Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Jootekolv.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Jootekolv.

    Oleks vaja kolbi millega oleks hea lahti joota ja pärast tagasi pisi detaile näiteks smd led-e jms.Soovitage midagi odavat.Endale jäi silma see_ http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...rtnr=615-10540

    lisaks oleks vaja kruvikeeraja otsikuid millega saaks mobiilide kinnitus kruvisid keerata. Aidake valida/otsida

    Suured tänud!
    Pluss on massis ja kõik on sassis

    #2
    Vs: Jootekolv.

    Esmalt postitatud Voltag poolt
    Oleks vaja kolbi millega oleks hea lahti joota ja pärast tagasi pisi detaile näiteks smd led-e jms.Soovitage midagi odavat.Endale jäi silma see_ http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...rtnr=615-10540

    lisaks oleks vaja kruvikeeraja otsikuid millega saaks mobiilide kinnitus kruvisid keerata. Aidake valida/otsida

    Suured tänud!
    Ma võin sul nii palju ütelda et siemensi kruvid on tavaliselt torx 5 ja nokia omad torx 6..Kindlasti on mudeleid millel suuremad/väiksemad aga need jah tavalised. Mis nendest valida? Lähed poodi ja võtad ühed ära, pole ju sellist asja et ei tea kas kärsab kohe läbi või ei
    Vaesel ajal on kärbes ka liha.

    Comment


      #3
      Vs: Jootekolv.

      Aga jootekolbi ei suuda ikka leida
      Pluss on massis ja kõik on sassis

      Comment


        #4
        Vs: Jootekolv.

        http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=615-10505
        soovitaks hoopis seda.peene töö jaoks palju mugavam

        Comment


          #5
          Vs: Jootekolv.

          Kreeklase poolt soovitatud kolbi kasutan ka ise. Tõsi viimasel ajal vähe seda sooja pannud. Aega vähe selle hobi jaoks. Üpris tükk aega juba see kolb kasutusel (2005 ostetud), töötab siiani. Mingeid regulaatoreid taha pole ühendanud, kuigi võiks (kuumeneb nipalju kui soovid ja ka eluiga pikeneb).
          Sellised kolvid kipuvad tavaliselt üle kuumenema. Aga noh mina lihtsalt tirisin seinast välja kui liiga tuliseks läks ja vastupidi.
          Kõik tööd sellega tehtud probleemideta.
          Ots kipub pikapeale mustaks minema. Aga noh lasin peene L.paberiga üle (mida tegelt ei soovitata!) ja jälle kampoli ja tinaga kokku.

          Comment


            #6
            Vs: Jootekolv.

            Kiirkolvid unusta kohe ära...need ei ole elektrooniku kolvid. IMHO. Aga Kreeklase soovitatud kolb on hea, mina vahetaks aga enne tööle asumist tal toitejuhtme kõvasti peenema ja pehmema vastu ära. 30W kolvil ei ole ju vaja juhet, mis kannatab ~3,2kW.(oli vist suht nii) Ülekuumenemise vastu ühendasin enda kolvil toitesse jadamisi ühe dioodi.

            Comment


              #7
              Vs: Jootekolv.

              kui kolvi toitesse ühendada jadamisi üks diood siis saame ju poole madalama pinge ja see tõttu ka pool orginaal võimsusest.

              Kui mu mõttelend õige on siis kas see liiga suur "kadu" ei ole?
              Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

              Comment

              Working...
              X