Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

12V laadija, 6V aku...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    12V laadija, 6V aku...

    Sai soetatud tevalost suletud pliiaku laadija, 12 V-se aku jaoks.

    Features
    automatically switches to trickle charging to prevent overcharging
    with LED indication

    Specifications
    output: 12V / 350mA max.
    trickle charge: 20mA
    Sellest on olemas ka 6V variant:

    Features
    automatically switches to trickle charging to prevent overcharging
    with LED indication

    Specifications
    output: 6V / 500mA max.
    trickle charge: 20mA
    Kas on kuidagi lihtsalt võimalik esimest varianti rakendada ka 6V-ste akude laadimiseks? Kas vaja lihtsalt pinget piirata takistiga või on asi keerulisem? Kas see trickle režiim teeb asja keerulisemaks?

    #2
    Vs: 12V laadija, 6V aku...

    Ilmselt on praegu liiga vähe inffi et vastata. Skeem oleks abiks, ka margist/lingist võiks abi olla.
    Trickle-charge eriti ei sega ja põhimõtteliselt saab toitetrafole teha keskväljavõtte 6V pinge jaoks. Aga ilmselt asi sellega ei piirdu.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Vs: 12V laadija, 6V aku...

      pane Zener Diode 5W 5.6V 1N5339B järjestikku vahele, 6,2V zenerile jääb juba väheke liiga palju pinget peale ja aku võib alalaadituks jääda.


      Seal on ka 1,3W zenerid, nendel jääb vool nati piiri peale aga üldiselt on dioodid vintsked sellid ja peavad sellele valule vastu. Suurem laadimisvool on alguses tühja akuga ainult.

      Comment


        #4
        Vs: 12V laadija, 6V aku...

        Esmalt postitatud felch poolt
        Ilmselt on praegu liiga vähe inffi et vastata. Skeem oleks abiks, ka margist/lingist võiks abi olla.
        Trickle-charge eriti ei sega ja põhimõtteliselt saab toitetrafole teha keskväljavõtte 6V pinge jaoks. Aga ilmselt asi sellega ei piirdu.
        Tootjaks Vanson...
        Pakendis mingit mõistlikku informatsiooni kaasas polnud... weebis siis selline:
        http://www.vanson.com.hk/details/P031.html ja http://www.vanson.com.hk/gen.php?cat..._sarch_itemno=

        Kahjuks ei käi see vist lahti kah, tundub selline kokkusulatud variant olevat. Igatahes sildil on sellised kirjad:
        PRI: 230V ~ 50Hz 13W
        SEC: 12V (alalisvoolu märk) 350mA 4,2VA

        Comment

        Working...
        X