Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

soovitage digitaalset multimeetrit.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    soovitage digitaalset multimeetrit.

    Soovisk siis tevalost vms osta endale uue testri.Hinnaks võiks olla 500eeq või sinna kanti.Tevalos valik üsna suur ja seega ehk keegi teab oskab soovitada,millist kõige kasulikum osta oleks.
    otsija

    #2
    Vs: soovitage digitaalset multimeetrit.

    Soovitaks UT33D-d.On kül 250.- kuid vaga hea selle hinna kohta.Muidugi on ka paremaid testreid.Las targemad soovitavad.
    * * *

    Comment


      #3
      Vs: soovitage digitaalset multimeetrit.

      Endal protek 506 ja asjaga väga rahul. Täpsust ei anna hiinakatega võrreldagi, hind fluke jms kallimatest märksa soodsam. Natuke uimane on mõõtmisega aga minu vajadused rahuldab kenasti.
      Tegelikult kasutasin ka mitu aastat hiinakat aga kui ikka toiteploki kasutegur üle 100% tuli, siis tuli poodi uue testri järgi minna...

      Comment


        #4
        Vs: soovitage digitaalset multimeetrit.

        Mul ka hetkel hiinakas,aga see amprite asi sai natuke liiga ja seda piirkonda enam üldse ei mõõda..Tore oleks,kui saaks sagedust ja mahtuvust ka suurel skaalal mõõta,aga see on vist liiast tahetud.
        otsija

        Comment


          #5
          Vs: soovitage digitaalset multimeetrit.

          Protek 506-s olen veidi pettunud. Ei tea, kas aeg (ja/või tudengid) on oma töö teinud aga lülitid hakkavad loksuma ning ühendust mitte andma ja kõigil praktiliselt korraga( nii umbes 4 aastat vanad isendid).
          Muidu on see hea riist küll.Lootsin suuremat vastupidavust.

          Pmst pole neil 830 seeria kloonidel kah häda midagi kuni...ütleb üles see samune ketaslüliti.. ja seda üsna ruttu kui õige inimese kätte satub.
          Kes kord kuus akupinget mõõdab, sellele sobib.
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            Vs: soovitage digitaalset multimeetrit.

            TEvalo nagu seda protek 506 t ei paku vist.VAevalt mujaltki tartust leiab.Ei tea,kui kohapealt küsida,et soovitage nii 500 eeqst testrit,kas saab siis lootma ka jääda,et ikka saad asjaliku pilli.Või hakkavad mittemüüdavat ja pikemat aega seisnud jama pähe määrima.500 ikkagi suur raha minu jaoks ja ei tahaks hiljem kahetseda.

            Kolasin nata ringi ja jäi selline asi silma http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?lng=est&page=products/measure/615068.html#!615-068

            Minu arvates ülisoodne.
            viimati muutis kasutaja otsija; 17 m 2006, 22:31.
            otsija

            Comment


              #7
              Vs: soovitage digitaalset multimeetrit.

              vaadake siis kah
              http://www.serigo.ee/index.php?cPath=123_320

              Comment


                #8
                Vs: soovitage digitaalset multimeetrit.

                Ma soovitaks vaadata Westbaltist. Ostsin Nädal tagasi sealt UNI-T UT60E. Hinna vahe Tevaloga päääris korralik - ~40%. http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...rtnr=76-084-17
                http://www.westbalt.ee/catalog/produ...ducts_id=13981
                Beers of Estonia

                Comment


                  #9
                  Vs: soovitage digitaalset multimeetrit.

                  Esmalt postitatud otsija poolt
                  Tevalo nagu seda protek 506 t ei paku vist.
                  Seda pakub Ronex aga ta ei mahu soovitud hinnaklassi

                  Comment


                    #10
                    Vs: soovitage digitaalset multimeetrit.

                    Jään vist selle DVM890L juurde. Oot leidsin DVM890 ja sellel sageduse mõõtmise võimalus ka.Loodetavasti kvaliteeti ka ikka on.
                    viimati muutis kasutaja otsija; 18 m 2006, 12:52.
                    otsija

                    Comment

                    Working...
                    X