Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Robotid...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Vs: Robotid...

    RB7 ja RB6 pole mõtet koormata, nad ei kannataks seda kindlasti ja ei pea kah. Toide +5V peaks kannatama vähemasti 20mA, Vprog umbes 5mA. 100mA see võti vist ei vea välja.
    Kui nii on, tuleb lihtsalt uus kivi otsida.
    PIC16F84?

    PS. Kas poleks targem teema pealkirja muuta?
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #77
      Vs: Robotid...

      Mõõtsin nüüd uuesti 100ohmise takisti koormusvoolu.Sain tulemuseks 110mA.Kui koormasin 220ohmise takistiga siis sain 50mA ja pinge langes 12.78V peale.Seega on toiteplokiga kõik korras ja võib need jändamised lõppenuks lugeda.Teema pealkirja pole mõtet muuta kuna hakkan siia edasi roboti ehitusest kirjutama, mis mul pooleli on.Kui siis teen uue teema, kuus räägin eraldi roboti ehitusest.Kasutan robotis PIC16F84A-d.Lähipäevil tuleb mul vähe treimistöid ja siis on juba mootorite ja asjade paika panek.Roboti juhtskeemid on valmis.Annan ka linki kust saab ülevaate, millist robotit ma ehitan.Link:http://www.geocities.com/tjacodesign.../cerberes.html
      * * *

      Comment

      Working...
      X