Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Transistori asendamine...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Transistori asendamine...

    Tervist siis alguses kõigile, olen uus ja vict isegi hakakn seda foorumit tihedamini külastama .

    Küsimus oleks siis selline, et oskaksite öelda millega oleks võimalik, kui on, asendada C945 transi millegi muu transi vastu ja oleks soov saada vene tähisega kui oskate öelda, olen harjunud millegi pärast.

    #2
    Vs: Transistori asendamine...

    Peaks sobima minu andmetel BC546 ja BC182. Keegi peaks mu andmeid kinnitama, pole päris kindel.

    Comment


      #3
      Vs: Transistori asendamine...

      Kas äkki oskaksid öelda vene tüübid? Ja kui keegi teab kust neid C945 transe mõndadelt seadmetelt maha võtta, siis võib ka neid lisada ^^

      Comment


        #4
        Vs: Transistori asendamine...

        C946 trans on mul näiteks laual lahti olevas AT toitekas. Aga sa ütle parem kus sul seda vaja kasutada on, siis on kergem asendusi leida.

        PS! Abiks on www.google.com, siis otsinguks transostori mark ja sõna datasheet.

        C945
        kest: TO92
        0,4W
        jalad eest vaates(kiri enda poole): emitter, kollektor, baas
        0,15A
        60V
        Antud andmed siis transi andmelehelt
        부품명: C945. 상세설명: TO-92 Plastic-Encapsulate Transistors. 파일 크기: 1218.39 Kbytes. 제조업체: List of Unclassifed Manufacturers.

        Comment


          #5
          Vs: Transistori asendamine...

          Tegemist siis endalgi toiteplokiga, ning sai ka siis leitud endale ka mingisugune teistsugune toiteplokk ning sealt leidsin ka õige transi, aga aitäh ikkagi ^^

          Comment


            #6
            Vs: Transistori asendamine...

            Ei hakanud uut teemat tegema, aga kas keegi oskaks öelda mis asi on D667 ja siis järgmine rida on A C ja viimane rida täiesti all on 2D 2, see näeb välja nagu trans aga ta mõõdud on 6*9mm(peaks olema), olen otsinud netist paljudest kohtadest aga sellist leidnud pole, ning oleks tore kui keegi oskaks asendust leida. Vana toitepolki pealt ei leidnud.

            Comment


              #7
              Vs: Transistori asendamine...

              Esmalt postitatud jaxx000 poolt
              D667
              http://www.datasheetcatalog.com/data...6/2SD667.shtml
              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

              Comment


                #8
                Vs: Transistori asendamine...

                Kas keegi oskaks öelda mida tähenab TH või THR(vanal trükkplaadil oli nii) see lühend, Q on trans ja R on takisti ja C on kondekas aga just TH?
                viimati muutis kasutaja jaxx000; 08 m 2006, 16:07.

                Comment

                Working...
                X