Mudelinime küll välja ei lugenud. Esimesel seadmel olid minuarust osad jupid puudu.

        Nende kivide põhjal mis seal plaatidel on öeldi mulle et tegu võib olla mingi toiteblokiga.

        Mis selliste asjadega üldse peale saab hakata?

        Comment


          #5
          Vs: Tundmatud seadmed

          Seal esimeses kastis olidki ilmselt kettaseadmed. Kas esimese kasti küljes olev kaabel sobib teise kasti tagaküljel olevatesse pesadesse?

          Comment


            #6
            Vs: Tundmatud seadmed

            Vot ei oska hetkel öelda, ei saa proovida ka kuna olen kodust eemal

            Comment


              #7
              Vs: Tundmatud seadmed

              Sarnaneb Luxor-i 086 -ga millel megamõõtmetega flopidraiv eraldi...
              Kõik meeldiv tuleb lambist...

              Comment

              Working...
              X